Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan esne ha anyósod le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan esne ha anyósod le szajházna?

Figyelt kérdés

Tegnap bálban voltam (szerintem) alkalomnak megfelelően öltöztem, de a sógornőm megjegyezte hogy anyósom mit reagált rám!


nekem ez rosszul esik, és szerintem fogom is neki mondani. Szerintetek?


Ha kell rakok fel egy képet a ruhámról!


2014. jan. 1. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
88%

"férjem nem győzött dicsérni hisz ez neki szólt és nem közönségnek"


Ha a FÉRJEDNEK öltöztél volna ki, akkor rendben lenne, de akkor nem nyilvánosan kellene magad mutogani, hanem a otthon. Ha elmentek valahová, ott viszont nem kellene magad teljesen kitálalni, ez tényleg elég szajha-szerü

2014. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
69%
Mennyit kerestél..?
2014. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
76%

Megmutattam a férjemnek a képedet, azt mondta, hogy anyósodnak igaza van.


A két fiamnak is mutattam, szerintük sem normális ilyen öltözetben nyilvános helyre menni, a barátnöjüket így nem szeretnék látni mások elött, maximumm otthon kettesben.

2014. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon nagyon csinos vagy és a ruha is jól áll, de ez a hálószobába való. Megértem anyósodat.
2014. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
19%

Nő vagyok,de többször ránéztem már a képedre,amit felraktál,annyira kellemes a látvány.:) Én örülök neki,hogy nem csak a tükörben látok manapság ilyen szépséget.:) Mondjuk a Válaszadókkal ellentétben,tudom,hogy ez nem volt kérdés,szóval bocsi az offért.:) De légy csak büszke mindig,az irigyekkel nem törődve,MAX megmosolyogva:) és továbbra is vállald azt aki vagy.Na vége az offnak.:)

Szerintem abban lehet az igazság,miszerint esetleg valami olyasmit mondhatott,hogy azok viselnek ilyet.Szóval szerintem ez ne legyen így kiforgatva,hogy leszajházott.Látod mennyien nem képesek egyszerűen elfogadni az emberek másságát,legyen az akár gondolkodás akár öltözködésbeli.

De elhiszem,hogy rosszul esett.Engem is illettek hasonló szavakkal annó.De azóta már sikerült igazán jó családi viszonyt kialakítani,ami nem volt könnyű,de megérte küzdeni érte és ha elfogadsz egy jó tanácsot,akkor ezt javaslom a jövőre nézve,hogy próbáld ezt meg Te is.

Sok sikert,kitartást és szeretetet kívánok ehhez.

2014. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
76%
Azt én sem értem, hogyha ez a ruha a férjednek szólt, akkor miért bálba mentél benne.
2014. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
72%
Lehet a pasiját az izgatja, ha nőjére masztiznak a szingli pasik. Ettől férfibbnak érzi magát. Van ilyen. Azértha tudod, hogy anyósod ott lesz, vehettél volna szolidabb ruhát. Jó alakod van, pont ezért vagy bármiben csinos, es nem is ér olyan vád, hogy közönsége vagy. Anyós biztos nem akart bántani, ezért is nem neked mondta. Valószínüleg sokkkolta, hogy így az "arcába lett tolva" a menye melle, meg ahogy látni a harisnyA tetejét, a feneke is.
2014. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
78%

Nem szajházna le az anyósom, mert nem dobom ki semmimet.

A férjemnek én is szoktam sokatmondóan "felöltözni", mivel neki szól így a 4fal között is marad.

Nekem nincs ingerem, hogy idegeneknek mutogassam a testem, pedig szerintem én is csinos vagyok. A férjemnek sem tetszene, ha mások így látnának.


Úgyhogy nem tudom átérezni a problémád.

2014. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
29%

#48, tudod, ízlések és pofonok, avagy "csak az enyém légy néha azt szeretném majd hogy a világ lássa kincsemet" - ahogy Shakespeare írta a világ leghíresebb szerelmes szonettjében:)

Nekem férfiként soha sem volt ellenemre, ha a párom kihívó módon öltözött fel... sőt, akár forszíroztam is:)

2014. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
60%
Milyen érdekes, hogy itt az utolsó oldalon aki melléd áll, egyikük egy önimádó nő, másikuk egy férfi aki szereti ha a felesége nyilvánosan mutogatja a csöcseit, s mindkettő 67 százalékos... szerintem a kérdező védi saját magát a másik regisztrációjával xd
2014. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!