Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan esne ha anyósod le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan esne ha anyósod le szajházna?

Figyelt kérdés

Tegnap bálban voltam (szerintem) alkalomnak megfelelően öltöztem, de a sógornőm megjegyezte hogy anyósom mit reagált rám!


nekem ez rosszul esik, és szerintem fogom is neki mondani. Szerintetek?


Ha kell rakok fel egy képet a ruhámról!


2014. jan. 1. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
73%

persze, csak ha több eszed lenne egy marék lepkénél, akkor tudnád, hogy sokkal izgatóbb, szexisebb, esztétikusabb egy sokat sejtető ruha... nem ez, hogy kilóg minden. ennyi erővel meztelenül is mehettél volna, a te gondolatodból kiindulva...

amúgy meg ha manikűrös vagy legközelebb inkább csinálj egy hozzáillő körmöt, mert ez a kékes akármi nagyon nagyon nagyon elüt az egésztől

2014. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is sok,de ha neked és a férjednek tetszik akkor kit érdekel mások véleménye?

Amúgy bocsi,de muszáj megkérdeznem,hogy igazi-e a cicid vagy szilikon? :D

2014. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a logikát én sem értem, hogy manikűrös, aztán bevág magának az arany-fekete ruha mellé egy türkizkék csillogós karomgyűjteményt... meg az a lakatos nyakörv a nyakba... komolyan az ugrott be, hogy egy 10-esért cserébe leveszik aztán lehet pórázon vinni...
2014. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
52%
Nézd, én biztosan nem vennék fel ilyen ruhát, nekem ez túl merész. De ízlések és pofonok. Ha jó alakod van, neked ez belefér, a férjednek meg kifejezetten tetszettél benne, akkor szerintem ne érdekeljen más véleménye. Anyósodnak inkább ne említsd meg, mégis mit mondanál? Szerintem ne generálj felesleges vitát. Ő valószínűleg régimódibb, megérteni úgysem fogja, hogy miért öltözködsz így, szóval mit érnél el vele?
2014. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
83%

Szóval, nagyon csinos vagy, és nagyon jól áll ez a ruha..

De..és igen van de...

Ez a ruha egy celebnek, vagy hírességnek való, pont azért, gy beszéljenek róla...

Többet mutat, mint nem..

Sok az,hgy kivágtt is, rövid is..

Ennyire kivágtt ruhát a "hétköznapi" nők nem vesznek fel.

A szajha, egy elége rős vélemény, de nem is neked mondta, a sógornőd pedig szemét, hgy össze akar titeket ugrasztani.

Az anyósod nem akart téged megbántani, ezért nem mondta neked...de még nem is biztos, hogy leszajházott, hanem pl azt odta,hogy ilyenruhát csak azok viselnek.

Remélem érzed a különbséget. Nem a szájából hallottad, ezért nem tudhatod ténylegesen mit mondott..


Én sosem vettem volna felmiylen ruhát,mpedig prűd sem vagyok, és álszent sem, ordok miniszoknyá, mélyen dekoltát ruhát is. De ebben már nem éreztem vlna jól magam az tuti..de azis igaz,mhogy nicsenek lyen formás melleim

/ a melleden hgy maradt meg a ruha?/


26/n

2014. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
56%
"és ráadásul anyósom bánatára a férjem nem győzött dicsérni hisz ez neki szólt és nem közönségnek." - Kérdező, akkor ez pont ennyi... gondolom a férjedhez is visszajut az anyósod reakciója, bízd rá, hogy lereagálja, ha akarja...
2014. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
65%

Csak akkor hidd el, ha neked mondja az anyósod. Némely sógornők irigységből szeretik a szart keverni, s azt adják az anyós szájába, amit ők maguk gondolnak.


Ne sétálj bele a csapdájába!

2014. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
37%
80%os: azért nehogy már hogy a "celebek" privilégiuma legyen egy ilyen ruha! Ha valakinek megvan hozzá az alakja, akkor miért ne vehetné fel?! Márpedig a kérdezőnek megvan hozzá mindene! Az tény, mint már említettem hogy az összhatás borzalmas, de a megfelelő kiegészítőkkel gyönyörű lehet. No persze nem egy bálba...
2014. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
31%

A párod megengedi, hogy így kivetkőzd magad?


Amúgy szerintem a sógornőd irigységből kavarja a szert, és össze akar ugrasztani a családdal.


Addig-addig fogja hinteni a konkolyt, míg a férjedet is megfertőzi vele.


Csinos vagy, szó se róla, de kicsit visszafogottabban kellene öltöznöd.

2014. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
61%

De azért legyen az övék, mert sztem tőlük is ízléstelen, de ő azért veszik, fel, hogy beszéljenek róla.

A kérdező meztelenül is nagyon szép lehet..(szép arc, tökéletes alak)

Mégsem megy úgy egy bálba.

Nem való ennyi...


De nem nekünk kell megfelelnie, hanem csak magának...

( viszont ha a férjnek szól csak, és a környezetnek nem, akkor azt csak a férj előtt viseljük..szerintem..de itt csak a kizárólagosságin van a hangsúly)

2014. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!