Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan esne ha anyósod le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan esne ha anyósod le szajházna?

Figyelt kérdés

Tegnap bálban voltam (szerintem) alkalomnak megfelelően öltöztem, de a sógornőm megjegyezte hogy anyósom mit reagált rám!


nekem ez rosszul esik, és szerintem fogom is neki mondani. Szerintetek?


Ha kell rakok fel egy képet a ruhámról!


2014. jan. 1. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ tényleg nagy az Isten állatkertje, az az ön imádó nővel azaz KATUSSAL privátban épp beszélgetek.


Hidd el nem süllyednék le olyan szintre hogy védjem magam, mert amint látod hidegen hagynak az ilyen olyan vélemények. Szerintem magadból indultál ki, hmm igazán sajnállak hogy ilyen szegénységi bizonyítványt mutattál föl nekem!


Egyébként itt egy néhányotok biztosan elégedetlen a külsejével, ami miatt olyan kellemes belém döfhetni. :)


De remélem életetekben nem ez lesz azért a legboldogabb esemény :D

2014. jan. 1. 23:13
 52/80 anonim ***** válasza:
74%

ööö, izé... kis ellentmondást látok :)


"nekem ez rosszul esik"

"amint látod hidegen hagynak az ilyen olyan vélemények"

2014. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
66%
egyébként tényleg nagyon szép nő lehetsz, de a ruha akkor sem ízléses. Szerintem.
2014. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
74%

Nézd, én tök elégedett vagyok magammal, főleg hogy 3 gyerek után vagyok karcsú, szép a mellem, arcom. Ma már nem vennék fel ilyen közönséges ruhát, de 20 évesen simán, és

elkövettem jó pár divat-bakit is :-) Szóval részemről se nem bántás se nem irigység. Viszont veled ellentétben tisztában voltam vele, hogy ennyire kivágott, ennyire rövid ruha qrvAs. Nem okozott lelki problémát, ha ezt szóvá tették.

2014. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
34%
Tényleg elég merész a ruha, de csinos nő vagy, látszik is és miért ne vehetnéd fel? Nem ez tesz szajhává.. Főleg, hogy mint mondtad a férjeddel voltál elfoglalva, nem másokkal. Én az anyós helyében még ha ezt is gondoltam volna, de akkor sem mondtam volna ilyet.
2014. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
23%
Én volnék önimádó attól,mert hasonlóan kellemes látvány fogad a tükörben,de a Kérdezőben van ellentmondás miszerint a saját Anyósától ilyen degradáló vélemény rosszul érintené,de az itteni fröcsögők nem érdeklik? Tehát abban ugye nincs ellentmondás,hogy a 45-ösöm alapján önimádó volnék,viszont a Kérdezőről bizonygatjátok,hogy nem imádnivaló? Mert szerintem inkább itt van némi ellentmondás ha tudtok követni.:)
2014. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
86%

"férjem nem győzött dicsérni hisz ez neki szólt és nem közönségnek."


Erről a kamu-dumádról az a vicc jut az eszembe, hogy:

- Milyen a feleséged az ágyban?

- Hát van aki dicséri, van aki nem!

2014. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
90%

Én komolyan megértem, ha valaki szép, csinos az alakja és meg akarja mutatni, de miért rögtön sunáig kivágott ruhában kell, olyan eseményen, ahol az anyós és egyéb hozzátartozók, rokonok is jelen vannak?


Ha a férjével elmegy egy buliba, és teszem azt a férjnek is hasonló alulfejlett ízlése van, hát legyen, mutogassa magát a feleség. De könyörögőm, egy bálba elegáns, szolid öltözetben illik menni, nem olyanba, ahova a köldöködig belátnak.


Arról nem is beszélve, hogy ez messze túllép az ízléses magamutogatáson, lévén ha egy ruha mélyen dekoltált, akkor illene legalább hosszúnak lennie, de a kérdezőnek még a segglyuka is kilátszik kb, legalábbis abból ítélve, hogy a harisnyája legfelső szárát látjuk...


A celebekről meg annyit, hogy ez ott is csak botránykeltésnek való:

[link]

[link]


Ez az, ami az ízlésen belüli magamutogatás:

[link]

[link]

2014. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
58%
A ruhád se, és anyósod véleménye sem volt diszkrét. :D Próbáljatok meg túllépni ezen a témán.
2014. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem a dekoltázs gáz, hanem a hossza. Mert ha nagy a dekoltázs, ne legyen mini is, ha meg ennyire mini, bár annyira semmi ne legyen mini, hogy látszik a harisnyának a felső része, akkor legalább a dekoltázs ne érjen már térdig. Szóval ez így ribis. de mindegy, nem kell ezen ennyit lovagolni :D
2014. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!