Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mondanátok tapasztalatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok tapasztalatokat, példákat, szerelem nélkül induló házasságok kimeneteleire?

Figyelt kérdés
Még nem tudom, hogy bele merek-e vágni. Tényleg csak megtörtént esetekre vagyok kíváncsi inkább, nem eszmefuttatásokra. Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 12. 09:32
 81/96 anonim ***** válasza:

"Néha, kb. évente-félévente rám jön egy ilyen bizonytalansági-hullám, hogy esetleg mégsem ő az igazi... Rá is rá szokott jönni, de neki ha jól emlékszem, kb. 1,5 éve volt egy kisebb utolsó. Sokan látnak el jó tanáccsal, hogy ezekről nem is szabadna egymásnak beszámolnunk, de egyszerűen nem tudnék előtte semmilyen érzést titokban tartani. Ő most kezd arról megbizonyosodni, hogy nekünk örökre együtt kell maradnunk, mert annyira jók vagyunk együtt. Efelől nekem nincs semmi kétségem, hogy ha lehet ilyet mondani tökéletesen kiegészítjük egymást, csak azok a fránya érzelmek nem mindig vannak a helyén"


Ezt olvasd át mégegyszer, és megkapod a választ: az eszed úgy véli, egy jó kombinációt alkottok, jó páros vagytok... de a szíved mélyén épp ellenkezőleg, nagyon bizonytalan vagy ebben. Félévente elgondolkodni azon, hogy talán nem is akarsz vele lenni - ez iszonyatosan sok. Főleg, hogy mindkét részről ez van.


Lehet, hogy ő racionálisabb nálad, és képes háttérbe szorítani az érzéseit, de te nem tűnsz ilyen típusnak. Ez a kapcsolat egy zsákutca, akárhogy is nézzük.

2013. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
Hát a félévente rádjövő bizonytalansági hullámra én is felkaptam a fejem. Szerinted ez normális? A tanácsadóid erre mit mondanak?
2013. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:

Most már egészen biztos vagyok abban, hogy nem szabad házasodnotok. Amióta együtt vagyunk a férjemmel, egy percre sem merült fel bennem ilyen bizonytalansági hullám.

A szíved lehet, hogy hozzáköt, de az eszed súgja, hogy nem...

Hallgass az eszedre....

2013. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 A kérdező kommentje:
Természetesen nem normális. De a szívem sem normális. Az előző fickóért ugyanis totál odáig volt, ha megkérte volna a kezem, azonnal igent mondtam volna. Telt-múlt az idő, majd kiderült, hogy semmi közünk egymáshoz.
2013. jún. 12. 16:07
 85/96 anonim ***** válasza:
Pont fordítva...az esze súgja azt, hogy maradjon mellette, a szíve húzza másfelé érzésem szerint...
2013. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:
100%
Nézd! Nagyon fiatal vagy még, ne hamarkodj el semmit. 19 éves voltál mikor összejöttetek. A 4,5 éves kapcsolatom 20 éves koromban kezdődött, úgyhogy tapasztalatból mondom, hogy ilyen fiatalon nagyon sokat számít négy év az érés szempontjából. Én azért kezdtem el bizonytalankodni, mert akkorra jöttem rá, hogy nem illünk egymáshoz. Ennyi idő kellett, hogy az önismeretem kellő szintre lépjen.
2013. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
78%
Sosem voltam olyan típus, akinek elvette volna az eszét a szerelem, nem ismerem a rózsaszín köd jelenséget, stb. Minden páromat szerettem, gondolom szerelmes is voltam beléjük, megvolt a szexuális vonzalom, tök jó volt együtt, stb. Ez igaz a férjemre is. Első perctől kezdve jól érzem magam vele, tök jó az ágyban, nem veszekszünk csak kb. évente egyszer, az is inkább egy kultúrált vita, amit max. negyed órán belül megbeszélünk. Miért ne mentem volna hozzá? Ha arra vártam volna, hogy valakibe őrülten szerelmes legyek, akkor szerintem soha nem lett volna társam. Ez nekem így tök jó. Látom a hibáit első perctől kezdve, nem csak akkor derült rájuk fény, mikor már elmúlt az a nagy mindent elsöprő szerelem. Így ezek miatt már biztos nem fogunk elválni. Ő egy kicsit rajongóbb típus, de ezt tudom kezelni, és tudja, hogy én nem ilyen vagyok, elfogadta, nem véletlenül vett feleségül.
2013. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
Utolso, a te hazassagod nem szerelem nelkul indult....
2013. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
23 éves vagy! K*rvára fiatal! Jöhet még az elsöprő szerelem, ne legyen elég azért mert rendes/kedves/stb.
2013. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
88-as. Lehet, de ettől függetlenül én nem éreztem magam túl szerelmesnek, és ez a mai napig nem változott. Őszintén szólva nem is tudom milyen szerelmesnek lenni. Szerintem én soha nem voltam. Szeretni tudok persze, de azt a szerelmet, amiről sokan beszélnek (pillangók a hasban, rózsaszín felhő, heves szívdobogás, izzadó tenyér, stb.) soha nem tapasztaltam.
2013. jún. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!