Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mondanátok tapasztalatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok tapasztalatokat, példákat, szerelem nélkül induló házasságok kimeneteleire?

Figyelt kérdés
Még nem tudom, hogy bele merek-e vágni. Tényleg csak megtörtént esetekre vagyok kíváncsi inkább, nem eszmefuttatásokra. Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 12. 09:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:

Akkor egy kicsit sajnállak egyébként én is nagyon soká 32 évesen éreztem először ezt az euforikus érzést és hát nagyon jó volt.

Persze 32 évesen nem ugrottam bele házasságba,mert fellángoltam,szóval nem vesztettem el az eszem,de lett belőle 4 éves kapcsolat.

Azóta is imádok szerelmes lenni.

Nekem nagyon hiányzott tizen és huszon évesen,hogy én miért nem tudok úgy szerelmes lenni,mint a többiek,de jobb későn,mint soha. 39/N

2013. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:

90: úgy nézem ezek alapján, hogy boldogan élsz. Akkor nálad szerencsésen zárult a történet.


88-as voltam.

2013. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat.

De szerintem butaság belevágni, tudod az emberek azért házasodnak, mert egymásba szeretnek és együtt akarnak családot alapítani,e gyütt akarnak megöregedni. Az teljesen más tészta, hogy ebből sokszor nem lesz semmi és elválnak. ITt az a lényeg, hogy már induláskor sincs meg a megfelelő érzelmi töltés, ami nélkül szinte biztosra vehető a válás esélye.

Szépen várjál még amíg szerelmes leszel és hozzá menj férjhez.

2013. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim ***** válasza:
90: ez mind oké, van ilyen. Csakhogy a kérdező saját bevallása szerint ismeri az érzést, és amennyire ki lehet venni a szavaiból, bizony azért hiányzik is neki. És ez teljesen más, mint ha valakinél alapból "így van bekötve" a dolog, mint nálad. Mert neked nem hiányozhat, amire úgymond képtelen vagy, ahogy a harmadik kéz vagy a második fej hiánya sem okoz gondot. De a kérdező már tudja, milyen érzés mondjuk "két kézzel" élni, és ehhez képest arra készül, hogy "fél kézzel" folytassa. Ez nagyon más ám!
2013. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim ***** válasza:

Kérdező rossznak élted meg azt a nagy szerelmet?

Mert esetleg most félsz a szerelemtől és átestél a ló túlsó oldalára és így akarod magad bebiztosítani.


De ez a két véglet ez nem jó.


Én például a mostani szerelememet ideálisnak érzem,szerelmes vagyok,nem múlik,de nem legfelső fokon,nem is takaréklángon "ég".


És attól igazi,hogy önmagam vagyok benne,nem kell magamból lefaragnom,valamit nem kimutatnom,rájátszanom,hogy kompromisszum gyanánt megfelelőbb legyek,végre megtalálta "zsák a foltját",úgy érzem teljesen önmagam lehetek stb.


Amúgy már megéltem én is a két végletet,amit te,hidd el,nem jó egyik sem.


Várnod kell,mert ahhoz,hogy megtaláld a az igazibb szerelmet,ahhoz a személyiségednek is érnie kell,én úgy hiszem.

2013. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
100%
Férfi-nő kapcsolatot nem lehet puszta emberbaráti szeretetre alapozni, márpedig a házasság részben a szexuális kapcsolatról is szól. Én 22 évesen majdnem elkövettem ezt az ordas hibát, hogy olyanhoz mentem férjhez, akit cseppet sem szerettem szerelemmel, én is ilyenekkel kábítottam magam, hogy úgyis mindegy, hiszen a szerelem előbb utóbb-elmúlik és ugyanott tartanánk amúgyis mint most. Ez nagyon nem ilyen. A nagy szerelem tényleg elmúlik, de egy szerelemmel indult kapcsolat, házasság mindig is másmilyen lesz mint egy olyan, ahol puszta szimpátia alapján hoztak egy racionális döntést, miszerint összeállnak mint két szövetséges. Rájöttem szerencsére, hogy ez maga a lassú agyhalál. Szerencsére azóta megtaláltam azt a férfit, akiről tudom, hogy jobb férjet keresve sem találnék, és ha csak ránézek, a mai napig bizseregni kezdek.
2013. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!