Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiábrándultam a férjemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a férjemből terhesen. Van visszaút?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hónapos vagyok, mióta terhes vagyok sokszor vesztünk össze mert úgy érzem nem segít eleget és veszélyeztetett terhes vagyok. Megcsinálná állítólag,de nem tudok várni és mire ő megcsinálná amit kérek én inkább elvégzem. Ezenkívül nem csinálja a gyerekszobát sem, illetve a házon is lenne még mit csinálni,azt sem folytatja. Hetente kiborulok rá de most valami eltört bennem és teljesen érdektelenné váltam. Azt gondoltam ha apa lesz és valami nekem fontos igyekszik majd gyorsan megcsinálni, teljesíteni a kéréseimet. Ha hazajön munkából semminek nem áll már neki, elmegy az egész este a semmire. Vannak állatok a portán,azokat ellátja elhúzza az időt és már este 8 óra. Hétvégén általában dolgozik más munkában ezért akkor sem tudja csinálni. Nagyon félek,hogy semmije nem lesz a kicsinek mire kell. Én rendelgetek egyedül dolgokat, magától nem venne semmit neki. Miért nem lehet normálisan hozzáállni és rá készülni előre arra,hogy baba érkezik? Nem értem őt, többször próbáltam vele beszélni erről. Szerinte viszont ami tőle telik megteszi...

jún. 21. 11:12
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
71%

Ha oviban tudsz dolgozni, olyan nagyon veszélyeztetett nem lehetsz, és otthon is tudnál. Pl. ha ellátnád az állatokat, a férjednek máris több ideje lenne. Ne adj isten te is megcsinálhatsz ezt-azt a házon, bár tudom, ehhez nem mindenkinek van affinitása. A legutóbbi terhességemnél még simán gletteltem, burkoltam, bútort szereltem szinte a szülés előtti utolsó pillanatig, közben a férjem a gyerekeinkkel volt, vacsit adott nekik, fürdette, stb. Magában a munkában anyósom segített. A mi családunkban a nők az ezermesterek, és mégis szeretjük a férjeinket. Egy csomó más dolog van, amiért fel tudok nézni a férjemre.

Viszont a bútorok és babaholmik megrendendelése hagyományosan is női feladat szokott lenni. Ezt már tényleg túlzás a szemére hányni. Ráadásul csak internetes utánajárást és par kattintást igenyel, ez azért megy, nem?

Amúgy lesztek ennél sokkal fáradtabbak és leterheltebbek is, és azt is tudnotok kell kezelni helyes kommunikációval és empátiával. Ha már most nem megy, az baj, változtatnotok kell a kommunikációtokon, az egymás felé fordulásotokon. Férjemmel a kapcsolatunk egy tündérmese volt mindig is, mégis meg tudott bicsaklani itt-ott a gyerekvállalás rögös útján. Volt, hogy haragudtam rá a nehézségeink miatt, volt, hogy távol érzett magától, volt, hogy egymáshoz szólni se tudtunk este kettesben, mert valamelyikünk mindig elaludt a gyerekekkel, és volt, hogy hibáztattuk egymást mindenféléért. Már rég elhidegültünk volna, ha nem akartuk volna mindig minden nehézségen vagy épp elégedetlenségen át mégis megtalálni az utat egymás felé. Ehhez pedig nem kellett más, mint rengeteg beszélgetés, és hogy alapvetően azért szeressük egymást.

Kívánom, hogy megtaláljátok ti is az utat egymáshoz a mostani nehézségeitekben! Dolgozzatok ezen is, ne csak a gyerekszobán!

jún. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
89%
Oviban nem cserélnek pelust, ha nem szobatiszta, akkor sem, pont higiégiai okokból. Tényleg kamu szaga lett így a végére.
jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Az hát, napikamu
jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!