Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiábrándultam a férjemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a férjemből terhesen. Van visszaút?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hónapos vagyok, mióta terhes vagyok sokszor vesztünk össze mert úgy érzem nem segít eleget és veszélyeztetett terhes vagyok. Megcsinálná állítólag,de nem tudok várni és mire ő megcsinálná amit kérek én inkább elvégzem. Ezenkívül nem csinálja a gyerekszobát sem, illetve a házon is lenne még mit csinálni,azt sem folytatja. Hetente kiborulok rá de most valami eltört bennem és teljesen érdektelenné váltam. Azt gondoltam ha apa lesz és valami nekem fontos igyekszik majd gyorsan megcsinálni, teljesíteni a kéréseimet. Ha hazajön munkából semminek nem áll már neki, elmegy az egész este a semmire. Vannak állatok a portán,azokat ellátja elhúzza az időt és már este 8 óra. Hétvégén általában dolgozik más munkában ezért akkor sem tudja csinálni. Nagyon félek,hogy semmije nem lesz a kicsinek mire kell. Én rendelgetek egyedül dolgokat, magától nem venne semmit neki. Miért nem lehet normálisan hozzáállni és rá készülni előre arra,hogy baba érkezik? Nem értem őt, többször próbáltam vele beszélni erről. Szerinte viszont ami tőle telik megteszi...

jún. 21. 11:12
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Nem volt ilyen, mindig egy ezermester volt és mindent is megcsinált maga. Azóta ilyen mióta saját házba mentünk, és minden is rá ér majd kész lesz mikorra kell. Nem tudom miért de irtó nehezen viselem el,hogy szét van a lakás. Illetve mindig azt ígérte ,hogy ha külön megyünk mindent együtt csinálunk majd, a házi munkát is. Terhesség előtt nem igazán vesztünk össze semmin, de nem is voltak ilyen problémáink mert az én anyukámmal éltünk hárman.


Nem akarom őt teljesen leszívni, de muszáj lenne haladni a házzal is,hogy ne így jöjjön a baba.

jún. 21. 11:46
 12/53 anonim ***** válasza:
74%
Ki vagy te, hogy az egész életének arról kell szólnia, hogy a te kívánságaidat lesse? Ugyanolyan senki vagy mint a többi ember hisztis banya.
jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
45%

"Terhesség előtt nem igazán vesztünk össze semmin, de nem is voltak ilyen problémáink mert az én anyukámmal éltünk hárman."


Ergo hiányzik anyuci, így bele kell kötni a "maradék" emberbe

jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
67%

Rohadt idegesítő vagy. Nem kérdező te mindig b@sztatt@d:


"Azt gondoltam ha apa lesz és valami nekem fontos igyekszik majd gyorsan megcsinálni, teljesíteni a kéréseimet."


Királynőnek érzed magad és még azon kívül, hogy idegesíted még a saját babád is veszélyeztetted!


Rendeld meg te amit kell. Anyád, apád, testvéred meg mozduljon meg és segítsen neked!!!


A férjed 2 helyen dolgozik. Robotnak nézed aki majd ugrik mert te parancsot adtál ki?


Hát ki tűrné ezt? Ő se fogja.


Szedd magad össze és ha annyira gyűlölöd menj vissza anyádhoz aztán vele rendezkedj.

Ha meg nem akkor fogd be a lepénylesőd.

jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsétlen csóri. Részvétem a faszinak.
jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
22%
Vagy beijedt és semmi kedve se egy pocakos nőhöz, se egy majd ordibáló kisgyerekhez. De ne legyen igazam.
jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
81%

"AZT GONDOLTAM, HOGY...."



A legnagyobb hiba, főleg nők hajlamosak elkövetni.

Nem gondolni kell, meg sejteni meg jósolni üveggömbből, hanem odafigyelni a másikra, megismerni, ha valamit nem értünk, kérdezni, beszélgetni.

Ha ezt kisporolod a kapcsolatból, mert egyszerűbb agyalni, abból vannak a legnagyobb bukások.



F

jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
69%
Nyugodtan ábrándulj ki és hagyd is ott. Legalább esélyt adsz neki egy normális életre. De szegény gyereket is sajnálom, hogy mit kell majd eltűrnie tőled...
jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
71%

Más kisbaba olyan szegénységbe születik, hogy el nem tudod képzelni és mégis szeretetben van. Amikor megszületik is lehet haladni. Sőt ha nagyobb lesz és már dolgozol akkor is lehetséges. Miért nem terhesség előtt iparkodtál helyre hozni a házat, vagy a gyerekszobát ha terveztéttek a kisbabát? Te ugyanolyan hibás vagy mint ő mert nem gondolkodtatok előre.

Az én párom 3 műszakban dolgozott míg én az utolsó hónapokban otthon maradtam már és hiába nem voltam veszélyeztett terhes akkor se bírtam. Sőt hamarább be kellett feküdni a kórházba majdnem 3 héttel mert elnézték az "okos" orvosok mikor bújik ki. Ő maga csinálta meg a szobát, amikor meszelt is én nem voltam ott mert a festék árt a magzatnak. Kb. egy héttel szülés előtt kész lett minden. A kórházban mutatta képeken, hogy milyen szép lett. Emlékszem rá még sírtam is. A ház még most sincs rendben, nem vagyunk milliomosnak. Csináljuk együtt amit tudunk lassan haladva. Nem vagyunk türelmetlenek. Mindennek eljön a maga ideje.

Te neked se kéne főleg a kisbaba miatt. Lesz eleged ha világra jön. Egyáltalán nem fog érdekelni hogy néz ki a ház. Sőt leszel olyan fáradt, hogy magad mellé berakod a kisbabucit ha olyan "rossz" alvó lesz. Még a gyerekszoba se fog izgatni. Semmi értelme a férjed "abritkolni" hidd el!

jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Én sem ülök otthon, mai napig dolgozom pedig olyan a munkám ahol sok a fertőzés veszély. Nem azt kérem tőle,hogy minden este még itthon is purcanjon ki,csak azt,hogy legalább alkalmanként egy héten párszor valami aprósággal haladjon már,hogy ne az utolsó hetekben kelljen majd mindent megcsinálni. Ne akkor kelljen a kifestett babaszobát berendezni meg stb. Egyébként az állatokat nem lenne kötelező tartani, mert megsem eszünk ennyi húst, egyedül a tojás amit használunk is gyakran.
jún. 21. 12:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!