Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiábrándultam a férjemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a férjemből terhesen. Van visszaút?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hónapos vagyok, mióta terhes vagyok sokszor vesztünk össze mert úgy érzem nem segít eleget és veszélyeztetett terhes vagyok. Megcsinálná állítólag,de nem tudok várni és mire ő megcsinálná amit kérek én inkább elvégzem. Ezenkívül nem csinálja a gyerekszobát sem, illetve a házon is lenne még mit csinálni,azt sem folytatja. Hetente kiborulok rá de most valami eltört bennem és teljesen érdektelenné váltam. Azt gondoltam ha apa lesz és valami nekem fontos igyekszik majd gyorsan megcsinálni, teljesíteni a kéréseimet. Ha hazajön munkából semminek nem áll már neki, elmegy az egész este a semmire. Vannak állatok a portán,azokat ellátja elhúzza az időt és már este 8 óra. Hétvégén általában dolgozik más munkában ezért akkor sem tudja csinálni. Nagyon félek,hogy semmije nem lesz a kicsinek mire kell. Én rendelgetek egyedül dolgokat, magától nem venne semmit neki. Miért nem lehet normálisan hozzáállni és rá készülni előre arra,hogy baba érkezik? Nem értem őt, többször próbáltam vele beszélni erről. Szerinte viszont ami tőle telik megteszi...

jún. 21. 11:12
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyen nők miatt nem házasodok meg soha☝️
jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
9%

#32

Nem minden nő ilyen idióta! És terhesen sem megy el mindenkinek az esze teljesen.

jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
70%

"Nem megnyugtatóbb úgy az utolsó hónapokban lenni,hogy minden kész és ha komplikáció lép fel is rendbe tettük a házat, nem kell még azon is idegeskedni? Vagy ez senki fejében megsem fordul? Nekem a családban van több ilyen eset, legextrémebb 26.héten történt ikerszülés, aztán a 33 és 35.héten(mind közeli családtag esetében)"



Ha neked ennyire fontos, hogy minden precízen rendben legyen, akkor mi a fenéért nem volt ez prioritás, mielőtt gyereket csináltatok? Azt írtad, anyáddal laktatok hármasban, akkor miért nem előbb a saját otthon teremtettétek meg?

Gondoltad, hogy majd pár hónap alatt behoztok (azazz behozza ő egyedül) azt, amit ketten együtt se tudtatok felteszem évek alatt? Persze, hogy anyáddal egy háztartásban mindez nem jött ki, mert nem is voltatok kettesben, hogy megtapasztald, hogy milyen pl. a házimunkához való hozzáállása, vagy csak milyen kettesben együtt élni és vinni egy háztartást. Most akarod a képedre formálni?


Ha veszélyeztett terhes vagy, és nem dolgozhatsz, akkor pl. nem ráérsz te rendelgetni?


Ha arra játszol, hogy mire megjön a gyerek, szétverd a kapcsolatotokat, akkor nagyon jó úton haladsz. Miért nem bírsz toleránsabb lenni, miért kell neked minden azonnal? Az az ember gürizik, miért kell még otthon is hajcsárkodni felette, mikor te magad írtad, hogy halad, és csinálgatja, de nem azonnal. Szerinted neki nem jár a pihenés, vagy csak szimplán az, hogy legyen két perc nyugta?


Egyébként meg semmi baja nem lesz a pulyádnak, ha nem full kész házba viszed haza, hanem már ott lesz, amikor haladtok. Abból már igen, ha a szülei szétmennek, mire megszületik. Ha már ennyire mindenre fel akarsz készülni, és tele vagy koraszülős rokonokkal, akkor készülj fel arra is, hogy nem hozod haza egyből az aranynyermeket, és te is ott maradsz még egy kicsit. Pár nap nélküled, meg a rinyálásod nélkül, és lehet, hogy a párod is halad annyit, hogy semmi gond nem lesz.

Azt meg csak mellékesen jegyzem meg, minden rosszindulat nélkül, hogy van, ahol babonából az utolsó 6 hétben szereznek be mindent, mert hogy az is előfordulhat egy terhesség esetén, még most a 21. században is, hogy nem lesz gyerek, akit haza kell hozni... Szóval rohadtul nem vagy elkésve semmivel, vegyél vissza!

jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez trollkodás és direkt arra megy ki, hogy a férfit hordjuk le, de nem jött össze. Elárulta magát azzal, hogy dolgozik mint az állat. 🤡
jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
76%
Nehéz időszak tud lenni a terhesség, és a babás korszak, könnyen kinyírja a kapcsolatot. Nem szabad elengedni a másik kezét, sokat kell beszélgetni, együtt eltervezni, hogy mi legyen a következő, és együtt is kell elvégezni. Ha veszélyeztetett terhes vagy, ne dolgozz, ha kimerít amúgy se. Maradj otthon, és akkor szépen alakíthatod a kis fészketeket. Vagy pedig le kell mondani dolgokról, minden nem megy.
jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
0%
24-es vagyok. Kedves 29-es válaszoló. Hol írtam egy szóval azt, hogy nem csinálta meg és hisztiztem bármin is? Ha elolvastad amit írtam láthatod, hogy azt emeltem ki pont, hogy ő sokkal praktikusabban gondolkozott és emiatt lett csak akkor minden, amikor és ezt megbeszéltük, hogy teljesen feleslegesen akarom idő előtt (csak a fészekrakó ösztön miatt). Ahogy a kérdezőék is hamarabb jutnának dűlőre, ha nyugodtan megbeszélnék, miért nem most vagy mit mikor 🤷🏼‍♀️ A baldahint meg ha annyira izgat: azért vettem, mert egyrészt szép a kiságyon, másrészt 0 babás tapasztalattal azt hittem, hogy milyen szuper, de csak beleakadtam meg moshatam azt is 🤷🏼‍♀️. Egyáltalán nem érezte szétbarmolásnak, hogy 3 hónap után leszedtem, mert szerinte is teljesen felesleges volt. De gondolom most jön, hogy "mellébeszélek", meg tuti nem így volt 🙂
jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
21%
Hűha, dolgozik egy felnőtt férfi. Oda ne rohanjak. Ha a kérdező gyereke nagyobb lesz és vissza megy dolgozni, akkor ugye ő se csináljon semmit munka után otthon.
jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
74%
#37 Nem egy helyen dokgozik és nem csak hétköznap, hanem hétvégén is és mellette az állatokat is ellátja...
jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
14%
És? A kérdező talány fetreng hétvégén? És ha meglesz a gyerek, akkor is csak lazsálni fog?
jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
65%

Nem is értem. Köztudott, hogy minden férfi leglucskosabb álma, hogy a 8+ óra güri után, még a nap hátralévő részét is munkával töltse.

Majd a koporsóban lustálkodhat!😑


(Azt meg már csak halkan súgom meg, hogy egy ház sosincs kész. Mindig lesz mit csinálni rajta.)

jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!