Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiábrándultam a férjemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a férjemből terhesen. Van visszaút?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hónapos vagyok, mióta terhes vagyok sokszor vesztünk össze mert úgy érzem nem segít eleget és veszélyeztetett terhes vagyok. Megcsinálná állítólag,de nem tudok várni és mire ő megcsinálná amit kérek én inkább elvégzem. Ezenkívül nem csinálja a gyerekszobát sem, illetve a házon is lenne még mit csinálni,azt sem folytatja. Hetente kiborulok rá de most valami eltört bennem és teljesen érdektelenné váltam. Azt gondoltam ha apa lesz és valami nekem fontos igyekszik majd gyorsan megcsinálni, teljesíteni a kéréseimet. Ha hazajön munkából semminek nem áll már neki, elmegy az egész este a semmire. Vannak állatok a portán,azokat ellátja elhúzza az időt és már este 8 óra. Hétvégén általában dolgozik más munkában ezért akkor sem tudja csinálni. Nagyon félek,hogy semmije nem lesz a kicsinek mire kell. Én rendelgetek egyedül dolgokat, magától nem venne semmit neki. Miért nem lehet normálisan hozzáállni és rá készülni előre arra,hogy baba érkezik? Nem értem őt, többször próbáltam vele beszélni erről. Szerinte viszont ami tőle telik megteszi...

jún. 21. 11:12
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
84%

Minden épeszű ember kerüli az olyan embert aki a munkának él, a pénzt hajtsa. Kivétel ha ugyanolyan karrierista.

A kérdező tisztában volt vele, hogy milyen a férje és mégis gyermeket nemzett vele.

Persze ha kevés pénzük van tök érthető, hogy hajtsa magát a férje. Nem lehet egyszerre több helyen és pattogni mint a labda mert a kérdező elvárja tőle. Nem ő az egyetlen ember ezen a Földön. Másoktól is kérhet segítséget. Amúgy hihetetlen, hogy veszélyeztett terhes és ahelyett, hogy nyugodtan ülne a seggén a baba miatt ő napról napra frusztrált, dühös. De persze attól be van tojva, hogy korábban szül azért mert a rokonságból úgy jártak. Nevetséges ilyesmivel érvelni amikor egyébként magasról tesz a saját babájára mert ő neki fontosabb a látszat, hogy minden szép legyen mert akkor nem tud büszkélkedni, hogy mi mindent megvettek a babának, mennyire készült ő rá. Majd az lesz ennek a vége, hogy szépen elválnak aztán majd nevelheti inkább egyedül mert nem biztos, hogy lesz más férfi aki őt figyelembe venné komoly kapcsolatra. A babának legfőképpen nyugodt légkör kell, irtó sok szeretet, békesség és törődés mindkettő szülőtől. De neki akkor is fontosabb a látszat. Nos, ilyen anyagias emberek majd rá is fognak fizetni. Gondolom amúgy hogyha meg nem lenne annyi lóvé akkor meg megintcsak az lenne a gond. Őszintén szólva a kérdezőnek férj egyáltalán nem való pláne nem gyermek.

jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

Azért laktunk anyukámmal mert készült a házunk, ez elég evidens nem?



Egyébként értem,hogy egy házat mindig csinálni kell, de azért vannak dolgok amiket megkell csinálni és kész! Azért dolgozok még mert nem akarom hogy csak a férjem hozzon haza pénzt és amíg bírok nem akarok tp-ra menni, ennyire egyszerű...

jún. 21. 14:56
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyeztetett terhesként dolgozol? Normális vagy?
jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%
Minek is lesz gyereketek?
jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Ez milyen kérdés? Ott jobb helyen van ahol enni sincs mit,ugye? Én meg mindent szeretnék neki szépen megcsinálni időben, és emiatt nekem minek a gyerek?
jún. 21. 16:23
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem való nektek gyerek ha te szarsz a férjedre ő meg mégis dolgozik mint az eszeveszett. Csináld meg te!!! Ha dolgozni eljársz akkor nyugodtan összerakhatod a kiságyat, berendezheted a szobát hagyni porosodni! Hajrá! Ne rinyálj.
jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha te valóban veszélyeztetett terhes lennél, akkor nem dolgozhatnál olyan helyen, ahol eleve veszélyes. A munkáltató is megütheti a bokáját, ha elvetélsz emiatt. Sőt az orvos eleve kiírna...Szóval valamiven sántít a történeted.
jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Azért veszélyes mert óvodában dolgozom ahol csak hátrányos helyzetben lévő roma gyerkőcök járnak és nagyon gyakran betegek,szinte mindennaposak a vírusok ,bacik,hasmenés. A szülők nem tartják otthon kérésre sem a beteg gyerekeket és mivel van kiscsoportunk is így pelenkázás miatt gyakran kell még a gyerekeket emelgetni pelenkázóra,illetve alapból veszélyes mert történhetnek balesetek.
jún. 22. 21:20
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

Megcsinálná állítólag,de nem tudok várni és mire ő megcsinálná amit kérek én inkább elvégzem - mindezt úgy, hogy két munkahelyen gürizik.


A helyében úgy kivágnálak, mint macskát szrni, ha terhes vagy ha nem.

jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy V-s terhesen hogy dolgohatsz veszélyes anyagokkal "mint állat?" Hát sehogy, szóval gondold át a kamut.
jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!