Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmúlik a szerelem, kiábrán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlik a szerelem, kiábrándul, van még visszaút?

Figyelt kérdés

Olvasgattam erről kapcsolatban, de eddig csak olyan tanácsokkal és történetekkel találkoztam, ahol párkapcsolaton belül múlt el a "varázs", ott azt ajánlották, hogy meg kell hódítani újra a másikat.


De mi a teendő azesetben ha már nem vagyunk együtt? Azt mondta kiábrándult belőlem, nem szeret már. De bármit megtennék, hogy ez változzon. Valaki azt tanácsolta, hogy próbáljak meg baráti viszonyt kialakítani, mert barátságból még bármi lehet.


2013. máj. 13. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Először adjál neki időt.

Tudom hogy nehéz,de kell hogy érezze hogy milyen amikor nem vagy vele,utána pedig jöhet a beszélgetős időszak,hátha rájön hogy még is van még bennetek közös,még is érdekes vagy.

2013. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ezért szakítottam a barátommal, mert kiábrándultam belőle. Nem hiszem, hogy valaha vissza tudnék még belé szeretni. Persze szeretem most is, de már nem szerelemből. Szerintem ha a szerelem elmúlik, az már nem fog visszajönni. :(
2013. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a szerelem a fontos, hanem inkább az, hogy újra megkedveljen, megszeressen.
2013. máj. 13. 17:16
 4/5 anonim válasza:
Szerintem a szerelem(a nagy varázs) előbb utóbb minden kapcsolatban elmúlik,csak az nem mindegy mi marad utána..és a lángot sem azért tartogatjuk,hogy örök tini tűz lobogjon,hanem hogy ne fásuljunk el.Ha a volt párodnak a szerelem után csak a légüres tér maradt szerintem nem tudod erőszakkal vissza hóditani.de itt is igaz,hogy a kommunikáció(vele)adhat választ a kérdéseidre.
2013. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem magától múlt el a szerelem/szeretet, sajnos adtam rá okot, hogy így történjen, elüldöztem magam mellől.
2013. máj. 14. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!