Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiábrándultam a férjemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a férjemből terhesen. Van visszaút?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hónapos vagyok, mióta terhes vagyok sokszor vesztünk össze mert úgy érzem nem segít eleget és veszélyeztetett terhes vagyok. Megcsinálná állítólag,de nem tudok várni és mire ő megcsinálná amit kérek én inkább elvégzem. Ezenkívül nem csinálja a gyerekszobát sem, illetve a házon is lenne még mit csinálni,azt sem folytatja. Hetente kiborulok rá de most valami eltört bennem és teljesen érdektelenné váltam. Azt gondoltam ha apa lesz és valami nekem fontos igyekszik majd gyorsan megcsinálni, teljesíteni a kéréseimet. Ha hazajön munkából semminek nem áll már neki, elmegy az egész este a semmire. Vannak állatok a portán,azokat ellátja elhúzza az időt és már este 8 óra. Hétvégén általában dolgozik más munkában ezért akkor sem tudja csinálni. Nagyon félek,hogy semmije nem lesz a kicsinek mire kell. Én rendelgetek egyedül dolgokat, magától nem venne semmit neki. Miért nem lehet normálisan hozzáállni és rá készülni előre arra,hogy baba érkezik? Nem értem őt, többször próbáltam vele beszélni erről. Szerinte viszont ami tőle telik megteszi...

jún. 21. 11:12
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
78%

Ha két melóhelye van és állatokat is gondoz, akkor nem csodálom, hogy semmi másra nincs ideje-energiája.

Ettől függetlenül maxi megértelek és az aggodalmadat, hogy nem lesz kész a gyereknek amire szüksége van, mire megérkezik.

az én fiam apja kb ugyanezt adta elő, sőt én anyámmal éltem, ott hordtam ki a babát (tervezett gyerek volt!!) apuka meg élte a legény életét és tojt rám. Itt mutatkozik meg az ember igazi jelleme, hogy kezel, mikor kiszolgáltatott helyzetbe kerülsz.

Szülés után költöztünk végül a közös házba.

1,5 éves volt a gyerek, amikor leléptem vele.

jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
52%

Lenne visszaút ha szeretnéd, tisztelnéd a párod. Bár nem is muszáj szeretni, de legalább tisztelni. Azt nem értem, hogy főleg veszélyeztetett terhesként vagyis terhesként is miért jó neked idegeskedni és idegesíteni mást. Sőt azt sem, hogy akkor minek csináltattad fel magad. Mert 100% hogyha lusta a párod akkor az volt terhesség előtt is és ha lett volna eszed akkor nem lennél terhes!



"Hétvégén általában dolgozik más munkában ezért akkor sem tudja csinálni."


Dolgozik a betevőért, a belét kidolgozza és te még hajtod mintha a rabszolgád lenne!


Olyan qrva nagy dolog megrendelni amit kell ha már egyszer nem mentél abortuszra???

Vagy szakembert hívni és akkor ő csinálná amit kell? Rokonok nem segítenének?


Vagy jól van ha lusta dög akkor legyetek külön, de akkor is meg kell csinálni a gyerekszobát valakinek!


Troll kérdés nagyon remélem mert ha nem előre sajnálom a kisbabát!

jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
72%

Amit leírsz, annak alapján egy hormongőzös hisztikirálynő vagy. "Azt gondoltam ha apa lesz és valami nekem fontos igyekszik majd gyorsan megcsinálni, teljesíteni a kéréseimet."


Miért fontos, hogy gyorsan? Megcsinálja, csak nem azonnal ugrik rá, hanem amikor odaér. Ez miért baj? Miért csak akkor lehet valamit csinálni, amikor neked a fejedből kipattan? A gyerekszobában mit kell csinálni, ami most felétlenül és életbevágóan fontos egy meg nem született gyereknek? Meg egyébként a megszületettnek is milyen igényei vannak a szállása kapcsán?


A férjed nem egy dzsinn, hanem ugyanúgy, mint Te, egy érző ember, aki dolgozik, és fáradt, és ugyan fizikailag most nem ő a tehervivő, de neki is nagy változás jön az életében, és attól még, hogy nem ugrik minden nyikkanásodra, akkor, amikor neked az épp kipattan a fejedből.


Szóval akkor mi is a problémád azon kívül, hogy nincs 0/24-ben egy rabszolgád?

jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
92%
A terhesség előtt is ennyit dolgozott? Mert úgy tűnik, hogy bármit csinálna, csak ne kelljen otthon lennie. Ha nem is váltok el, akkor is egyedülálló anya leszel.
jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen az én férjem is, de nem ábrándultam ki, tudtam kivel vállalok gyereket. De egyébként 6 hónapos terhesen mire nem tudsz várni? Nem igazán értem. Az én férjem sem vett magától semmit, fogalma sem volt milyen vizsgálatok jönnek, sőt szerintem néha azt sem tudta melyik héten járok 😅 Ettől még remek apa, imádja a fiunkat, csak Ő ilyen tipus. Szerintem a hormonok is játszhatnak veled, engem pl. terhesség alatt a horkolása idegesített annyira, hogy át is költözött másik szobába, illetve néha ok sem kellett hozzá, hogy egyszerűen az agyamra menjen.
jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem csinálja meg, amit kérsz tőle? Gyakorlatilag agyonhajszolod a párodat. Nem elég, hogy több munkahelye van, hétvégén is dolgozik, az állatokat ellátja, te még cseszteted folyamatosan, hogy ezt meg azt, de azonnal. Valószínűleg már ő is megbánta, hogy gyereket vállaltatok.


És nagyon jól írja az előttem szóló, a párod már azelőtt is ilyen volt, akkor kellett volna végiggondolni, hogy le tudsz-e vele élni egy életet úgy, hogy gyereketek is lesz vagy sem.


"Azt gondoltam ha apa lesz és valami nekem fontos igyekszik majd"

Miért gondolják azt az emberek, hogy a gyerek megváltoztatja a szülőket? Csak kiemeli az addig is létező tulajdonságaikat. Lehet, hogy kisebb dolgokban tudnak változni, de egy jellemvonás nem fog megváltozni csak azért, mert lesz egy gyermeke.

jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
79%
Szerencsétlen férfi, én már így ismeretlenül is sajnálom. Néha megértem a férfiakat, hogy hisztis p-nek nevezik a nőket, főleg, ha ilyen nőt sodort melléjük az élet.
jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
20%

Na ha az ilyen nem helyes nővel teszi magát mint te ő is nemhelyes, de remélem észhez tér és kivág téged gyerekestül mint a szart mert szar vagy.


Az ilyen semmirevaló "nők" mint te végzik úgy, hogy jól megverik majd más "férfiak". Ez a papucsállatka férjed remélhetőleg talál magának normálisabb nőt akivel jól szétcsal és aztán lelép vele.


Te meg leszel egyedülálló anyuci míg nem szedsz fel hozzádvaló szar alakot mint te vagy.


Nem, erről a hormonok nem tehetnek, te ki nem állhatod a férjed míg ő sajnos a munkában készül ki és még az is lehet, hogy végül abban nyírja ki magát, de inkább te fogod kinyírni mert állandóan nyavalyogsz valami miatt, de azért mert egyenesen rühelled őt.

Hiába valakinek a jó se jó. Nem baj majd sírni fogsz még te eleget a férjed után...

jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
81%

Én is azt tanácsolom ne idegesítsd a párod. Van elég baja a sok munkájával stb.

Számodra ez most egy megváltozott élethelyzet. Biztos érzékenyebb vagy. Kicsit ülj le és higgadj le. Amit tudsz csináld meg te és normálisan beszélj a pároddal, mert nem sok rosszabb van az állandóan szekáló nőtől.

Én férfiként is azt mondom, ha túltolod az idegesítést, akkor le fog lépni. Sajnálnám ismeretlenül is, mert nem kellene ennek így lenni, ha jobban át tudnád gondolni a dolgokat.

jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
81%

ugyan azt tudom írni, mint fentebb...


Ha elötte is ilyen volt, akkor mit vártál? meleg hógolyót?

Ha a terhesség óta ilyen, akkor meg ne csodálkozz... mert ezt a hisztit amit leírtál itt, idegenként is nehéz tolerálni, hát akkor milyen lehet élőben...


2 helyen dolgozik. Állatokat tart... mégis mit vársz még el tőle? Jóhogynem ne is aludjon, hanem a te igényeid teljesítse csak, de azonnal.


6 hónapos vagy. miről vagy lekésve? 3 hónapja van még a szobát berendezni...


Férjem 1 munkahelyen dolgozott/ dolgozik.

Ennek ellenére a 36.héten csináltuk meg KETTEN a babaszobát. Nem elvártam, hogy azonnal legyen meg, csinálja meg egyedül... úgy, hogy én is veszélyeztetett terhes voltam.

Semmit nem vett a gyereknek, mert én megcsináltam. Nekem nagyobb élmény volt ez jóval.

Jóformán azt sem tudta, hogy hol járok a terhességbe, csak azt, hogy majd kb ekkor meg akkor szülök.


Ennek ellenére 2 gyerekünk van, jobb apát el sem tudtam volna képzelni.

1 percre nem éreztem úgy, hogy nekem bármiért is hisztiznem kéne, kiábrándulnom belőle...

jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!