Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiábrándultam a férjemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a férjemből terhesen. Van visszaút?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hónapos vagyok, mióta terhes vagyok sokszor vesztünk össze mert úgy érzem nem segít eleget és veszélyeztetett terhes vagyok. Megcsinálná állítólag,de nem tudok várni és mire ő megcsinálná amit kérek én inkább elvégzem. Ezenkívül nem csinálja a gyerekszobát sem, illetve a házon is lenne még mit csinálni,azt sem folytatja. Hetente kiborulok rá de most valami eltört bennem és teljesen érdektelenné váltam. Azt gondoltam ha apa lesz és valami nekem fontos igyekszik majd gyorsan megcsinálni, teljesíteni a kéréseimet. Ha hazajön munkából semminek nem áll már neki, elmegy az egész este a semmire. Vannak állatok a portán,azokat ellátja elhúzza az időt és már este 8 óra. Hétvégén általában dolgozik más munkában ezért akkor sem tudja csinálni. Nagyon félek,hogy semmije nem lesz a kicsinek mire kell. Én rendelgetek egyedül dolgokat, magától nem venne semmit neki. Miért nem lehet normálisan hozzáállni és rá készülni előre arra,hogy baba érkezik? Nem értem őt, többször próbáltam vele beszélni erről. Szerinte viszont ami tőle telik megteszi...

jún. 21. 11:12
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
70%

21

Majd halad a saját tempójában. Tisztelet ugye. Néha persze jelezd neki szerinted jó lenne ezt vagy azt, de ne veszekedve. Normálisan, és akkor talán kedve is lesz hozzá.

Az állatokat majd rendezi és fogja tudni ha túl sok. Nem kell ezekkel is idegesíteni hogy szerinted sok az állat.


Van bármi is amit szerinted jól csinál?

jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
69%

Ráér nyugodtan egy hónappal, két héttel berendezni mindent.


Te csak győztesként akarsz kikerülni a versenyből amit ellene folytatsz.


Nincs oka még bármit is csinálni, ráér.


De írták már szólj anyádéknak. Majd ők segítenek a királylányuknak. :)))

jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a rá ér az utolsó pillanatban is hozzáállást. Manapság sokkal hamarabb születnek a babák, és rengeteg a koraszülés is. Nem megnyugtatóbb úgy az utolsó hónapokban lenni,hogy minden kész és ha komplikáció lép fel is rendbe tettük a házat, nem kell még azon is idegeskedni? Vagy ez senki fejében megsem fordul? Nekem a családban van több ilyen eset, legextrémebb 26.héten történt ikerszülés, aztán a 33 és 35.héten(mind közeli családtag esetében)
jún. 21. 12:18
 24/53 anonim ***** válasza:
88%
Nőként, anyaként írok. Azért nem vásárolgat neki, mert általában a férfiaknak édesmindegy, hogy a babának fehér vagy hupilia lepedője lesz. Amin a hormongőzös kismamák hatalmas élmény, hogy tervezgeti, kitalálja (fészekrakó ösztön) az apának nem. Egyedül amit talán most érdemes megcsinálni a babaszobában a festés, mert most gyorsan szárad (de lehet ebben a hőségben nem ajánlot, nem tudom, nem értek hozzá), a berendezés bőven ráér, 6hónaposan még rengeteg idő van. Én is megvoltam veszve már félidősen, hogy rakjuk már össze a babaágyat, a bababútorokat, a férjem szerint (valahol jogosan) ráért, minek porosodjon hónapokig. Végül 35hetes voltam amikor a szekrényt összerakta én meg belepakoltam a kisruhákat. Az ágyat 36-7hetesen gondolta, na az nem jött össze időben, mert kerek 36hetesen megszültem 🤷🏼‍♀️. Amíg korházba voltam a kicsivel összerakta, amikor vittük haza aznap tette rá a lepedőt meg a baldahint, a kiságyba a légzésfigyelőt stb (a baldahint aztán leszedtem, mert csak porfogó volt, de terhesen annyira tetszett). De bárkit ismerek akinek babája van/volt az kb az utolsó hónapban rendezte be teljesen, mert 5-6 hónaposan még csak porosodik meg nézegetni lehet, amúgy teljesen felesleges. Nőknél terhesen dúlnak a hormonok, bekapcsol a fészekrakó ösztön.
jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
74%

De miért nem szakemberhez fordulsz, vagy a családodhoz értetlen? Arra nincs pénz, nem segítene a család? Az a te problémátok.


Akkor se van jogod hajtani a férjed mint egy rabszolgát.


Majd megérzed, hogy milyen kimerült amikor a baba megszületik. 24/7 veled lesz éjjel nappal.


Most még könnyen jár a szád.


Hagyd békén, keress máshol segítséget.

jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
40%
Csináld meg te, ha ennyire nem ér rá szerinted. Vagy az már nem megy, csak az utasítgatás?
jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
87%
Mivel már mondtad a férjednek, hogy miket kellene megcsinálni, így már tud róluk. Innentől kezdve majd ő megcsinálja akkor, amikor ő meg akarja csinálni. Ha szövegelsz neki, csak magad alatt vágod a fát, mert onnantól kezdve, hogy ő már tudja miket kellene megcsinálni, már újat nem teszel a dologhoz, csak b*sztatást. Szóval innentől vagy megcsinálod magad, vagy hallgatsz és vársz. A baba nem fog érzékelni se a baba szobájából, se a ház állapotából sz*rt se, rohadtul nem fogja érdekelni semmi ilyesmi.
jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
42%
Annak a babának idegbeteg anyja lesz és mindenbe avatkozó nagymamája és végül a férj inkább elvál mint titeket tűrjön el tovább. Ez hótbiztos.
jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
21%

"(a baldahint aztán leszedtem, mert csak porfogó volt, de terhesen annyira tetszett)."

Lehet ezért sem csinál meg semmit, mert csak terhesen tetszenek neked dolgok, megszülve meg másképp látod. Minek csinálja meg azért, hogy aztán szétbarmold a munkáját hiszti királynő?Na erre válaszolj, ne mellé beszélj.

jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszélyeztetett terhes vagy akkor hogy dolgozhatsz? Főleg olyan helyen, ahol nagy a fertőzésveszély?
jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!