Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tapasztaltad te is h a családo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltad te is h a családosok mekkora parasztok az egyedülállókkal szemben?

Figyelt kérdés

Akire nem vonatkozik az ne vegye magára ami következik!

A házas ismerőseim, kollegáim egy része hihetetlen sggfej. El van mindegyik szállva magától csak azért mert házas vagy gyereke van. Lenézi azt, akinek nincs. Gúnyos beszólások, stb.Sztem egynémely le is csukatna.

Nem szánalmas amikor vki erre veri magát? És föleg h miért? Mire fel ez a családos gőg?


2022. szept. 12. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
81%

Csak a gyk-n. Van egy nő aki mindenkit lenéz, mintha ő lenne vki mert bezzeg neki férje van, másokkal meg csak szórakoznak.

Ezzel a bezzeg stílussal prédikál.

2022. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nincs ilyen a környezetemben, a legtöbb ismerősöm, kollégám családos, de semmiféle gúnyolódást vagy felsőbbrendűséget nem tapasztalok a részükről.
2022. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
82%

#1 közben meg lehet hónapok óta nem szexelnek és egy kalap kaki a házasságuk. Akinél rendben vannak a dolgok, az nem szokta hangoztatni, csak az, aki úgy akarja feltűntetni, mintha :)


Én amúgy nem tapasztalok ilyet sehol, de én nem is vágyok házasságra. Nem láttam még irigylésre méltó házasságot, mindnek megvannak a maga problémái.

2022. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
87%
Adom... Van pár ismerősöm, ahogy elvettek feleségül, mintha ő valami kivételes nő lenne🤣
2022. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
94%

Én is tapasztaltam ilyesmit. Azóta már családos vagyok, és bizony azt a változást is éreztem, mikor "bevettek a klubba".

Nagyon szomorú jelenségnek tartom, és kifejezetten dühít, hogy ennyire önhittek sokan, ahelyett, hogy hálásak lennének azért, hogy összejött nekik az életben egy szerető társ (és egészséges gyerekek). Sokkal nehezebb az egyedülállóknak sokszor.

2022. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
94%
Én is találkoztam már ilyennel. Azonban csak meg kell nézni a társadalmat, milyen pulyákat nevelnek/neveltek? Haa ezzel szembesíti az ember őket, akkor is csak a vinnyogás megy, hogy: "Az én gyerekem nem ilyen". Mert valójában f*ngja sincs róla, hogy mit csinál a gyereke...
2022. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
22%

Én pont az ellenkezőjét vettem észre.

Az egyedülálló barátaim, kollégáim semmilyen tekintettel nincsenek arra h nekem családom van. Feleségem és kicsi gyerek.


Hasukra ütnek és fél nappal egy találkozó előtt megbeszélik jól egymás közt hogy menjünk ide vagy oda. Ha nem megyek akkor "papucs" vagyok. Kicsi gyerekre semmilyen tekintettel nincsenek. Úgy szerveznek mindent, hogy keresztbehúzza az esti fürdetést. Mindig mindent du. 6-9 közé szerveznek, ami nálunk a gyerekkel töltött idő (amiből amúgy is kevés van, így h dolgoznom is kell..). Egyszer megkértem őket h tegyük a találkozót 9-re mer akkor odaérek fürdetés után, és utána ráérek ameddig csak jól esik. De hogy ők 11kor alszanak. A nagy egyedülálló nőcsábászok. Kiröhögtem őket, hogy milyen szánalmas hogy egy huszonéves ember 11kor már alszik, megmondtam h a fél éves gyermekem életképesebb mint ők, ezért inkább vele töltöm az estét. Azóta valahogy elég fagyos a viszony.

2022. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
90%

7 bocs, de nem értek veled egyet. A feleséged egy-egy este nélküled is meg tudja szerintem fürdetni a gyereked. Legalábbis én kettőt is lefektetek egyedül, ha a férjem szórakozni megy, és nem a haverjait nyaggatja, hogy alkalmazkodjanak a gyerekhez, meg az én esti edzésemhez.

Hozzászólásoddal inkább megerősíted azt a sztereotípiát, hogy a családosok elvárják, hogy mindenki hozzájuk alkalmazkodjon...

2022. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy melyik oldal kezdte - igazából az összképet tekintve teljességgel irreleváns. Egy dolog tuti: Undorító dolog a másikat a szuverén választásai mentén cs*szegetni - akármelyik oldalról is legyen szó. Komolyan! Nincs elég baj a világban? Még sz*rakodni is kell a másikkal? Pedig halál egyszerű elfogadni a másikat... Oda is vissza is.
2022. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
0%

8-as: lehet h meg tudná fürdetni, csak én nem akarom. Az én gyerekem is, szeretnék vele időt tölteni.

A haveroknak tökmindegy hogy 6-9-ig söröznek vagy 9 és éjfél között. Vagy mondjuk egy arany középút, 7-11-ig, és akkor én is ott vagyok egykét órát, meg ők se álmosodnak el.

De egyébként egészséges huszonéves embernek nem is szabadna 11kor aludnia még, ez beteges szerintem. A nagyanyám alszik 11-kor. Ha erre felhívom a figyelmüket, akkor még ők sértődnek be... Jó h alvómacit ne vigyek nekik?

Most egyébként ők alkalmazkodnak hozzám vagy én a beteges öreges szokásaikhoz. De rögtön családos-egyedülálló vitát kell ebből generálni, meg papucsozni.

2022. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!