Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tapasztaltad te is h a családo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltad te is h a családosok mekkora parasztok az egyedülállókkal szemben?

Figyelt kérdés

Akire nem vonatkozik az ne vegye magára ami következik!

A házas ismerőseim, kollegáim egy része hihetetlen sggfej. El van mindegyik szállva magától csak azért mert házas vagy gyereke van. Lenézi azt, akinek nincs. Gúnyos beszólások, stb.Sztem egynémely le is csukatna.

Nem szánalmas amikor vki erre veri magát? És föleg h miért? Mire fel ez a családos gőg?


2022. szept. 12. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
0%
59 ez milyen munkahely? Karácsony az minden munkahelyen munkaszüneti nap, ezért 2-szeres fizu jár arra a napra. Nálunk a fiatalok - gyerektelenek szinte kapálóznak csak h megcsípjenek egy ilyen napot. Sok pénz, kevés meló, és nem kell a családjukkal lenni, nekik ez win-win. A gyerekesek meg otthon vannak a kisgyerekkel. Így mindenki jól jár, és ezt persze a főnökök is tudják, nyilván először a fiatalokat kérdezik meg h bejönnének-e aznap, mert a gyerekeseket fölösleges. De azt nem értem miért olyan szívás aznap dolgozni ha cserébe dupla pénzt kapsz. Pont hogy a gyerekesekkel egy kicsit kitolás ez, hogy nekik nincs esélyük a túlórabérre meg a plusz pénzre.
2022. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
100%

#61! Írtam, ha ilyen munkahelyen dolgozNÉK. Jelenleg nem dolgozom, nincs is állandó munkahelyem. Az egyik munkámnál a magam ura vagyok teljesen, a másik meg nem állandó, mindenki akkor dolgozik, amikor tud és akar. Karácsonykor többnyire nincs munka.

De attól még ismerek ilyeneket. Kétlem, hogy pl.egy mentősnek, vagy tűzoltónak kevesebb munkája lenne karácsonykor, vagy szilveszterkor, mint máskor.+Nem keresnek olyan jól, hogy az az egy nap dupla bér annyira megdobná a fizuját. Lehet, hogy inkább meglátogatná vidéken élő szüleit, de NÉHÁNY gyerekes szerint nehogy má', neki nincs is gyereke.

Egyébként olyan munkahelyem viszont volt, ahol karácsonykor nem, de hétvégén kellett ügyelni. Ott is volt olyan szülő, aki folyton hangoztatta, ő aztán biztos nem, jöjjenek, akiknek se kutyájuk se macskájuk. (Mi oszthattuk be, ki mikor, csak az volt a lényeg, hogy ügyeletesnek kellett lenni.) Én pl.akkor szombatonként suliba jártam. Nekem is volt olyan fontos, hogy megoldjam, hogy munka mellett is érvényes legyen a félévem, mint neki, hogy legyen, aki felügyeli a gyerekét. Mindketten azzal a feltétellel vállaltuk a munkát, hogy tudtuk, időnként dolgozni kell hétvégén. Innentől mindenki oldja meg a saját problémáját, senkit nem érdekel a hasfájása.

#59

2022. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!