Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tapasztaltad te is h a családo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltad te is h a családosok mekkora parasztok az egyedülállókkal szemben?

Figyelt kérdés

Akire nem vonatkozik az ne vegye magára ami következik!

A házas ismerőseim, kollegáim egy része hihetetlen sggfej. El van mindegyik szállva magától csak azért mert házas vagy gyereke van. Lenézi azt, akinek nincs. Gúnyos beszólások, stb.Sztem egynémely le is csukatna.

Nem szánalmas amikor vki erre veri magát? És föleg h miért? Mire fel ez a családos gőg?


2022. szept. 12. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek miatt néha basztatnak,de nem sokan.
2022. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
100%

#10 ja aha, szóval nem vagy hajlandó másokhoz igazodni, de elvárod, hogy hozzád igazodjanak. És ha nem teszik, akkor önzők. Még jó, hogy te nem vagy az…


Én is sokszor 11-kor bealszok, mert 7-kor kelek és kell a 8 óra alvás, hogy kipihent legyek. Ja, hogy te a kicsi miatt azt se tudod, milyen 5 óránál többet aludni? Haver, ez a te bajod, te vállaltad. Hétköznap 9 után én se szívesen szervezek programot. És amúgy meg illik a többséghez igazodni, ne 5 ember igazodjon 1-hez :)

2022. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
89%

Igazából mindenkivel szemben azok, csak az egyedülállóknak szembetűnőbb ez. Olyanok, mint a tank, nekik mindent lehet, senkire nem kell tekintettel lenni, minden jár és felsőbbrendűnek. Tisztelet a kivételnek.


Egy kedves barátnőm gyerekmentes esküvőt szervezett. Természetesen a dackorszakos anyuka pulyával állított be, hogy neki ne mondja meg senki, hogy kit hozhat és hátha akkor nem küldik haza. A menyasszony úgy elküldte a picsába, hogy csak úgy füstölt. 😂 De ez megy mindenhol, pofátlanok a strandon, a buszon, a moziban, mindent úgy hagynak ott, mint az állatok, nem lehet rájuk szólni sem, mindenben pajzsot tartanak a gyerekükkel maguk elé és kiélik a tuskó énjük, mert a gyerek szent és azt úgysem bántják.


És csodálkozunk, hogy egyre többen utálják a gyerekeket és igénylik a gyerekmentes éttermet, repülőt, bármit... Nyilvánvalóan, mert látni, hogy valaki még csak meg sem próbálja a gyerekét fegyelmezni és még csak feleannyira sem érzi magát szarul amiatt, hogy a gyereke zavar téged, mint te miatta, az bicskanyitogató.


A gyerek régen gyerek volt, ma már isten. És a többség, akinek van gyereke vagy épp párja, komolyan elhiszi magáról, hogy értékesebb ettől. Akkor is ha egy világi paraszt senki, aki a társadalom nyakán élősködik... És olyan emberek viselkednek rettenet retek módon, akiknek ráadásul példát kellene mutatni. Esküszöm nem cseszne fel ez ennyire, ha gyerektelen párok csinálnák ezt, mert azok után legalább nem marad egy ugyanilyen tirpák klón. De ezek olyanok, mint a baktériumok.


Tényleg tisztelet a kivételnek és sajnálom, hogy egyre rosszabb a megítélésetek.

2022. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
100%

10 hát nem tudom, délelőtt megyek fél 10kor alvás 🤣 aztán egészséges vagyok.

Havi 2 3szor azért nem egy nagy dolog lemaradni a fürdetésről.

2022. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
100%

13 ez az.

Lányommal meg én érzem magam szarul az ilyen szülők miatt.

2022. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
0%
Jó sok burkolt incel válasz található ebben a kérdésben, akik utálják a gyerekeket mert nekik sose lesz :D
2022. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
96%
7: én anyaként mondom, hogy nem értem a problémádat. Nem azt várják tőled, hogy heti 3x hagyd ki a gyerekkel töltött időt, de hogy ez havi 1-2x miért nem fér bele, az számomra felfoghatatlan. Nálunk ebből sosincs gond, bármelyikünk hajlandó olykor egyedül intézni a gyerekeket, hogy a másik a barátokkal/barátnőkkel lehessen pár órát néha, ez távolról sem a család hanyagolása, csak egészséges igény a felnőtt társaságra. Ha neked ez ekkora probléma, akkor szerintem igazából az van, hogy nem akarsz te annyira menni, csak van egy jó kifogásod.
2022. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
0%

14: fél 10kor még a 79 éves nagymamám se alszik. Lehet hogy egészségesnek tartod magad, pl. nem vagy influenzás vagy ilyesmi, de attól még ez valahol egy komoly gond. Gondolj bele, régen az emberek egyszerűen kihaltak volna, ha éjszaka nem bírtak volna páran fent maradni, táplálni a tüzet, őrködni, stb.

Az oké h a személyes preferenciád h fél10kor fekszel, aludhatnál akár délután 4-kor is, az viszont vmi testi vagy pszichológiai gond, ha nem vagy képes fél10 után ébren maradni. Orvoshoz mihamarabb.

2022. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
100%

#18 az megvan, hogy mindenkinek más a bioritmusa? Aki reggel 6-kor kel, az nem fog hajnal 3-ig dorbézolni, mert egy egészséges felnőtt embernek 7-9 óra alvásra van szüksége. Örülünk neki, ha neked elég 5 perc alvás, de normál embereknek nem. Az a fura, hogy te ezt nem érted.


Amúgy meg ne a nagyanyádhoz hasonlítgass fiatalokat, mert pont hogy az öregeknek van a legkevesebb alvásigénye, kb. 6 óra. Egy tininek 10-12 óra! Ezért lehet, hogy öreganyád hajlani 1-kor is fent van, mert ők már nem tudnak sokat aludni. Emlékszem, a 90 éves dédimamámnak is mindig altatót kellett szednie, mert nem bírt elaludni.

2022. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
9%

"Nem azt várják tőled, hogy heti 3x hagyd ki a gyerekkel töltött időt, de hogy ez havi 1-2x miért nem fér bele, az számomra felfoghatatlan. "


Heti 1-2x szerveznek ilyeneket. Nekik végtelen idejük van, nekem meg nem. Hadd várjam már el, hogy legalább mondjuk 3-ból, vagy mondjuk 5-ből 1 alkalommal akkorra tegyék, amikor nekem is jó.


Értem én, hogy ne 5 ember alkalmazkodjon egyhez, de ha az 5 ember semmilyen mértékben nem képes alkalmazkodni, akkor minek hívják a 6.-at, azaz engem? Tulajdonképpen akkor miért is kellek én ehhez?

Hogy aztán még be is szólogassanak ha nem megyek?


Egyébként ez a többség akarata dönt dolog meg elég nagy hülyeség. Pl. ennyi erővel van egy baráti társaságban 4 dohányzó és 3 nem dohányzó, akkor rákényszerítik a nem dohányzókra a dohányzó helyet, vagy keresnek vmi kompromisszumos megoldást, pl. kiülnek egy teraszra? Vagy ha van 1 vegetariánus és 4 aki nem, akkor is minden pénteken steak étterembe megy a társaság?


"Ha neked ez ekkora probléma, akkor szerintem igazából az van, hogy nem akarsz te annyira menni, csak van egy jó kifogásod."


Megmondom hogy mi van igazából. Az van hogy irigyek valahol nagyon mély tudatalatti szinten és ki akarnak cseszni velem. Nem 100% szándékos de ilyen "Gyereket csináltál? Akkor most szenvedj" mentalitást sok helyen látok, az olyan huszon harmincévesek körében akik túl vannak egy-két csúnya szakításon vagy rossz kapcsolaton, esetleg még sose volt rendes kapcsolatuk, és úgy állnak épp hozzá hogy valszeg nem lesz gyerekük.

2022. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!