Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Közös kassza? Ti nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös kassza? Ti nálatok?

Figyelt kérdés

Házasok vagyunk, de nem vagyunk közös kasszán. Férjem nem ad pénzt semmire, az albérletet fizeti. Se a gyerek dolgaira, se háztartási dolgokra nem ad, ritkán elmegy élelmiszer boltba, de pár dolgot vesz csak, néha olyat, ami közös pl margarin, de inkább zsemle, üdítő, sör néha, ilyesmiket. De egy joghurtot vagy valamit nem hoz a gyereknek.

Ráadásul a háztartási dologba semmibe sem segít. Nagy veszekedések árán elpakol maga után. Én sajnos minimálbért keresek, magamra már nem is jut, se új cipő, pláne nem fodrász, se kozmetikus semmi. Férjem jóval többet keres, mint én. Csak elvből nem ad pénzt. Azt mondja keressek több pénzt. A végzettségem, és annak a besorolása sajnos nem fog változni, sem emelkedni.

Olvasnék, nálatok hogyan alakulnak a pénzügyi dolgok? Ki


2022. júl. 29. 14:04
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy közel minden nap, így ma is újra megkérdezem: miért viselitek el ezeket a hatalmas trógereket? Tudom, az elején nem ilyen volt…
2022. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
86%

De minek vállaltál vele így gyereket, ha egyszer láttad előre, hogy ez lesz....?


Meg amúgy mit gondoltál, két minimálbérből fogtok gyereket eltartani albérletben?


Igen, mi közös kasszán vagyunk, mióta együttélünk, szerintem ez gyermekvállalás esetén nélkülözhetetlen, tekintve, hogy az egyik fél kiírja magát a munkaerőpiacról egy időre.


De most mit mondhatnánk itt? Te választottak, akkor viseljed.

2022. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
95%
Közös kassza, már amióta összeköltöztünk. Általában ő keres jobban, néha, ha épp kapok prémiumot, akkor én, de ez nem téma sose. A gyerekeket (3) is "rá lehet bízni", tappenzen is mindig felváltva voltunk otthon, amikor kicsik voltak (sőt, szerintem ő többször). Ha nem ilyen lenne biztos nem lenne gyerekünk, pláne nem három.
2022. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
95%

Én csak könnyes szemmel olvasom itt a kérdést és válaszokat, s bizakodom, hogy kamu...

F.

2022. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki elég és gyerekkel együtt elmész. Fizesse csak az albérletet. Elég ki venni valahol egy szobát valakivel.
2022. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok 40f
2022. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, hagyjátok már, úgyse fog elmenni, hogy él majd meg a minimálbéréből gyerekkel? Sehogy.
2022. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
100%
Most is abból él
2022. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%
27-es, ha anyaotthonba megy, szól a szüleinek vagy szobát bérel, meg lehet oldani.
2022. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hagyd el, mert nem ő (lett) a gyerek apja, sajnos csak anyja van,jelenleg.
2022. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!