Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Közös kassza? Ti nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös kassza? Ti nálatok?

Figyelt kérdés

Házasok vagyunk, de nem vagyunk közös kasszán. Férjem nem ad pénzt semmire, az albérletet fizeti. Se a gyerek dolgaira, se háztartási dolgokra nem ad, ritkán elmegy élelmiszer boltba, de pár dolgot vesz csak, néha olyat, ami közös pl margarin, de inkább zsemle, üdítő, sör néha, ilyesmiket. De egy joghurtot vagy valamit nem hoz a gyereknek.

Ráadásul a háztartási dologba semmibe sem segít. Nagy veszekedések árán elpakol maga után. Én sajnos minimálbért keresek, magamra már nem is jut, se új cipő, pláne nem fodrász, se kozmetikus semmi. Férjem jóval többet keres, mint én. Csak elvből nem ad pénzt. Azt mondja keressek több pénzt. A végzettségem, és annak a besorolása sajnos nem fog változni, sem emelkedni.

Olvasnék, nálatok hogyan alakulnak a pénzügyi dolgok? Ki


2022. júl. 29. 14:04
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
98%
Aki a saját csaladjátol sajnálja a pénzt, hat az nem férj, nem apa..
2022. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Szerintem sem :( de attól még itt vagyok 4690 Ft - tal a számlámon és nem merek egy fagyit venni a gyerekemnek mert jövő héten kapok csak fizetést.
2022. júl. 29. 14:07
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

Es a nyelvoktatás egyetem fogszabalyzo iohone? Majdan fontos lesz az is hogy ruházatban tartsa a kortársai szintjét.


Nem egy fagyin akadnék fennt az biztos. Hanem a gyerek jövőjén. Meg ez a hozzáállás hogy a sajat gyerekétol sajnálja...normal esetben egy ember a sajtjának mindent megadna a világon is.


En gy.vállalás elott mar beszeltem errol a párommal aki 3szor keres tobbet nalam. Ő elmondta, ha csak gyedem lesz sacc 100-150 ezer akkor ő is csak 100 at fog beleadni.

En megkoszontem neki a részvételt, es megmondtam bocsi, en nem szulok ebbe. Hogy zsiros kenyéren neveljek gyerekeket. Ezt nálatok is elore kellett volna tisztazni.

2022. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de ha hagyod, hogy ennyire kihasználjon, akkor hülye vagy.

Szépen be kell adni a válást, aztán húzzon a retekbe! Amit eddig félretett, mert biztos, hogy van félretéve már bőven, majd szépen felezitek, ugyanis a házasság vagyonközösség! Innentől meg fizeti a gyerektartást, ha tetszik neki, ha nem.

A B verzió, hogy megmondod neki, hogy innentől intézi ő a gyereket, mert te most sajnos pár évig külföldön leszel, jobban keresni. Amint anyagilag egyenesbe jöttél, jelentkezel. Addig is sok sikert!

2022. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek vagy tappenz miatti munkakiesésed is neki kene fizetnie mellesleg
2022. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
Kedves hármas! Megismerkedésünkkor ő is alkalmazott volt pont, mint én! Az utóbbi pár évben szépen lépdelt felfelé!! Ami által nőtt a fizetése is! Jó lenne, ha valamiről nincs fogalmad azt megkérdeznéd , nincs szükségem a 'kellett volna' szövegre.
2022. júl. 29. 14:18
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt közös kassza? Így vállaltatok gyereket?
2022. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a gyerektartással jobban járnál.
2022. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
96%
Nem a különkassza miatt vagy ilyen helyzetben, hanem mert tapló a párod.Különkasszánál is be tudna vásárolni a gyereknek.
2022. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
74%
Kizárt hogy ezeket nem láttad előre! Igy hozzá sem kellett volna menni. Ha nem segit es neked sose vesz semmit az nem az esküvő másnapjától történik.
2022. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!