Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Közös kasszán lévők! Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös kasszán lévők! Ti hogy oldjátok meg az egymás megajándékozását?

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéljük a max összeget fejenként.
2021. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Van külön bankszámlánk is, én arról szoktam fizetni ilyenkor.
2021. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden hónapban leveszünk 50 000 HUF.ot fejenkent, es azt arra költi mindenki amire akarja.
2021. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Együtt vesszük meg mindenki ajándékát. Így nincs veszekedés.
2021. nov. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy agysebészet.Mindenki azt vesz, amit akar.Bárki vehet ki pénzt az atm-ből, amit arra költ, amire akar.Így meglepetés az ajándék is, mivel ha vesz ki pénzt sem tudod mit vett belőle.Azt mindketten tudjuk mennyit bír a kassza, tehát olyat úgy sem csinàlunk, hogy irreálisan drága dolgot veszünk.
2021. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk viszonylag egyszerű, mert közös a kassza, de lustaságból megvan a külön bankszámlánk is, szóval mindketten tudunk úgy is pénzt költeni, hogy a másik ne lássa. De amúgy ja, ahogy az 5-ös írja, ha közös lenne a számla, akkor se kellene minden fillérről beszámolni egymásnak, hogy mégis mire vettük ki, vagy mit fizettünk a kártyával xy webshopban. Költöttem és kész.
2021. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Fogja a pénzem vesz valamit ami felesleges nekem én kidobom és mindenki boldog.
2021. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán veszünk egymásnak nagyobb értékű meglepetést. Ha valamit szeretnénk, arról általában konkrét elképzelésünk van, ezért vagy megbeszéljük, vagy kiválasztjuk magunknak. Ha valamire szükségünk van azt megvesszük, nem kötjük ünnephez. Kisebb értékű ajándékok pedig nem feltűnőek, mivel nem nézzük át tételesen a költéseket.
2021. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Van mindkettőnknek költőpénze.
2021. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!