Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyakran pukizok büdöset, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran pukizok büdöset, amit a férjem utál. Persze az övé neki nem olyan büdös. Ti hogyan kezelitek ezt a témát?

Figyelt kérdés

(12 éve vagyunk együtt.)


(Én csomószor kiszaladok a szobából, ha pukizni kell, persze ő ilyet sose tenne. Simán odafingik nekem akkor is ha épp kifelé tart a közös helyiségből.)


Köszi a hasznos tippeket!



#puki #pukizás #Egymás előtt pukizni
2021. aug. 24. 00:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%

Mindketten civilizálatlanok vagytok. Csak az állatok

nem tisztelik egymást.

2021. aug. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
En 12 ev alatt mar gasztroenterologian jartam volna, es kiiktattam volna az etrendembol azt, ami rohad bennem. Ez nem a termeszet resze.
2021. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Ajánlom a laktáz enzimet, illetve a tejes ételek kerülését. Egészségetekre!
2021. aug. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Ne egyél olyat, amit nem bírsz
2021. aug. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%
Vedd fel videóra, ahogy recseg a segglyukad, manapság női fingért már jó pénzt adnak. Ezáltal ő is toleránsabb lesz, mert pénzt kerestek vele!
2021. aug. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%
Két lehetőség van: az anál minél hamarabbi bevezetése; vagy a smell-fétis kiélése.
2021. aug. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%

Mi a wcn szoktunk fingani, ha kell, akkor kimegyünk és ott eresszük ki.

Ilyen tirpák parasztot a házamba sem engednék be, nem hogy vele éljek... Undorítóak vagytok.

2021. aug. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Mi meg nyíltan fingunk egymás előtt, és eszünk ágában sincs emiatt kimenni. Azt hittem eddig h normáliséknàl ez így van.
2021. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Ha irgalmatlanul büdös, annak oka van. Egy ételintolerancia vizsgálat sokat segíthet. Volt egy időben ilyen gondom, kiderült, hogy súlyosan laktóz intoleranciám van. A plusz laktázas "laktózmentes" termékeket se tudom megenni probléma nélkül. Szóval javaslom a vizsgálatot.

De ezen felül is vannak ételek, amik képesek felpuffasztani. Káposzta, hüvelyesek például. Érdemes kitapasztalni, és olyan étrendet összeállítani, amit gond nélkül meg tudtok emészteni.

2021. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Na hát én sem fogok kiszaladgálni feszt a wc-re. Csak azért mert kb minden zöldség gyümölcs rohad az emberben már ne is egye? Meg kb semmit amit szeret de szeles? Hát lóf***nak is van vége. Én sem vártam el sose hogy emiatt szaladgáljon a párom a mosdóba. Plusz az emeletről mindig le a wc-be az nem kevés nyűg főleg ha kaja miatt rádtör 5 percenként. Amúgy úgy vagyok vele ha a páromnak lehet akkor nekem is. Ne hogy már engem szekáljon ezzel ha ő oda engedi az orrom alá. De amúgy én kerülöm a tejes cuccokat mert nem bírom de így is van amikor becsúszik nem tehetek róla amíg ki nem jön gyötörnek a büdi szelek ez van.
2021. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!