Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyakran pukizok büdöset, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran pukizok büdöset, amit a férjem utál. Persze az övé neki nem olyan büdös. Ti hogyan kezelitek ezt a témát?

Figyelt kérdés

(12 éve vagyunk együtt.)


(Én csomószor kiszaladok a szobából, ha pukizni kell, persze ő ilyet sose tenne. Simán odafingik nekem akkor is ha épp kifelé tart a közös helyiségből.)


Köszi a hasznos tippeket!



#puki #pukizás #Egymás előtt pukizni
2021. aug. 24. 00:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem párkapcsolat kérdés, hanem egészségügyi!

És semmi szégyen nincs benne, de mindenképp nézz utána, hogy mit tudsz tenni ellene, mert a szervezeted folyamatosan küldi a jelzéseket, hogy odabent valami nem okés!


Mint fentebb írták, valószínű nem tudsz rendesen megemészteni valamilyen ételt. Jellemzően a szénhidrátokkal szokott baj lenni: laktóz, fruktóz, poliolok stb, pláne ha ezek fehérjével együtt kerülnek a szervezetbe, akkor kitör a káosz odabent (pl. tejterméket eszel együtt hússal, vagy húst gyümölccsel stb, de a glutén is lehet probléma).


Próbálj ki FODMAP diétát, meg keress rá az IBS-re a google-ban. Nekem IBS-em van, és a fodmap diéta hatalmas pozitív változást hozott az életembe - nincs puffadás, nincs büdös puki stb. Előtte ez sajnos mindennapos volt.

2021. aug. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen kezelni? Ha kell kiengedjük és ennyi. Nincs az az isten, hogy egymás közt, itthon ezen görcsöljünk, és wcre se rohangálunk ki mint valami bekattant mérgezett egér. Teljesen természetes dolog.

Óvodás szint ezen hisztizni. Nem is kéne olyan ember 1 percig se párként aki ezen komolyan felháborodik, rinyál. Vicc kategória. Mi 12. éve vagyunk együtt.

2021. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy fingógép vagyok és hát nem szoktam visszafogni magam, mert megfájdul a hasam.. ott fingok ahol akarok otthon! Ha nem tetszik akkor se érdekel!
2021. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha az övé nem olyan büdös, az tök jó 😀😀
2021. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%
Jó ég, komolyan néhányan megköveznének azért, mert az ember otthon, a négy fal között fingik? Pfff... Mi a férjemmel olyan jókat szoktunk versenyezni, meg annyit röhögünk rajta 😁 Amikor az egyikünk a slozin ül, a másik simán bemegy és dumálunk. Nem értem mit kell kiakadni.
2021. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Mintakép vagy 15-ös 🙂
2021. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
15 os nem kell kiakadni. csak elhanynam magam ha a ferjem versenyt akarna fingani velem. 44 evi hazassag alatt nehanyszor elofordult hogy veletlenul kiszaladt valamelyikunknel de ez akkor tortent meg velem ha beteg voltam, a parommal meg olyankor ha KINT dolgozott valami nehezet emelt es elcsuszott a dolog. de amugy tiszteljuk egymast annyira hogy szandekosan ilyet nem teszunk. en pedig mint no sajat magamat is tisztelem annyira hogy NO vagyok nem egy igenytelen bunko allat. egyebkent az ilyen fingos ferfiak amikor egy szamukra eppen nem elerheto not bamulnak nem fogjak elfingani magukat legy benne biztos. csak olyan no elott aki nem szamit mint no. mar feleseg , be van jaratva kuss neki ha nem tetszik.
2022. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok. Elképzelem, ahogy véletlenül eleresztetek egy galambot és 44 év házasság után irultok-pirultok, mint a tinik. Nem számít, hogy láttátok egymás nemi szervét és még ragozhatnám. Na de ha befingik a másik, jujjj, világ vége van. 😅😂

Nem tekint rám úgy, mint nő? Ugyan kérlek... A kapcsolatunk elején, amikor még bizony rózsaszín ködben úsztunk, már akkor megbeszéltük, hogy ez nem lesz köztünk tabu. És meg is fordíthatnám: fingok előtte, tehát nem tekintek rá igazi férfiként? Dehogynem. 😊

Ha az életben is olyan igényes vagy, mint a helyesírásban, akkor pedig nincs is más kérdésem. 😁

2022. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%

Látom egy másik fingós kérdésnél is dicsekszel, hogy nem fingik a férjed kedves 17-es.😂

#15

2022. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
17 es vagyok. a helyesirasbol majd akkor csinalok gondot, ha mas is igy ir azutan hogy 34 eve angol nyelvkornyezetben el es csak nehany forumon vagy a facen ir/olvas magyarul. sokan mar 3 evi kinti elet utan torik az anyanyelvuket, en annyit"hibazok" hogy nem kezdem nagybetuvel a mondatokat , es nem hasznalok magyar ekezeteket. aki meg akar engem erteni az ugyis egerti amit irok. A fingas kerdesre valaszom hogy nem, nem szoktunk irulni pirulni csak eppen nem tartjuk normalisnak hogy egymas orra ala budositsunk szandekosan. a nemi eletnek es a fingasnak nincs koze egymashoz.en sajat magamat is tisztelem annyira hogy no letemre nem gusztustalankodok senki elott. legkevesbe a ferjem elott. ez nem "bensoseges" kapcsolatot mutat hanem total erdektelenseget a masik es magunk irant. de nekem teljesen mindegy en csak azt irtam meg mivel hogy ez volt a kerdes hogy en mit gondolok errol es hogy szoktunk e ilyet csinalni.Mindenkinek mas a felfogasa felolem akar egymas olebe is sz@rhatnak egyesek attol nekem meg ez nem jelenti hogy en is csinaljak ilyet. Ja es nem szoktam bofogni sem masok elott es nem szoktam nyitott ajto mellett WC n ulve tarsalogni. Az angolban van egy nagyon jo megjeloles erre, hogy hogyan viselkedik az aki no )avagy woman es hogyan az aki lady. a ladyt az angolban nem az arisztokratak megjelolesere hasznaljak (nemcsak) hanem arra ha egy nonek jo a modora. magyarul leghelyesebben azt hiszem ugy lehet megkozeliteni hogy van a no, meg a holgy. a ketto bizonyos kulonbseget takar. mar ha erted mirol beszelek.
2022. febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!