Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menthető még ez a házasság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még ez a házasság? Lusta a feleségem.

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz beismernem és ezt leirnom, de nagyon komoly házassági problémával küzdök. 7 éve vagyunk együtt a feleségemmel, 4 éve vagyunk házasok. Gyakorlatilag teljesen elhidegeltünk egymástól, részben amiatt, hogy lusta. Napokat tölt a számitógépe előtt, filmet nézve, vagy netezve, közben meg nem veszi észre, hogy ott vagyok mellette. Ez, most már ott tart, hogy a házimunka 80-90%-át én csinálom, én főzök, mosok, takaritok, gyakorlatilag folyamatosan, néha gondol egyet, és akkor nagy nemesen elmosogat, vagy főz valamit, de a nagyját én csinálom. Férfiként, gyakorlatilag papucsnak érzem magam, hiába nem várom el, hogy kiszolgáljon, de, jól esne, ha legalább felesbe csinálnánk, de attól nagyon messze vagyunk. Ha szólok neki, hogy csinálhatna valamit, akkor általában akkor már-már válásig fokozódó veszekedés történik, hogy én mekkora egy sggfj vagyok, amiért azt merem mondani, hogy ő nem csinál semmit. Hozzá kell tenni, hogy a járvány óta home office-ban vagyunk, mindketten, és minketten ugyanabból a lakásból dolgozunk, tehát össze vagyunk zárva. Nagyon egyedül érzem magam és rohadtúl nem tudom, hogy mit csináljak. Régen nem volt ennyire passziv, de az évek alatt teljesen megváltozott. Baromi sokat veszekszünk emiatt, és a folyamatos hisztik, már teljesen kikészitenek.

2021. nov. 26. 16:02
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, nem tudtad, hogy a nők minden esetben a szenvedő fél, és ha fordítva van, az trollkodás?
2021. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem lusta, hanem depressziós.

és gondjai vannak.


magamról tudom, h. én is szenvedek, egyedülálló vagyok.

élni sincs kedvem, nemhogy a házimunkához vagy bármihez.

2021. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
0%
Nyilvánvalóan te vagy a hibás mert te vagy a férfi és ő a nő.
2021. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Depresszios tulajdonkeppen?
2021. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy nőként is vicces látni, hogy ha ugyanezt egy pasi csinálja, akkor simán csak lusta szar (ami igaz is), de ha nő, akkor egyből szegényke depressziós.
2021. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem is depressziós, és kérdező ezzel foglalkozni kell.

Az idáig oké hogy dolgozol, takarítasz, de elvitted étterembe, wellnesselni, rómába borozgatni vagy hasonló ?


Ha nem, ideje összekapnod magad.

2021. nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
51%
ideje hát :D
2021. nov. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 Andi80018 ***** válasza:
67%

Szerintem kiégett egyszerűen. Állandóan otthon vagytok, gondolom, sehová nem nagyon jár ő se, pl sportolni, barátnőzni, egyéb szocializációs tevékenységet se nagyon végez, vagy végeztek. Állandóan együtt vagytok, lehet az is unalmas. Ja, gyerek,sejtem, nincs...

És nem történik semmi konkrétan... Én ezeket tudnám elképzelni.

Az állandó otthonlét elég lehúzós lehet egy idő után.

2021. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
80%

Ha a férfinek van baja egy kapcsolatban akkor kuka mert szar ember.

HA a nőnek akkor a férfi a hibás mert tönkreteszi a nőt.

Csak azt tudnám hogy ha minden a fránya férfiak hibája akkor minek vagytok velük? És még csak azt se mondhatjátok hogy a szex miatt mert arra a nő ugye magában nem vágyik.

2021. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
91%

Ha szeretted egyszer ezt a nőt akkor még ne engedd el egyelőre szerintem.


Én, mint lusta feleség mondom, hogy lelkileg minél rosszabbul vagyok annál nagyobb a káosz körülöttem. Pont ezen gondolkodtam tegnap, hogy olyan jó lenne csak dögleni egy sorozat előtt egész nap, átcsöppenni egy fiktív világba, ahol nem a covidról szól minden. (Sajna nem tehetem meg, mert nincs rá időm.)


Szerintem adj neki pár hetet és próbáld kimozdítani őt otthonról. Menjetek olyan programokra (máramennyire ez most megoldható), amiket régebben szerettetek együtt csinálni, 1-2x ülj le mellé filmezni, érdeklődj felőle, próbáld meg picit összeszorítani a fogaidat, még ha nehéz is és ne "piszkáld" kicsit.


Egyébként jogos a felháborodásod a te szemszögedből nézve. Én az egyenlő munkamegosztás híve vagyok (és hozzámentem egy hímsovinisztához, én hülye). Ha ezek ellenére sem lesz változás, akkor én is azt mondom, hogy közöld vele a tényeket, hogy ezt már nem bírod tovább, vagy megpróbál változtatni vagy válás lesz a vége.

2021. nov. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!