Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menthető még ez a házasság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még ez a házasság? Lusta a feleségem.

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz beismernem és ezt leirnom, de nagyon komoly házassági problémával küzdök. 7 éve vagyunk együtt a feleségemmel, 4 éve vagyunk házasok. Gyakorlatilag teljesen elhidegeltünk egymástól, részben amiatt, hogy lusta. Napokat tölt a számitógépe előtt, filmet nézve, vagy netezve, közben meg nem veszi észre, hogy ott vagyok mellette. Ez, most már ott tart, hogy a házimunka 80-90%-át én csinálom, én főzök, mosok, takaritok, gyakorlatilag folyamatosan, néha gondol egyet, és akkor nagy nemesen elmosogat, vagy főz valamit, de a nagyját én csinálom. Férfiként, gyakorlatilag papucsnak érzem magam, hiába nem várom el, hogy kiszolgáljon, de, jól esne, ha legalább felesbe csinálnánk, de attól nagyon messze vagyunk. Ha szólok neki, hogy csinálhatna valamit, akkor általában akkor már-már válásig fokozódó veszekedés történik, hogy én mekkora egy sggfj vagyok, amiért azt merem mondani, hogy ő nem csinál semmit. Hozzá kell tenni, hogy a járvány óta home office-ban vagyunk, mindketten, és minketten ugyanabból a lakásból dolgozunk, tehát össze vagyunk zárva. Nagyon egyedül érzem magam és rohadtúl nem tudom, hogy mit csináljak. Régen nem volt ennyire passziv, de az évek alatt teljesen megváltozott. Baromi sokat veszekszünk emiatt, és a folyamatos hisztik, már teljesen kikészitenek.

2021. nov. 26. 16:02
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
94%

Úristen #15, állj már le. Én nem pontoztalak le, de rohadtul nem értek egyet azzal, amit írsz. Szerinted egy párkapcsolatnak ilyen dominancia-harcból, meg ultimátumokból kell állnia?


Ha azt látom, hogy a párom szétesik, akkor megpróbálom megkeresni a probléma gyökerét, és segítem, nem elhajtom. Ez ugyanígy áll arra is, ha a férfi hagyja el magát, kezd el a kapcsolat ideje alatt alkoholizálni, bezárkózik, stb. Nincs olyan házasság, ami probléma nélküli, és a társad nem egy lecserélhető, személyiség nélküli tárgy, ami ha nem jól funkcionál, kib.szod. Nőjj fel.

2021. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
23%
21. Össze ne vesszetek már egy fiktív sztorin. Pont ez a célja a kérdezőnek! Egy kitalált provokatív kérdéssel b*sztassa a nőket a férfiak ellen meg fordítva.
2021. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Qvára nem fiktív és nem provokációnak szánom, az életünkről van szó!
2021. nov. 26. 17:09
 24/43 anonim ***** válasza:
40%
Jó, majd egyszer elhiszem.
2021. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
35%
Hagyd ott. Az lesz a legjobb.
2021. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
97%

#lusta feleség


Majd máskor ne áruld el magad a kulcszsavakkal, most nem akarom belinkelni a mai produktumaidat.

2021. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
65%
Ez a férfi dolga, ha már a múltban lóf*szt nem csinált a fajtád csak ivott és az asszonyt verte! Megèrdemled, csináld csak.
2021. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
18%
22: Úgy érzed ha neked nem megfelelő a probléma, akkor provokatív ? Ezt a módszert én is ismerem, az ilyen fajta vitában az a fél győz, aki később enged.
2021. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Tehát, ha valaki feltesz egy kérdést, ami egyeseknek nem tetszik, akkor az már provokatív? Legközelebb megkérem az asszonyt, hogy akkor qva anyázzon velem, amikor senki más sem tett fel hasonlót! Bszrás, de tényleg
2021. nov. 26. 17:40
 30/43 anonim ***** válasza:
22%

Hívd át anyósodat, néha. Mondjuk havi egyszer, akkor fog takarítani.


Valószínűleg számítógépfüggő. Valahogy fel kéne állítani a gép elől. Esetleg párkapcsolati tanácsadás?

2021. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!