Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menthető még ez a házasság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még ez a házasság? Lusta a feleségem.

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz beismernem és ezt leirnom, de nagyon komoly házassági problémával küzdök. 7 éve vagyunk együtt a feleségemmel, 4 éve vagyunk házasok. Gyakorlatilag teljesen elhidegeltünk egymástól, részben amiatt, hogy lusta. Napokat tölt a számitógépe előtt, filmet nézve, vagy netezve, közben meg nem veszi észre, hogy ott vagyok mellette. Ez, most már ott tart, hogy a házimunka 80-90%-át én csinálom, én főzök, mosok, takaritok, gyakorlatilag folyamatosan, néha gondol egyet, és akkor nagy nemesen elmosogat, vagy főz valamit, de a nagyját én csinálom. Férfiként, gyakorlatilag papucsnak érzem magam, hiába nem várom el, hogy kiszolgáljon, de, jól esne, ha legalább felesbe csinálnánk, de attól nagyon messze vagyunk. Ha szólok neki, hogy csinálhatna valamit, akkor általában akkor már-már válásig fokozódó veszekedés történik, hogy én mekkora egy sggfj vagyok, amiért azt merem mondani, hogy ő nem csinál semmit. Hozzá kell tenni, hogy a járvány óta home office-ban vagyunk, mindketten, és minketten ugyanabból a lakásból dolgozunk, tehát össze vagyunk zárva. Nagyon egyedül érzem magam és rohadtúl nem tudom, hogy mit csináljak. Régen nem volt ennyire passziv, de az évek alatt teljesen megváltozott. Baromi sokat veszekszünk emiatt, és a folyamatos hisztik, már teljesen kikészitenek.

2021. nov. 26. 16:02
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, teljesen megértelek, az én feleségem is ilyen. Kb mindent én csinálok, ő meg a ráeső 10%-ot úgy szét tudja húzni egész napra, hogy úgy néz ki mintha csinálna valamit. Nálunk is dettó ez a helyzet: a veszekedéseknek sosincs megoldása, csak ordenáré üvöltözés, a másik sárba tiprása.


Patthelyzet. Van egy szeretnivaló gyönyörű közös gyerekünk is, és szeretnék neki családot biztosítani, így a válás nem biztos hogy megoldás.


Nálatok hogy oldódott meg végül a dolog?

2022. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
2022. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
2022. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!