Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menthető még ez a házasság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még ez a házasság? Lusta a feleségem.

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz beismernem és ezt leirnom, de nagyon komoly házassági problémával küzdök. 7 éve vagyunk együtt a feleségemmel, 4 éve vagyunk házasok. Gyakorlatilag teljesen elhidegeltünk egymástól, részben amiatt, hogy lusta. Napokat tölt a számitógépe előtt, filmet nézve, vagy netezve, közben meg nem veszi észre, hogy ott vagyok mellette. Ez, most már ott tart, hogy a házimunka 80-90%-át én csinálom, én főzök, mosok, takaritok, gyakorlatilag folyamatosan, néha gondol egyet, és akkor nagy nemesen elmosogat, vagy főz valamit, de a nagyját én csinálom. Férfiként, gyakorlatilag papucsnak érzem magam, hiába nem várom el, hogy kiszolgáljon, de, jól esne, ha legalább felesbe csinálnánk, de attól nagyon messze vagyunk. Ha szólok neki, hogy csinálhatna valamit, akkor általában akkor már-már válásig fokozódó veszekedés történik, hogy én mekkora egy sggfj vagyok, amiért azt merem mondani, hogy ő nem csinál semmit. Hozzá kell tenni, hogy a járvány óta home office-ban vagyunk, mindketten, és minketten ugyanabból a lakásból dolgozunk, tehát össze vagyunk zárva. Nagyon egyedül érzem magam és rohadtúl nem tudom, hogy mit csináljak. Régen nem volt ennyire passziv, de az évek alatt teljesen megváltozott. Baromi sokat veszekszünk emiatt, és a folyamatos hisztik, már teljesen kikészitenek.

2021. nov. 26. 16:02
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
62%
Mosogatógép, takarítónő. Nem ördögtől való egyik sem. Még egyedül éltem már akkor járt hozzám takinéni.
2021. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez régen nem volt így, akkor nagy valószínűséggel depressziós, nem lusta.

Ezen párterápia, illetve neki egyéni segítség megoldást jelenthet.

2021. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
81%

Én is voltam olyan kapcsolatban, ahol lóf.szt nem csináltam, mert be voltam fásulva. Gyakran veszekedtünk, a konfliktusok sosem kerültek feloldásra, mindig egymás hibáztatása, és nem előremutató/együttműködő viselkedés jellemezte a kapcsolatunkat. Hányingerem volt már az egésztől, tőle is, magamtól pláne, ez pedig meglátszott a környezetemen is. Játékokba menekültem, utólag nézve igyekeztem folyamatosan máshol lenni agyban.


Ha nem a kezdet kezdetétől ilyen, a kupleráj és a nemtörődömség valószínűleg csak annak a kivetülése, hogy rühelli az egész életét.


Én azóta már mással vagyok, lelkesen vagyok jelen a kapcsolatban. Vagy rángasd ki a gép elől, és kettőtökre, a szeretetve fókuszálva kezdj hosszú-hosszú beszélgetésekbe és romantikázásba, vagy engedd el az egészet.

2021. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
22%
A feleseged egy ertektelen hulladek lett. Valj el!
2021. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
22%

Nincs mese, vagy felkötöd a gatyád és megneveled, vagy elválsz. (ez is lepontozós válasz, de lesz@rom). Mert ez szerintem tarthatatlan.


(P.S.Ilyenkor hol vannak a nőjogi aktivisták, akik kikérik maguknka, hogy a nő *egyenlőtlenül* veszi ki a részét a házimunkából?? Ja, hogy a femcik csak ott bukkannak fel, ahol maguknak akarnak valamit megszerezni egyenlősítés címén...)

2021. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
91%
Hát, én nőként írom, hogy ezt a helyzetet baromira nem tudnám tolerálni. Nem vagyok senki bejárónője, ha 2-3 normális hangvételű beszélgetés után nem változna semmi, akkor én bizony kilépnék ebből. Mert az baromira nem pálya, hogy vagy egyedül csinálok mindent, vagy megesz a dzsuva.
2021. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
A márciusi időszakban én is teljesen magam alá kerültem, itthonról dolgoztam hónapokat, nem lehetett eljárni sehova, azt hittem becsavarodok. Van, aki most kezd el megkattanni, mert olyan mintha soha nem lenne vége. Egy kolléganőm teljesen kivan, hogy a férje annyira kikészült, hogy kb abban az állapotban van, mint a feleséges. Pszichésen totál megterhelő ez az egész. Esetleg szakember segítségét kellene kérni.
2021. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
25%
Annyira tudtam. Megjött a feminista kommandó. Csak ilyenkor nem szólalnak meg :D Nem akarnak széllel szemben hugyozni, pedig, kérem itt egy egyenlőtlen nemek közti kapcsolatról van szó..
2021. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
93%

Férfiak milliói csoinálják azt, amit a nejed.

Most mondham azt, hogy örülj, hogy ha megkéred, akkor segít :D

2021. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
77%

"Ha szólok neki, hogy csinálhatna valamit, akkor általában akkor már-már válásig fokozódó veszekedés történik, hogy én mekkora egy sggfj vagyok"


A lepontozóknak üzenem (#15), hogy akkor nekik ez így oké? Mégis mit kéne tennie? "jól van szívem, ülj csak vissza a géphez, majd én kitakarítok meg felcsuszatolom a lakást is csak láccciii ne váljunk el"?


F&szt! Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy ha nem veszi ki a részét a melóban, akkor kalap kabát. Ne hagyd magad.

2021. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!