Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen házassággal?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, 3 éve élünk együtt, amiből másfél éve házasság.

Azt vettem észre a feleségemen, hogy abszolút nem tekint rám férfiként.

Az eljegyzés óta kb. szex sincs. Szerintem az utolsó kb. tavasszal volt valamikor. Azt már megtippelni se tudom, mikor sz.p.tt le.

Pedig elvileg gyereket terveznénk. Hát ilyen tempóval érdekes...

Ha odamegyek hozzá, megölelgetem, cirógatom, puszilgatom, akkor csak grimaszolgat. Ő kb. sosem bújik oda, vagy jön oda megölelni vagy megcsókolni. Valamikor még puszilni is elfelejt, amikor hazjön.

Olyan szinten mélyre zuhantam emiatt, hogy hihetetlen.

Életemben nem gondoltam volna, hogy a házasság 1-2. évében csak szorongani fogok, a szexről meg csak emlékeim vannak. 31 évesen. Hát ezt valami szörnyű, még leírni is, nemhogy megélni. :(

Azt se lehet mondani, hogy fáradt, mert irodai munkát végez és néha mondja, hogy rohadtul unatkozik és várja, hogy teljen az idő. Ezen kívül természetesen a házimunkába besegítek. Sokszor azt veszem észre, hogy nekem kell feporszívóznom, mert hetek óta nem csinálta meg.

Mit tudok ezzel kezdeni? Lehet ezt javítani, vagy válni kell?


Totál ki vagyok az elmúlt 2 év miatt. A munkám hajtós és stresszes, a házfelújítás full rám maradt teljes mértékben, és nincs támasz. Kegyetlen szar ez így.


2021. nov. 15. 11:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:
60, tehát most a nőt kell sajnálni a sztoriban??? Az eszem megáll.
2021. nov. 16. 13:25
 62/64 anonim ***** válasza:
31%
Szintén nőként a 60-asra: hogy ne nyomjon inkább egy hátraarcot. Vagy ne mondja azt x hónap után - jól van életem, akkor ma este 8-kor szexelni fogok. Vagy veled vagy mással.
2021. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én vagyok a 60-as, olvasd már el még egyszer, hogy mit írtam. Pont arról szólt, hogy a pasinak lehet nehéz megemészteni ezt a reakciót.
2021. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%

60, nálunk ez nem tart hónapokig és nem az ölelés a gond mint írtam, hanem az, hogy muszáj minden mozdulat a, minden kedves közeledésnek szexuális fennhangot adni. Képtelenség normálisan, az embernek és nem a testének udvarolni, kedveskedni.

De azt is írtam, hogy fel tudom fogni, hogy másoknak ez fel sem merül és nekem se mindig okoz gondot, sőt nálunk szerencsére ritka az ennyire mély stádium.

A kérdező helyében pedig már régen léptem volna valamerre. Vagy az asszonnyal karöltve orvoshoz, vagy, ha nem partner, akkor külön háztartásba. Mert bár a kérdező szerint ő a mártír, valójában a nő is szenved és kettejük közül a kérdező az egészséges fél, aki jobb rálátással kéne, hogy rendelkezzen. Aztán vagy így, vagy úgy megoldania a helyzetet.

És, bár a nő is hibás, hogy nem veszi észre magát, de a kérdező se tett meg mindent az úgy érdekében. Sőt most is csak a buksisimi a cél. Egyik ötletre se reagált érdemben.

Kérdező, ha meg akarod oldani a helyzetet és megmenteni a házasságot, akkor vedd a kezedbe az irányítást. Ha nem akarod és válni akarsz, akkor is. Ha meg jó így, akkor ne tegyél semmit és várd a sült galambot.

Én kiszálltam a vitából, mert úgy látom érdemben úgyse tudok segíteni.

2021. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!