Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen házassággal?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, 3 éve élünk együtt, amiből másfél éve házasság.

Azt vettem észre a feleségemen, hogy abszolút nem tekint rám férfiként.

Az eljegyzés óta kb. szex sincs. Szerintem az utolsó kb. tavasszal volt valamikor. Azt már megtippelni se tudom, mikor sz.p.tt le.

Pedig elvileg gyereket terveznénk. Hát ilyen tempóval érdekes...

Ha odamegyek hozzá, megölelgetem, cirógatom, puszilgatom, akkor csak grimaszolgat. Ő kb. sosem bújik oda, vagy jön oda megölelni vagy megcsókolni. Valamikor még puszilni is elfelejt, amikor hazjön.

Olyan szinten mélyre zuhantam emiatt, hogy hihetetlen.

Életemben nem gondoltam volna, hogy a házasság 1-2. évében csak szorongani fogok, a szexről meg csak emlékeim vannak. 31 évesen. Hát ezt valami szörnyű, még leírni is, nemhogy megélni. :(

Azt se lehet mondani, hogy fáradt, mert irodai munkát végez és néha mondja, hogy rohadtul unatkozik és várja, hogy teljen az idő. Ezen kívül természetesen a házimunkába besegítek. Sokszor azt veszem észre, hogy nekem kell feporszívóznom, mert hetek óta nem csinálta meg.

Mit tudok ezzel kezdeni? Lehet ezt javítani, vagy válni kell?


Totál ki vagyok az elmúlt 2 év miatt. A munkám hajtós és stresszes, a házfelújítás full rám maradt teljes mértékben, és nincs támasz. Kegyetlen szar ez így.


2021. nov. 15. 11:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:

Nem az eljegyzés óta nincs szex, csak iszonyat ritka. Kimaradnak hónapok.

Sokszor kérdeztem már tőle, amikor rossz kedve van, hogy mi a baj, de mindig azt mondja, hogy nem tudja.

2021. nov. 15. 12:15
 22/64 anonim ***** válasza:
100%

13-as És??? Az első alkalom után megkérdezted, hogy miért, szóltál, hogy jól esett volna?

Nem évek után kell szólni, amikor már nincs miről beszélni! Gondolom azt sem beszéltétek meg, hogy miért nincs szex.

2021. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
72%
Voltam ebben a cipőben én is. Kb ugyanez volt. 4 hónapja külön vagyunk🙂
2021. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
84%

Na de közeledsz felé szexuálisan, és mi van, mit csinál, mit mond?

Amikor hónapok után van szex, azt ki kezdeményezi? Élvezi? Utána/közben hogy viselkedik? Hozzád ér szeretettel?

2021. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jutott eszembe, hogy nem lehet depressziós? Elhanyagolja a háztartást, nem vágyik társaságra, nem szereti a munkáját, nem tudja miért rossz kedvű.

Ez ettől még nem lehet kifogás, de lehet érdemes lenne benevezni egy párterápiára, vagy csak őt elrángatni egy pszichológushoz.

2021. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
23-as 4 hónap alatt rájöttél, hogy mi volt a baj? A kérdező nyilvánvalóan vakon van.
2021. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:

25. Van neki ilyen jellegű problémája. Orvoshoz is jár vele. Szed is rá gyógyszert kb. 4 éve.

De ezt így nem tudom csinálni a jövőben, mert én megyek tönkre. Gyakorlatilag az utóbbi években nagyon sok energiámat felemésztette, hogy "ápoltam" őt. Én viszont nem igazán kapok cserébe érte semmit. :(

2021. nov. 15. 12:28
 28/64 anonim ***** válasza:
100%

Egy sérült emberrel összejönni és együtt maradni nem leány álom. De, ha már feleségül vetted, állj elé és közöld, hogy ez így nem működik. Menjetek el orvoshoz, ellenőrizzék mi a helyzet a gyógyszerrel, van-e jobb megoldás, másik gyógyszer, akármi, ami egyensúlyba hozza lelkileg. A sántától nem várható el, hogy fusson. Márpedig, egy mentális betegtől, főleg ha mélyrepülésben van elvarni, hogy egészsége kapcsolatot tartson fenn....

Jogos az elvárásom, csak irracionális vele szemben. Ha együtt terveztek, akkor utána kell menni, hogy lehet közel egészséges és stabil. Ha nem, akkor lépj ki.

2021. nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy depressziós és gyógyszert is szed... az antidepresszáns lenullázza a libidót és némelyik kb orgazmus képtelenséget is okoz. Pláne ilyen hosszú idő alatt.

Sajnálom, szörnyű betegség, de én nem vetnék rád követ, ha nem áldoznád be erre az egész életedet...

2021. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyire etikus egy "sérült" embertől elválni, de ha nekem komoly hiányaim vannak egy kapcsolatban, akkor megbocsátható, ha másra vágyom?
2021. nov. 15. 12:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!