Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen házassággal?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, 3 éve élünk együtt, amiből másfél éve házasság.

Azt vettem észre a feleségemen, hogy abszolút nem tekint rám férfiként.

Az eljegyzés óta kb. szex sincs. Szerintem az utolsó kb. tavasszal volt valamikor. Azt már megtippelni se tudom, mikor sz.p.tt le.

Pedig elvileg gyereket terveznénk. Hát ilyen tempóval érdekes...

Ha odamegyek hozzá, megölelgetem, cirógatom, puszilgatom, akkor csak grimaszolgat. Ő kb. sosem bújik oda, vagy jön oda megölelni vagy megcsókolni. Valamikor még puszilni is elfelejt, amikor hazjön.

Olyan szinten mélyre zuhantam emiatt, hogy hihetetlen.

Életemben nem gondoltam volna, hogy a házasság 1-2. évében csak szorongani fogok, a szexről meg csak emlékeim vannak. 31 évesen. Hát ezt valami szörnyű, még leírni is, nemhogy megélni. :(

Azt se lehet mondani, hogy fáradt, mert irodai munkát végez és néha mondja, hogy rohadtul unatkozik és várja, hogy teljen az idő. Ezen kívül természetesen a házimunkába besegítek. Sokszor azt veszem észre, hogy nekem kell feporszívóznom, mert hetek óta nem csinálta meg.

Mit tudok ezzel kezdeni? Lehet ezt javítani, vagy válni kell?


Totál ki vagyok az elmúlt 2 év miatt. A munkám hajtós és stresszes, a házfelújítás full rám maradt teljes mértékben, és nincs támasz. Kegyetlen szar ez így.


2021. nov. 15. 11:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%
Válni bármikor és bármiért etikus. Bár, én előbb megpróbálnám megoldani a problémát. Ha nem partner, vagy nincs megoldás, akkor ott a válás.
2021. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
64%

27-es Nem megbocsátható!

4 éve is tudtad mi a helyzet, ha nem hazudsz, mert megtetszett az ötlet.

A 4 év alatt volt lehetőséged az előzmények szerint nem összeköltözni, és nem nősülni. Miért nem ezt tetted?

2021. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már megbánta a feleséged is ezt az egészet.Grimaszol amikor átöleled ezek szerint a háta közepére se kíván nemhogy sexeljen veled.Semmiféleképp ne csináljatok gyereket hidd el nem kell az nektek pláne egy ilyen sz@r házasságba.Pedig gondolkodj a váláson lehet a feleséged is fontolgatja.
2021. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszek az ok nélküli depresszióban. Nyilvan a libidóját a gyógyszer vágta tönkre. De ha depressziós melletted, akkor nem szerelmes vagy valamiért nem boldog melletted. A legjobb lépés a válás. Nyilván az anyagiak most már osszekotnek, de korai még eltemetnetek magatokat.
2021. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:

32: hullámzó volt az állapota. Nyilvánvaló, hogy az elején kitartok mellette, de mindig visszajött neki a depis időszak. Jobb lett volna az első rosszullétné dobbantanom, vagy mit akarsz mondani?


Én sem hiszem, hogy csak úgy depressziós. Már arra gondolok, hogy én vagyok az oka. Nem vagyok neki megfelelő. Mert azért valljuk be, friss házasként az ember nem depressziós szokott lenni, hanem kurvára boldog. :(

Kudarcként is élem meg az egészet.

2021. nov. 15. 12:53
 36/64 anonim ***** válasza:
31%

Mit jelent, hogy grimaszol?

Csinálj 24-48 órás programot ebből! Néha menj oda újra és újra!

A végén lesz szex!:)

Ha nem, hát legyél rámenősebb most az egyszer! ;)


Őt is stresszelheti ez az élethelyzet, amivel küzdötök, nincs hangulatban.

2021. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:

Sokszor csücsörít, lekonyul a szája...

Napi többször csinálom ezt, szerinted van hatása?

2021. nov. 15. 12:59
 38/64 anonim ***** válasza:
84%
Tudom nem vígasz, de kb. minden második házasságban relatív nincs szex, a mienkben sincs, pedig nem vagyunk öregek. Sosem gondoltam volna, ha házas ként ennyire magányban fogok élni. Sokan azt gondolják milyen jó nekik, ha látnak egy házaspárt, ahol látszólag meg van minden, pipa gyerekek, ház, autó, stb. De az intimitás megszünt rég közöttük, nem is tudom hány ilyen házaspárt ismerek! Van akik erőlködnek a perverziókkal, swingerrel meg hármasozni, de szerintem ezek csak rontanak a helyzeten. Legalább is ha az egyik inkább bújós azt nehéz elráncigálni ilyen helyre mert abszolút nem fogja élvezni.
2021. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:
Jó, de azért 31-32 évesen, 3-4 év együttélés után mégiscsak ritka, hogy szinte 0 szex legyen.
2021. nov. 15. 13:03
 40/64 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a depresszió általában nem úgy van, hogy jó én a férjem miatt vagyok depressziós. Ez nem ilyen egyszerű. Egyrészt. Másrészt ha már a kapcsolatotok elején is volt ilyen gondja, amikor még nyilván oda is volt érted, akkor pláne nem releváns.

Nagyon fiatal vagy. Én gyereket ide biztos nem vállalnék. De az életemet se áldoznám be egy grimaszolós nővel, aki abszolút nem kíván - eljegyzés kipipálva és azóta csak a társadalmi elvárások szerinti dolgokat kell hozni. Ez nem élet. Ne csináld szerintem.

2021. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!