Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen házassággal?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, 3 éve élünk együtt, amiből másfél éve házasság.

Azt vettem észre a feleségemen, hogy abszolút nem tekint rám férfiként.

Az eljegyzés óta kb. szex sincs. Szerintem az utolsó kb. tavasszal volt valamikor. Azt már megtippelni se tudom, mikor sz.p.tt le.

Pedig elvileg gyereket terveznénk. Hát ilyen tempóval érdekes...

Ha odamegyek hozzá, megölelgetem, cirógatom, puszilgatom, akkor csak grimaszolgat. Ő kb. sosem bújik oda, vagy jön oda megölelni vagy megcsókolni. Valamikor még puszilni is elfelejt, amikor hazjön.

Olyan szinten mélyre zuhantam emiatt, hogy hihetetlen.

Életemben nem gondoltam volna, hogy a házasság 1-2. évében csak szorongani fogok, a szexről meg csak emlékeim vannak. 31 évesen. Hát ezt valami szörnyű, még leírni is, nemhogy megélni. :(

Azt se lehet mondani, hogy fáradt, mert irodai munkát végez és néha mondja, hogy rohadtul unatkozik és várja, hogy teljen az idő. Ezen kívül természetesen a házimunkába besegítek. Sokszor azt veszem észre, hogy nekem kell feporszívóznom, mert hetek óta nem csinálta meg.

Mit tudok ezzel kezdeni? Lehet ezt javítani, vagy válni kell?


Totál ki vagyok az elmúlt 2 év miatt. A munkám hajtós és stresszes, a házfelújítás full rám maradt teljes mértékben, és nincs támasz. Kegyetlen szar ez így.


2021. nov. 15. 11:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
39%
Válj el, nehogy késő legyen. 40 után nehezebben áll fel a bré.
2021. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
100%

Addig válj el, amíg nincs gyerek. Komolyan. Már most rettentően kínlódsz, ha még egy gyereket is csinálsz neki, bezárod magad hosszú évekre ebbe a helyzetbe. Itt a buktatója a csok és a babaváró miatt előre bevállalt gyerekeknek. Már most döglődik a kapcsolat, de kötelező jelleggel muszáj gyereket csinálni a szarkupacra, mert különben jön a bünti :( nagyon fasza :(

Amúgy szerintem nem szeret a feleséged. Lehet, hogy nem csal meg, de az tuti, hogy van más, aki érdekli, akár titokban is, ezért van így kiábrándulva.

2021. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:
Akkor nem a gyógyszer miatt vág ilyen képeket, hanem valóban irritálom?
2021. nov. 15. 13:27
 44/64 anonim ***** válasza:
87%
Hát, kérdező, azt még értem, hogy nem akar szexelni a gyógyszer miatt, de hogy azt is utálja, hogy a közelébe mész, azt már szerintem nem indokolja.
2021. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
50%

41: Csak aki iszik, dohányzik, stb., annak.

De annak 22 évesen is.

2021. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
78%

Ez van, amikor a zsetonért házasodnak rengetegen. Legalább egy gyereket ne tegyetek ki ennek az egész kínlódásnak.

Jó gondolkodású srác vagy, szerintem előtted van még egy valóban jó házasság és boldog élet képe, ne add fel.

2021. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:
Brutálisan szar ezeket az egybehangzó válaszokat olvasni...
2021. nov. 15. 14:32
 48/64 anonim ***** válasza:
60%
Ezeket a fiataloknak kellene olvasgatni, h tudjak mi var rajuk, mi a valosag, nem valami amerikai szirupos szerelmi tortenet var rajuk.
2021. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
63%

Hát nem tudom, annak tudatában vetted feleségül, hogy gyógyszert szed, meg van ez a betegsége. Elvileg jóban-rosszban, betegségben-egészségben... nem mondom, hogy így jártál, ki kell mellette tartanod, de elgondolkodtató, hogy ennyit ér a szavad. Értem én, hogy kifáradtál, és elveszi a lelkesedést, ha a nő mindig grimaszol, mikor hozzá érnél. Csak tudnám, mi járt a fejedben, mikor ennek ismeretében mégis feleségül vetted.

Szerintem próbálj meg vele beszélni, vagy elvinni párterápiára. Ha tényleg mindent megtettél, és látni, hogy őt már rohadtul nem érdekli az egész, és nem akarja megjavítani, akkor senki nem szólhat egy szót se, amiért elhagyod. De úgy látom, te is a házasság megmentését szeretnéd. Most ne foglalkozz azzal, hogy mások másfél év házasság után nem döglődnek így, mint ti. Minden kapcsolat más, minden ember más, és másként is reagálunk dolgokra. Azt meg ne felejtsd el, hogy mindenki felnagyítja kicsit a boldogságát kifelé, gondolom rólatok sem mondaná meg a tágabb környezetetek, hogy ennyire sz-r a helyzet...

2021. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
84%

Akkor most gondj bele abba, hogy ha depressziós, akkor milyen lesz azután, miután megszületik a gyerek! Akkor ennél is rosszabb lesz. Szóval semmiképp nem vállalnék vele gyereket, mert akkor màr 3 ember életét teszi tönkre.


Egy próbát tehetsz, de szerintem ha megfeszülsz sem fog változni vagy változtatni semmin.


Inkább keress egy ügyvédet, hogy hogy jöhetsz ki ebből a legkevésbé szarul!

2021. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!