Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen házassággal?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, 3 éve élünk együtt, amiből másfél éve házasság.

Azt vettem észre a feleségemen, hogy abszolút nem tekint rám férfiként.

Az eljegyzés óta kb. szex sincs. Szerintem az utolsó kb. tavasszal volt valamikor. Azt már megtippelni se tudom, mikor sz.p.tt le.

Pedig elvileg gyereket terveznénk. Hát ilyen tempóval érdekes...

Ha odamegyek hozzá, megölelgetem, cirógatom, puszilgatom, akkor csak grimaszolgat. Ő kb. sosem bújik oda, vagy jön oda megölelni vagy megcsókolni. Valamikor még puszilni is elfelejt, amikor hazjön.

Olyan szinten mélyre zuhantam emiatt, hogy hihetetlen.

Életemben nem gondoltam volna, hogy a házasság 1-2. évében csak szorongani fogok, a szexről meg csak emlékeim vannak. 31 évesen. Hát ezt valami szörnyű, még leírni is, nemhogy megélni. :(

Azt se lehet mondani, hogy fáradt, mert irodai munkát végez és néha mondja, hogy rohadtul unatkozik és várja, hogy teljen az idő. Ezen kívül természetesen a házimunkába besegítek. Sokszor azt veszem észre, hogy nekem kell feporszívóznom, mert hetek óta nem csinálta meg.

Mit tudok ezzel kezdeni? Lehet ezt javítani, vagy válni kell?


Totál ki vagyok az elmúlt 2 év miatt. A munkám hajtós és stresszes, a házfelújítás full rám maradt teljes mértékben, és nincs támasz. Kegyetlen szar ez így.


2021. nov. 15. 11:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
94%

"Sokszor azt veszem észre, hogy nekem kell feporszívóznom, mert hetek óta nem csinálta meg."

Akkor ugyanúgy te sem csináltad meg hetek óta:D

A házimunkába nem besegítesz, hanem kötelezséged neked is takarítani a közös mocskotokat:D

2021. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%

6 éve vagytok együtt, ez egy friss kapcsolat. Amikor mindent megbeszél az ember, és orrba-szájba dug! Ti nem beszéltek meg semmit, és 0 szex van..

Valahol el kellene kezdni, szerintem ott, hogy elmondod, hogy baj van.

2021. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy ebbe fog valaki belekötni, de ha gyakran főzök, meg gyakorlatilag csak nekem jut eszembe felporszívózni, akkor ne én legyen már a ludas. Ezenkívül a kinti dolgokat is csak én csinálom. Annyira nem egyszerű mindenhol helyt állni.

Azt gondolom, ha 8 órás szellemi munka után még 4-6 órát dolgozok a saját házunkon és mikor este beesek a házba, megkérdezem, hogy mit vacsorázunk, akkor az a válasz, hogy ő nem éhes, nem főzött semmit.

Nagyon köszönöm.

2021. nov. 15. 12:05
 14/64 anonim ***** válasza:
87%
Dobd ki mielöt késő lesz!
2021. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
86%
Még ma kezdj el lépni
2021. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
39%
Ne gyötörd magad tovább, állj elé és vond kérdőre, hogy mit akar, vagy viszontlátás. Remélem a lakás a tied.
2021. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%
Addig váljatok, amíg nincs gyerek! Egyáltalán nem működik köztetek semmi, első sorban a kommunikáció, és minden más ebből következik. Hidd el, hogy 5 év múlva, esetleg pici gyerekkel, csak nehezebb lesz válni.
2021. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
100%

Mit mond, miért nem vágyik a közelségedre, pláne szexre?

Ne haragudj, ha a férjem grimaszolna mikor én hozzá bújok, már nem lenne a férjem valószínűleg. Nyilván irritálom, azért grimaszol. Énrám biztosan nem. Minek csinálod ezt még? Ha már eljegyzés óta nem szexel, miért vetted el?

2021. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%

"Sehogy se javítható ez?"

De, ha ő is akarja. Le kell ülni vele, és megbeszélni. Biztos ő is látja, hogy ez így nem vezet sehová, csak rá kéne jönni, hogy őt miért nem érdekli az egész. Mert ha nem akar változtatni, vagy nem látja be, hogy gondok vannak, akkor eszetekbe se jusson a szaporodás.

2021. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
86%
Ha ő nem akar dolgozni a kapcsolatért akkor ez nem fog változni.
2021. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!