Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen házassággal?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, 3 éve élünk együtt, amiből másfél éve házasság.

Azt vettem észre a feleségemen, hogy abszolút nem tekint rám férfiként.

Az eljegyzés óta kb. szex sincs. Szerintem az utolsó kb. tavasszal volt valamikor. Azt már megtippelni se tudom, mikor sz.p.tt le.

Pedig elvileg gyereket terveznénk. Hát ilyen tempóval érdekes...

Ha odamegyek hozzá, megölelgetem, cirógatom, puszilgatom, akkor csak grimaszolgat. Ő kb. sosem bújik oda, vagy jön oda megölelni vagy megcsókolni. Valamikor még puszilni is elfelejt, amikor hazjön.

Olyan szinten mélyre zuhantam emiatt, hogy hihetetlen.

Életemben nem gondoltam volna, hogy a házasság 1-2. évében csak szorongani fogok, a szexről meg csak emlékeim vannak. 31 évesen. Hát ezt valami szörnyű, még leírni is, nemhogy megélni. :(

Azt se lehet mondani, hogy fáradt, mert irodai munkát végez és néha mondja, hogy rohadtul unatkozik és várja, hogy teljen az idő. Ezen kívül természetesen a házimunkába besegítek. Sokszor azt veszem észre, hogy nekem kell feporszívóznom, mert hetek óta nem csinálta meg.

Mit tudok ezzel kezdeni? Lehet ezt javítani, vagy válni kell?


Totál ki vagyok az elmúlt 2 év miatt. A munkám hajtós és stresszes, a házfelújítás full rám maradt teljes mértékben, és nincs támasz. Kegyetlen szar ez így.


2021. nov. 15. 11:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak bántani, de ha eljegyzés óta ilyen miért vetted el?


Mondtad neki a bajod? Hajlandó volt megbeszélni? Ha nem tudjátok megoldani a problémát válás. Ha még CSOK-ot vettetek fel meg babavárót akkor gratulálok.

2021. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
83%

Korábban sem ölelt, puszilt magától? Biztos van valami baja veled, bár nem jó ilyen passzív-agresszíven a tudomásodra hozni.

A gyerektervezés mikor merült el először? Nem beszéltetek róla, hogy mikorra akarjátok?

Amúgy pacsi, gyakorlatilag az én házasságom írtad le, csak nálunk én vagyok a nő, és a férjem viselkedik így, habár ő nem unatkozik a melóban, húzza az igát rendesen...

2021. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
94%

Válás lehetőleg a gyerek előtt.

Ennek a kapcsolatnak nincs értelme.

2021. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy 2 éve a házfelújítás elviszi minden energiámat, időmet és odafigyelésemet.

Korábban odajött, persze, bújt, tévézésnél is.

Természetesen van hitel és babaváró is. Szóval már kerestem egy jó vastag kötelet.

2021. nov. 15. 11:51
 5/64 anonim ***** válasza:
93%

Semmit, össze sem kellett volna házasodni!

Mit gondoltál 2-3 éve amikor eljegyezted, hogy ettől jobb lesz?! Nyilván nem, erre nem lehetett jövőt alapozni. Azt is borítékolom, hogy a problémák 4-5 éve is fennálltak.

2021. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, van közös jövőnk. Évekig hallgattam tőle, hogy mikor veszünk házat? Amikor megvettük, folyamatosan azzal traktált, hogy nem lesz rá elég pénzünk. Semmilyen támogatást nem kaptam tőle, csak küldte rám ezeket a negatív hullámokat.
2021. nov. 15. 11:54
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
6. Mégse mondtad hogy viszlát.
2021. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
4-5 éve nem voltak ilyen gondjaim. Most tetőzött nálam, hogy kiírjam a kérdést, mert nem tudom, hogy hol kellene tartanunk fiatal frissházasként.
2021. nov. 15. 11:56
 9/64 anonim ***** válasza:
87%
Megcsal esetleg? Akkor is szoktak ilyet csinálni.
2021. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

9: nem hinném. Vagy nagyon jól csinálja. Volt egy depisebb időszaka az elmúlt hónapokban. Lehet a bűntudat miatt?


Sehogy se javítható ez? El se akarom hinni, hogy ez történik velem.

2021. nov. 15. 12:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!