Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érezte már úgy valaki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már úgy valaki, hogy a házassággal csak rossz irányba változott minden a kapcsolatukban?

Figyelt kérdés

1 éve sincs, hogy házasok vagyunk. Nem, hogy feleségnek, de nőnek sem érzem magam.

Hulla fáradt vagyok, kimerült. A háztartásban mindent én csinálok. A kisbabánkkal kapcsolatban mindent én csinálok. Ami nem is lenne probléma, de cserébe nem kapok semmit. Se egy jó szót, se dicséretet (na jó nagyon ritkán), se egy bókot. Én rendszeresen megjegyzem milyen ügyes a munkájában, milyen jól áll neki a ruha stb.

Intimitás =0


2018. ápr. 7. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az exfeleségem azt hitte a házasság automatikusan boldogságot jelet.

Hát tévedett... Na mindegy...

Ha még nem utáljátok egymást, akkor simán meg lehet még menteni a kapcsolatot. Tudatosítani kéne benne hogy ez nem jó irány amerre tartotok, és azt is hogy mit veszíthet ezzel. Ha más nem használ mondjuk össze is cuccolhatsz a gyerekkel és irány a szülői ház, csakhogy lássa, elveszíthet titeket. Azért írom ezt mert én sem vettem igazán komolyan az intő jeleket....

2018. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
És most te komolyan azt gondolod, hogy a házasságtól lett szar a kapcsolatotok? Segíts kicsit, évek óta együtt vagytok és nem volt jobb ötletetek/és vagy azt hittétek hogy a házasság (és a gyerek) majd jót tesz a kapcsolatotoknak??? Esetleg még csak 2 éve se vagytok együtt és még csak most múlt el a rózsaszín köd?
2018. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Igen csak sokan akkor jönnek rá mikor már házasok és mikor már van gyerek is....te is későn jöttél rá, szóval ez szívás.

Ezért is...van annyi fital egyedülálló anyuka...

2018. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

szociológiai kutatások igazolják, hogy a házas nők életminősége romlik a nem férjezett nőkhöz képest, éppen a sok teher miatt, mit viselnek, ellenben a házas férfiak jólléte magasabb a nem házas férfitársaikhoz képest.


miért?


mert ott a feleség, aki egyben házicseléd, nagy magyar anya és szexrabszolga egyben.


kiszolgálja minden téren a férjét!

2018. ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Elég sok nő érzi így.Sok férfi a papírtól nyeregben érzi magát.Az én esetem egyedi, mert a volt férjem nagy játékos volt.Esküvő után kezdte kimutatni a foga fehérjét.Kiderült, hogy személyiségzavaros.
2018. ápr. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Én nem. A férjem kiveszi a részét a háztartásból, sőt volt olyan is, hogy a nagyobbik részét ő vitte. Csak úgy.


Nálatok nem a házasság a baj, hanem az, hogy hozzámentél egy lusta férfihoz és szültél is neki (ha jól számolom, talán már a házasság előtt)... Amúgy már önmagában a gyerek is kimerítő dolog. Nem is értem, hogy miért a házasságot gondolod a problémának.

2018. ápr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

14 évig voltam házas és igen, folyamatosan romlott.

A férjem mindent megígért de utólag kiderült csak azért, hogy csend legyen.

Az évek alatt mi nem összecsiszolódtunk janem egyre inkább kiéleződtek a külömbségek.Na nem egy hanem 10 év alatt romlott meg de 4 évig probáltuk megmenteni.Nem ment.

2018. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Szintén 1 éve vagyunk házasok. Előtte 9 (!!) évig voltunk együtt.

A férjem már nem kedves, nem romantikus, kevésbé törődik velem az esküvő óta. Ha összeveszünk, semmi békülési szándék nincs benne, nem úgy, mint az esküvő előtt...

2018. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt ti sem gondoljátok komolyan... Erről én a házasság tehet, hanem a szar kapcsolatotok. Vagy a gyökér párotok. Egy hosszú távú párkapcsolatban nem ugyenez a helyzet egy idő után?
2018. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:) A hàzassàg csak annyi, amennyit 2 ember beletesz, se több se kevesebb.

Ha nincs megalapozva a kapcsolat, kitörölheted a hàtsódat azzal, hogy hàzas vagy. A te példàs is gyönyörűen mutatja.

- csak hàzicselédnek tart te pedig asszisztàlsz ehhez

- leszarja a gyereket is

- téged sem becsül meg


Szarul vàlasztottàl, nem ismerted meg eléggé esküvő előtt. Ez NEM a hàzassàg intézményének hibàja. A tied és a férjedé.


A kérdésre pedig a vàlaszom: soha nem éreztem ilyet. 8 éve együtt, 6,5 éve hàzasodtunk. Dolgozunk, együtt végezzük a hàzimunkàt, sokat törődünk egymàssal, a szex isteni.:) Esküvő előtt is így volt, és azóta is.

2018. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!