Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonynak nadrágkosztüm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonynak nadrágkosztüm?

Figyelt kérdés

A menyasszonyi ruháról letettem, lusta voltam elmenni próbálni, meg sajnáltam is rá a pénzt. De most már igen sürget az idő, és kéne valami, amit magamra kaphatok a nagy napon.

A vőlegény ruhája már megvan: fekete öltöny, fehér ing, ezüst csíkos nyakkendő. Arra gondoltam, nekem fekete nadrág kéne, hozzá valami ezüstös-szürkés-fehéres blúzféle, hogy színben passzoljunk.

Testes vagyok, de inkább fenékben, combban jobban, a hasam arányaiban nem vészes, és valami derékban szűkítettebb fazon lenne előnyös.


2014. júl. 14. 00:56
1 2 3 4 5 6
 51/51 A kérdező kommentje:

Kissé most megnyugodtam, már csak néhány sürgős dolgunk akad, amiket szintén nem intéztünk el időben.

Képet nem mutatok, jobb a békesség.

2014. júl. 20. 12:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!