Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonynak nadrágkosztüm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonynak nadrágkosztüm?

Figyelt kérdés

A menyasszonyi ruháról letettem, lusta voltam elmenni próbálni, meg sajnáltam is rá a pénzt. De most már igen sürget az idő, és kéne valami, amit magamra kaphatok a nagy napon.

A vőlegény ruhája már megvan: fekete öltöny, fehér ing, ezüst csíkos nyakkendő. Arra gondoltam, nekem fekete nadrág kéne, hozzá valami ezüstös-szürkés-fehéres blúzféle, hogy színben passzoljunk.

Testes vagyok, de inkább fenékben, combban jobban, a hasam arányaiban nem vészes, és valami derékban szűkítettebb fazon lenne előnyös.


2014. júl. 14. 00:56
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
86%

Akár csador is, ha neked az tetszik. Nem attól leszel boldog vagy boldogtalan, hogy miben állsz az anyakönyvvezető elé.


Ami nekem nem tetszik, az a HOZZÁÁLLÁSOD:


"...lusta vagyok...nincs időm...sajnáltam rá a pénzt...valamit magamra kaphatok a nagy napon..."


Ilyen mentalitással vágsz neki a házasságnak? Akkor meg nem mindegy, hogy mit veszel fel?

2014. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező? Akarod te egyáltalán ezt az esküvőt?

Nekem az az érzésem, hogy nem.

Ha csak sétálni megyek a párommal, akkor is igyekszem a lehetőségekhez mérten jól kinézni, és nem kócos fejjel, kinyúlt tréningben bandukolni mellette. Akkor a nagy napon hogy ne akarnék? Mondjuk az elég ciki lesz, ha majd az esküvői fotókon úgy kell megmagyarázni, hogy melyik is a menyasszony...

És nem, nem kell habcsóknak kiöltözni, de ha már a leendő férjed képes felvenni egy öltönyt, akkor neked sem illene így alulöltöznöd ezt a nem mindennapi eseményt.

A nadrágkosztüm tud elegáns lenni - egy tárgyalásra, nem pedig egy menyasszonynak. A te alakodhoz pedig végképp rossz választás, készakarva sem tudtál volna jobban mellényúlni.

2014. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
51%

Nadrágkosztümben is valami nagyon alkalmi, különleges kéne. Nehogy nagyon elüssetek egymástól a vőlegénnyel. Legalább annyira alkalminak kell lennie a tiédnek is. Ne olyan "üzleti" "irodai" hatásod legyen.

Nekem egyébként tetszenek a nadrágkosztümök. El tudok olyat képzelni, amit tökéletes esküvőre is. Viszont teltebb alkatra szinte biztos, hogy egy megfelelő szabású ruha, szoknya előnyösebb, mint egy nadrág.

2014. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
67%
Na most azonnal tessék elindulni, és minimum egy fehér/krémszínű koktélruhát venni meg egy hozzáillő blézert és cipőt! Menyasszony leszel, legyél csinos!
2014. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
37%
Ha lusta vagy, mondd el a koszorúslánynak, tanúnak, anyukádnak, aki veszi a fáradtságot és elrángat egy szalonba azt, hogy még nincs ruhád. Hátha bepánikolnak és elrángatnak ruhát nézni, akkor már neked sem lesz kibúvó, ha így haladsz sajnos könnyen lehet, hogy kosztümöd se lesz. Tessék a héten elintézni a ruhát!
2014. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
36%

Mi hétfőn kértünk időpontot és szombatra kaptunk. Mivel nem volt más közeli időpont, ezért az EGÉSZ ESKÜVŐT 5 NAP ALATT SZERVEZTÜK LE. 4 szalont jártam végig és megtaláltam a ruhámat, fél nap alatt.

Jó lenne a nadrágkosztüm, (bár én még soha nem láttam ilyen esküvőt és jó eséllyel elég igénytelennek tartanám a menyasszonyt), de akkor valami nagyon alkalmi, nagyon különleges kellene, amit szerintem még nehezebb találni mint egy sima menyasszonyi ruhát.

Egyébként már 30-40e ft-ért is lehet bérelni szép ruhákat.


Oké, hogy ez mindenkinek a saját esküvője és csináld azt ami Neked tetszik, de azért maradjon már meg az esküvő kinézete. Ha Te így állsz a saját nagy napodhoz, akkor mit vársz a leendő férjedtől és a vendégektől?

2014. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
22%

Valahogy megértem a kérdező demotiváltságát. Én a hétköznapokra mindig full sminkben és durva ruhakölteményekben pompázom, mivel ilyen a munkám, elvárják.


Ezért, ha ünnepségekre megyek, kikészülök attól, hogy megint ki kell öltözni, másnak meg ez ünnepnap, mert amúgy farmerben és pólóban jár be dolgozni.


Én a helyedben nem kosztümöt vennék (bár az is nagy divatos, és sikkes, de inkább a vékony nőkön), hanem vennék egy ruhát 20-ért egy estélyi ruhás boltban. Pl. ha Bp-i vagy, a Westendben a hátsó szökőkútnál van a földszinten egy olcsóbb, de mégis szép ruhás bolt. :)


Az én ruhám egyszerű volt, én 6-ért vettem egy egyberészes, de csodaszép fehér ruhát a NY-ben, én se szeretek próbálgatni és öltözgetni folyton.:)

2014. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
72%

Nem baj, ha nem akarsz habcsók lenni, de a nadrágkosztüm egyrészt szerintem (!) gáz (kiemelem a SZERINTEM-et) másrészt SZERINTEM kínos, ha a vendégeid jobban lesznek öltözve mint te.


Illetve a nagy hátsót egy nadrágkosztüm kiemeli, míg egy jó szoknya egy az egyben eltakarja:


[link]


[link]


A lustaság hiba, azt inkább győzd le, egy ilyen ruha pedig nem olyan drága, így nincs kifogás... főleg, hogy eltakarják a hátsód.

2014. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
51%

ez több mint kiábrándító. a sírás kerülgetett, miközben olvastam a kérdésed és hozzá a kommenteket?

Szerintetek komolyan...de most komolyan??? Férjhez lehet menni egy sarki varrónő által 20 perc alatt összeb-aszott öltönybe? Ha hivatali ügyet intézni mennél, vagy ha te lennél az anyakönyvvezető, akkor azt mondom OKÉ! de ha a menyasszony leszel, akkor nem. NAGYON NEM!


Az mi dúrva, amikor az anyakönyvvezető jobban öltözött, mint te? az azért kemény. én még ilyen esküvőbe nem voltam hálistennek és ha lettem is volna biztos sírógörcsöt kaptam volna. az esküvőt engem érzékenyen érintenek. Nagy nap, nem a sarki boltba mész le vajat és kenyeret venni...

2014. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Szoktál szoknyát hordani?
2014. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!