Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen haj való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen haj való menyasszonynak?

Figyelt kérdés

Linkelhettek is.

Ruha még nincs, attól nem függ. :) Nektek mi tetszik?


2013. dec. 3. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

De, nagyon is függ a ruhától. Sőt, a stílustól és legfőképp az alaktól is, valamint attól, hogy mit akarunk hangsúlyozni.


Pl. egy magasra felkötött konty, ami szabadon hagyja a nyakat, magasít, míg a leengedett haj összenyom.


De linkelek párat a számomra szimpatikus megoldások közül:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket!

Úgy értettem, hogy nem függ tőle, hogy még nincs meg, ezért nem kell személyre szabni. Nem ezek közül választom ki, hogy milyen legyen, nekem már van elképzelésem, csak arra voltam kíváncsi, kinek mi tetszik. :)


Nekem nem tetszenek a nagy díszek a hajban, épp csak egy picit szeretnék majd.

2013. dec. 3. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem az tetszik, mikor ki van engedve, esetleg oldalt feltűzve. de a banánkonty egyáltalán nem jön be...
2013. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyesmi lesz, egy kis fehér virággal, vagy valami szolid hajdísszel:

[link]


:)

2013. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as:az ilyen nekem is tetszik, főleg az, ami az egyik oldalra korlátozódik. de ez a laza, könnyed, kócos stlyle tetszik :)
2013. dec. 3. 11:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én romantikus típus vagyok. Nekem ezek tetszenek és ezek közül lesz valamelyik majd a nagy napomon. :)


[link]


[link] (1,2 teszik)


[link]


[link]


[link]


+1 félig kiengedett haj ötlet, ha esetleg az is tetszik:

[link]

2013. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

itt a 3. linkje újra: :)


[link]

2013. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem rövid hajam van. az esküvőre a fodrászom feltűzte és olyan napocska szerűen kihúzigálta a tincseket. Kicsit kócos hatása volt. Hasonló stílusú volt, mint amilyen alapból a hajam, csak ünnepélyesebbre, extrábbra csinálta meg.


Szóval szerintem fontos, hogy a menyasszony személyéhez is illjen a haj

2013. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem a félig feltűzött haj tetszik(hosszú haj esetén) finom hullámokkal. de egy szép magas, konty is szép lehet:)
2013. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

6-os, köszi a linkeket, az ilyenek nagyon tetszenek, én is néztem már 1-2-t ezek körül :)

a romantikus hullámok feltűzve nagyon bejönnek:)

2013. dec. 3. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!