Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonynak nadrágkosztüm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonynak nadrágkosztüm?

Figyelt kérdés

A menyasszonyi ruháról letettem, lusta voltam elmenni próbálni, meg sajnáltam is rá a pénzt. De most már igen sürget az idő, és kéne valami, amit magamra kaphatok a nagy napon.

A vőlegény ruhája már megvan: fekete öltöny, fehér ing, ezüst csíkos nyakkendő. Arra gondoltam, nekem fekete nadrág kéne, hozzá valami ezüstös-szürkés-fehéres blúzféle, hogy színben passzoljunk.

Testes vagyok, de inkább fenékben, combban jobban, a hasam arányaiban nem vészes, és valami derékban szűkítettebb fazon lenne előnyös.


2014. júl. 14. 00:56
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

A nadrágkosztüm önmagában nagyon szép, csinos tud lenni.


Szerintem a legszebb női szett simán a nadrágkosztüm, viszont a hozzáállásod tényleg furcsa.

2014. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
50%
a 19-es versenyzőtől meg én kapok agyérgörcsöt:D nem is értelek, kérdező, mit vártál ebben a kategóriában ettől a kérdéstől. úgy kell lennie, ahogy ők csinálják, hát nem érted?:D csak úgy lehet! ne úgy csináld, ahogy neked tetszik, hanem ahogy a kommentelőknek:D
2014. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

3-as válaszadó: A szoknya nekem nem jó. Vastag a vádlim.


4-es: "végülis tetszeni akarsz a párodnak, nem?"

Páromat idézem: Felőlem rongyos melegítőnadrág is lehet rajtad, mert nekem az a lényeg, hogy a feleségem legyél! És az is leszel, bármi lesz rajtad, nekem úgy is tetszel! - Azt hiszem, ez hűen tükrözi párom álláspontját. :) Megkérdeztem, nincs olyan álma, hogy engem ő menyasszonyi ruhában lásson. Mert neki MINDEGY, mit viselek. Egyéb kérdés?


Nem értem, a többség miért nem a kérdésemre válaszol? Ki kérte, hogy beszéljetek rá olyanra, amit nem akarok? Nos igen, korábbi kérdéseimet épp az ihlette, hogy a környezetem is totál rám szállt, mert meg akarták magyarázni, mit KELL viselnem és miért. És épp az egyik korábbi kérdésemnél egy válaszadó ébresztett rá arra, hogy végül is én kinek akarok megfelelni? Miért hagyjam rábeszélni magam valamire, ami nekem nem kell? Mert így szokás? Mert 100-ból 99 nő így van vele? És ki a jó fenét érdekel???


A 7-es válaszadó véleménye hűen tükrözi az enyémet. Nem akarok 20 perc miatt több tízezer forintot fizetni, ha egyszer nekem nem fontos a menyasszonyi ruha, vőlegényemnek sem fontos, ráadásul a próba gondolatától herótot kapok.


9-es: Ennyi ostobaságot egy válaszban! A gyerekem lesz, tehát ismeri az anyját, aki mindenben olyan, hogy hülyeségre nem ad ki pénzt. Megmondom neki őszintén, miért volt, ahogy volt. Könnyen lehet, akkor sem szívesen vennék fel olyat, ha vékony lennék, mert attól még nehezemre esik a próba, a hercehurca és pénzbe is kerül.

De peeeersze, mert én nem vagyok egy tipikus álmodozó menyasszony, majd a lányomnak önértékelési problémái lesznek miattam. :D Ez tetszett, rég nevettem ilyen jót! Különben is fiúgyereket akarunk a párommal, nem lányt, de ha mégis lány lesz, nyugi, vigyázok, nehogy derékba törjem a lelkét, csak mert az anyja nem menyasszonyi ruhában ment férjhez! :D


10-es: "A kérdezőt valahogy úgy tudom elképzelni, hogy ül a fotelben a 'jajjnemármégmindignincsruhám' fejjel, és akkor őt most sajnáljuk."

Nem, nem így kell elképzelni. Egyszerűen nem érdekelnek az ilyen dolgok, így halogatom. De tudom, hogy valami meg mégis kell, ha egyszer nincs épkézláb elegáns ruhám. Zárójelben meg megjegyzem, nehéz összeegyeztetni a párommal olyan napot, amikor együtt mehetünk el, külön meg nem megyek, mert szeretném, ha ő is látná, mit viselek majd az esküvőn. :) Nyugi, nem kell sajnálni, épp elegen lesajnáltak az ismerősök között, hogy én ilyen selejt nő vagyok, aki tudatosan nem akar álomesküvőt csinálni...


11-es: Nem, a házasság és az esküvő körüli sok számunkra hülyeség nekem két külön dolog. Nekem a házasság intézménye kell, a körítés nem. Párom ugyanígy van vele. A kérdésem pedig arra irányult, mégis ki tudna valami olyan kosztümöt ajánlani, amit körülírtam. Amire érdekes mód kevesen válaszoltak!


12-es: Igen, akarom! Komolyan nevetséges, hogy az ember szándékát meg merik kérdőjelezni, csak azért, mert nem kell a cicoma. Mi köze a házassághoz annak, hogy milyen drága ruhában vagyok? És a többi felesleges dolognak? Attól lesz normális a házasságunk? Nevetséges, komolyan! A való életben sem vagyok az a készülődős, igényes nő; én sosem sminkelek, nekem az ápoltság a tisztasággal egyenlő, és ruhám is csak annyi van, hogy épp elég legyen, semmi több. Ha én már csak ilyen holt egyszerű vagyok, akkor mi a fészkes fenéért kéne kibújnom a bőrömből? Mert házasodom?


15-ös: Koszorúslány? Heh? Kis párszemélyes esküvőnk lesz, és CSAK POLGÁRI! Semmi egyéb. Egy szertartás, és vége. Nem lesz lagzink sem. Na, majd épp anyám rángat el, attól félek. :D A tanúm pedig pasi, mivel ő a legjobb barátom (barátnőm nincs is), ő biztos nem fog velem szalonokba mászkálni. :) Meg nem is akarom.


Egyébként meg köszönöm, hogy 1-2 kivételtől eltekintve senki sem a kérdésre válaszolt! Köszönöm, hogy most épp tök idegen emberektől kell hallgatnom, amit már megkaptam a környezetemtől, kolléganőktől elsősorban.

Hadd kérdezzek valamit! Miért nem lehet felfogni, hogy vannak, akiknek TÉNYLEG tökmindegy, miben vannak? Akik mást nem akarnak, mint egybekelni, körítés nélkül? Miért olyan nehéz elhinni, hogy vannak nők, de egyetlenegy biztosan, akit nem érdekel ez az egész esküvői hiszti, mert ő mást nem akar, mint házasságot kötni a párjával? Miért kell hülyének bélyegezni, vagy megmagyarázni, hogy biztos nem is akar hozzámenni a vőlegényéhez, meg a többi hülye baromság, amit ide is leírtatok? Muszáj engedni a társadalom nyomásának? Minek erőltessek magamra olyat, amit nem akarok, áruljátok már el? Bánni fogom? Mit? Hogy úgy tettem, ahogy nekem tetszett? Nem pedig ahogy a többi NŐNEK tetszik? Ha valamit bánnék, az az, ha olyan lennék a nagy napunkon, ami nem vagyok, ami tőlem létidegen.

TI lehet, hogy égnétek kosztümben, mert TI másképp képzelitek a nagy napotokat, vagy másképp zajlott nálatok. De azok TI vagytok! Nekem senki előtt nem fog égni a képem. Mert nincs miért. Az a maroknyi ember, aki ott lesz, nem fog ítélkezni, mert ennél értelmesebbek, plusz tudnak róla, hogy nem fogok menyasszonyi ruhát viselni. Kész, pont.

Úgy írt ide a legtöbb ember, mintha kérdeztem volna a véleményüket. Pedig nem! Én a kosztümre kérdeztem rá. Hogy korábbi kérdésemnél mit kérdeztem, tökmindegy. Már azt lerendeztem magamban akkor, és rá is jöttem, hogy épp az ilyen kotnyeles nők ébresztettek bennem kételyeket, ami a kérdést akkor generálta. Azóta tudom, nem fogok a csordával menni, akárki akármit mond.

2014. júl. 14. 14:58
 24/51 A kérdező kommentje:

22-es: Igen, épp ez jutott eszembe. :) Nem az a fontos, én mit akarok, hanem a többi nő mit akar.


Na, most pedig megyek venni egy "nemmenyasszonyiruhát", amiben majd éghetek a vendégek előtt, ami miatt szerintem a párom már most megcsal egy igényes és csinos nővel, ami miatt majd oltári gáz képek készülnek rólunk, és amely képek láttán a távoli jövőben gyermekpszichológushoz kell vinnem a lelkileg megtört kislányomat! Fúj!

2014. júl. 14. 15:02
 25/51 anonim ***** válasza:
66%
Az a helyzet, hogy a fekete nadrág meg az ezüstös blúz még nem nadrágkosztüm. Akkor lesz az, ha a nadrág anyagából van egy blézer is. És egy normális nadrágkosztüm árából veszel vaterán egy menyasszonyi ruhát. A vastag vádli meg földig érő ruhában nem látszódik. Persze tőlem azt veszel fel, amit akarsz, de fogy az időd, akár nadrágban leszel, akár nem, most már tényleg kerítened kéne valamit. Tőlem is elmehetsz lehányt mackóban, de attól, hogy a vőlegényed azt mondja, hogy neki nem fáj az igénytelenséged, azért x ember előtt neki is ciki lenne, hogy ő felöltözött vőlegénynek, te meg kivettél valamit a szekrényből és úgy nézel ki, mintha valaki bement volna az utcáról, mert felismerte a vőlegényt.
2014. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, akkor tulajdonképpen csak azért írtad ki ezt a kérdést, hogy jól felb aszd magad a válaszokon?
2014. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, láttad a Szex és New York filmet? Ott Carrie vett magának egy nagyon aranyos nadrágkosztümöt, de lebeszélték róla a hülye barátai, mert "nagy esküvő kell", és a végén ő és a vőlegénye valahogy eltűntek az egészben.


Neki egy undorító, habos ruhát adtak, végül az esküvő befuccsolt, és az igazi esküvőjén az önkón pár ember előtt egy nadrágkosztümben mondta ki az igent:)


ne hallgass senkire!

2014. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
82%
Már csak egy kérdésem maradt: ha ennyire rohadtul nem érdekel mások véleménye, miért teszel fel a ruhával kapcsolatban három kérdést? Ha meg felteszel, ne csodálkozz, hogy mindenféle választ kapsz.
2014. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
75%

egyrészt: ha lekaksizod, minek írsz ki róla 3 kérdést?

másrészt: nem az a bajunk, hogy nem akarsz álomesküvőt. Engem pl. az zavar, hogy számomra a házasságkötés egy ünnepi alkalom, amit MEGTISZTELEK azzal, hogy helyzethez alkalmazkodva viselkedem, öltözök. Ugyan úgy szépen felöltözök egy ballagásra, egy keresztelőre, vagy akár temetésre. Alkalomhoz illően, de szépen. És ahogy az alkatodat leírtad, a nadrágkosztüm még fel is hívná a 'hibákra' a figyelmet.

2014. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
82%
Hát akkor járasd le magad, nekem mindegy. :D Szíved joga. felőlem kitaposott melegítőbe is férjhez mehetsz. a pasid naná h ezt mondja, mert ő is tudja h lusta disznó avgy elmenni még próbára is. De hát nyilván tudja, hogy kit fog elvenni. Maradj csak igénytelen összenőtt szemöldökű és csipás szemű, de akkor ne nevezd magad nőnek, csak nadrágkosztümös menyasszonynak.
2014. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!