Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért sminkelik a vőlegényt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sminkelik a vőlegényt esküvőre? Nem elég csak a menyasszonynak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 10:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem jó ha sminkelik nyáron...ez egyszerű pudert vagy mattosítót jelent, nem teljes sminket, kizárólag azért, hogy a fotókon ne csillogjon a bőr.

Tehát a zsírosodó bőr miatt..


Ha nem melegben, nyáron lesz akkor felesleges..


Amúgy egy profi fotós megoldja, utómunkával, hogy ne csillogjon, de tudjuk nem csak ő készít fotót

2014. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
A fotó miatt mindenképp kell, a fényképezéshez (plusz filmekhez, színpadra...) a férfiakat is ki kell sminkelni.
2014. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Mert ő is szép akar lenni.
2014. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy ne csillogjon a fotókon, de egész nap sminkben van?
2014. jan. 10. 10:22
 5/28 anonim ***** válasza:
39%
Angliában voltam egy esküvőn ahol a vőlegénynek a ceremónia előtt púderezték az arcát, s egy kis szempillaspirált is tettek fel neki. Ez a tendencia idehaza is egyre jobban megjelenik. Aki igényes, az sminkel alapon. Egyre jobban a metroszexualitás felé haladunk.
2014. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

Általábn, mivel a férfiak nem szoktaknhozzá leszedik estére...plusz leizzadják, ha nincs rögzítve...


A férfiaknak annyir raknak, hogy nem is látod, csak nem fénylik...(azért a szempillaspirál durva sztem is)



Viszont, ha vőlegény nem izzadós, nem zsírosbőrü, akkor felesleges a tortúra:)



1.

2014. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
52%
Sznobságból. Felénk nem szokás a férfiakat sminkelni. Sőt, a menyasszonyokon sincs egykilónyi smink. A fényképeken mégsem fénylik az arcuk.
2014. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Az én vőlegényemen volt "smink", mert a sminkes ingyen megcsinálta :D Először ő is ódzkodott a gondolattól, végül sikerült rávennem, és nagyon jól tettem! Csak és kizárólag kicsi púdert meg korrektort kapott, szóval a fényképeken csak az látszik, hogy nem csillog a feje (egyébként izzadós). Rajtam sem volt egy kiló smink. Szerintem ennyitől nem lesz senki metroszexuális, bár a szempillaspirált stb.-t én is soknak érzem, de egy púder még nem vakolat :) És nem kell leszedni estére, mert nem is érződik!
2014. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Az én férjemen nem volt smink és nem csillogott az arca, de nem is izzadós. Őt is látta a sminkes és azt mondta, hogy ha indokolt kap púdert és korrektort, de nem kellett rá.
2014. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Tavaly nyáron volt az esküvőnk, s a sminkes a férjemre nem tett púdert, hanem csak egy pici halvány rúzst a szájára. A púdert leizzadta volna, mert meleg volt, azt fixálni kellett volna.
2014. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!