Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért sminkelik a vőlegényt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sminkelik a vőlegényt esküvőre? Nem elég csak a menyasszonynak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 10:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
69%
A fényképek miatt, meg hogy elfedje a bőrhibákat. Mondjuk nálunk ilyesmi nem volt, a férjem nem híve az ilyesminek.
2014. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%

A jó smink nem látszik. Csak korrigál. Például elfedi a bőrhibákat, vagy a szem alatti karikákat. Valamint megakadályozza a csillogást. Esetleg egy kicsit javít az arca karakterén.

A szempillaspirált sem úgy kell elképzelni, hogy vastag, fekete póklábakat kap. Áttetsző spirállal kicsit ívesebbé teszik, ennyi.


Szerintem nem hülyeség. Oké, a hivatásos fényképész retusál, de a vendégek által készített fotók, videók a valóságot mutatják. Nem baj az, ha smink takarja a vőlegényen is, hogy bizony hajnali kettőkor már finoman szólva is borvirágos az orra :)

2014. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ez számomra mégis nagyon nőies. Miért kell nőt csinálni a férfiakból?
2014. jan. 10. 11:14
 14/28 anonim ***** válasza:
52%

Úgyis lepontoznak, de én egyetértek a kérdezővel. Én feleslegesnek tartom. A rúzst végképp.

Rajtam se lesz 2 kiló smink, nem is értem miért akarnak másnak látszani a képeken az emberek.


Most mondjam, hogy mi alapból jól nézünk ki? :D viccelek

2014. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
59%

Nézd meg a tévébemondókat, vagy a filmekben a színészeket. Őket is sminkelik. Ettől tényleg mind nőiesek?

Nem a látvánnyal van a gond, hanem a sztereotípiákkal. Ha megpróbálsz felülkerekedni rajta, akkor máris nem vészes a dolog.

2014. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
90%

Én sminkes vagyok és tudom, hogy valaki szereti a sminket és valaki ki nem állhatja.

Ismerek olyan nőket, akik szépek és egyáltalán nem kell nekik sminkelni!

Nekem vannak férfi vendégeim akiket sminkelek, de a végeredményt ők is ugyanúgy látják. Van akinek sminkelhető az arca, és van olyan akinek nem. Azt tudni kell, hogy ezek nem erős sminkek. Csak eltünteti a hibákat, kiemelik a szépséget. Ettől még ők nem lesznek nők, csak igényesek.

2014. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
52%

Na jó, azért nehogy már attól legyen igénytelen egy férfi, hogy nem sminkeli magát, azért ne essünk ekkora túlzásokba! :)

Tényleg vannak, akik elviselik, vagy szeretik, vannak, akik nem tűrik meg magukon. Mindenkinek ízlése és kedve szerint.

2014. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Két napja voltam a kozmetikusomnál, és egy fiatal nő jött be a szalonba, a februári esküvőre szeretnének olyan kozmetikust, aki tud sminkelni... és amikor mondta, hogy a násznak és a vőlegénynek kell, majdnem dobtam egy hátast...
2014. jan. 10. 11:29
 19/28 anonim ***** válasza:
39%

Nekem ez az el kell fedni a vőlegény bőrhibáit eléggé furcsa. Miért? Ő ő, a hibáival együtt, nem? Én azt akarom a képeken látni, akihez hozzámegyek, nem azt, akivé változtatták...

Sok nő az esküvőjére olyan frizurát és sminket csináltat, hogy nem is emlékeztet saját magára... miért jó ez?

2014. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
26%

Amúgy én még az erős retusnak se vagyok a híve.


Tablóképemet gimiben nagyon durván megretusálták, konkrétan kicserélték az egyik fogam, ami kicsit beljebb van mint a többi :D Fogtam, visszaküldtem a képeket, hogy nekem ne cseréljék ki a fogam akármilyen ronda is.

Én vagyok ez, ez a csáléfogas valaki, és nagyon idegen volt nekem a tablóképem.


És én úgy szeretem a pasim ahogy kinéz, nem fénylik az arca se, de ha fénylene sem zavarna. Az kb. 2 kattintás a sz.gépen, és el is tűnik.


A vendégek fotói meg nem izgatnak. Azok úgysem profi munkák, pont nem a fényes pofánk fog zavarni, hanem az elkapott borzasztó beállású pillanatok :)

2014. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!