Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért sminkelik a vőlegényt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sminkelik a vőlegényt esküvőre? Nem elég csak a menyasszonynak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 10:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%

A vőlegényre is ugyanúgy hathat az esküvő előtti stressz, karikásabb a szeme a kevesebb alvás miatt, esetleg 1-2 pattanás is kijöhet. Ezeket eltünteti egy kis korrektorral még nagyon messze van a metroszexualitástól. Szinte közhely, hogy a menyasszonynak ez a nagy napja, és gyönyörű akar lenni minden nő. Neki bababőrt csinál a sminkes, a férje meg álljon mellette pattanásokkal és karikás szemmel, mert attól férfias? :)


Szerintem akkor jó egy vőlegénysmink, ha nem látszik, hogy van. Az én férjem aztán tényleg nem az a piperkőc fajta, hosszú haja, szakálla van, de ha kijön az arcán egy pattanás, akkor egy kis korrektort még ő is tesz rá magának, mielőtt elindul otthonról, mert zavarja, hogy egy nagy piros folt van a fején, ahogy minket, nőket is.

2014. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
47%
Én sminkelem magam. A barátnőm szoktatott rá. (19/fiú)
2014. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Általában azért, hogy a fotósnak ne kelljen minden képet retusálnia. Egy kis púdert szoktak feltenni az arc esetleges szépséghibáinak elfedésére. Van, akinél szájfény és szempillaspirál is van ebben, szerintem az már durva túlzás.
2014. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%

"És én úgy szeretem a pasim ahogy kinéz, nem fénylik az arca se, de ha fénylene sem zavarna. Az kb. 2 kattintás a sz.gépen, és el is tűnik. "


Egy esküvőnél lagzival megközelítőleg többezer kép készül csak a párról, melyből jópár 10 óra utómunkálattal lesz 100 használható. Ha mindegyiken kattintani kellene kettőt a smink hiánya miatt, az még akkor megint jó pár óra teljesen felesleges pluszmunka lenne, amit korábban egy 15 perces sminkeléssel el lehet kerülni. Ezért szoktak sminkelni.

2014. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem, mitől lenne más valaki sminkkel. Az esküvőn az ember a legjobb formáját szeretné hozni. Ennyi erővel ne vegyenek fel öltönyt mert abroncsos ruhát, hiszen a hétköznapokban farmerben járnak... az asztalra se raknak friss virágot, meg székszoknyát meg töltött káposztát se vacsoráznak éjfélkor...
2014. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
45%
Jó, de mi a francért kell kisminkelni egy férfit, aki amúgy nem szokott hozzá és idegenkedik tőle és ezért még le is igénytelenezni? Ugyan már, pontozzatok le, de ez már kezd kicsit beteges lenni. :D
2014. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
36%
Hát megnéztem volna, ahogy a férjem felé közelít a sminkes szájfénnyel meg szempillaspirállal. Iszonyat férfiatlan, egy férfit nem kell sminkelni.
2014. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek is volt egy kis sminkje az esküvőn, bár csak azért mert a hét elején az edzésen kapott egy szépet (kickboxol) és szép lila volt a szeme alatt.... Akárhogy ez nálunk normális és néha már furcsa mindeféle sérülések nélkül látni őt, azért az esküvői képeken mégse legyen már mokkája. Mondjuk ha nincs ez a baleset nem biztos, hogy engedte volna magát sminkelni :)
2014. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!