Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonynak nadrágkosztüm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonynak nadrágkosztüm?

Figyelt kérdés

A menyasszonyi ruháról letettem, lusta voltam elmenni próbálni, meg sajnáltam is rá a pénzt. De most már igen sürget az idő, és kéne valami, amit magamra kaphatok a nagy napon.

A vőlegény ruhája már megvan: fekete öltöny, fehér ing, ezüst csíkos nyakkendő. Arra gondoltam, nekem fekete nadrág kéne, hozzá valami ezüstös-szürkés-fehéres blúzféle, hogy színben passzoljunk.

Testes vagyok, de inkább fenékben, combban jobban, a hasam arányaiban nem vészes, és valami derékban szűkítettebb fazon lenne előnyös.


2014. júl. 14. 00:56
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
78%

A nadrágkosztüm is teljesen jó esküvőre, főleg ha telt vagy. Én is az vagyok. Voltam akkora hülye, hogy nem fogytam le az esküvőre...:(mindig csak halogattam... Na mindegy. Szóval nekem is nadrágkosztümöm volt. Fekete nadrág, és fekete fehér kosztümkabáttal. Alatta meg egy fehér felső volt, harang formájú ujjakkal. Kék rózsa volt a virágcsokrom, és ezért a férjem sötétkék nyakkendőt vett, fehér inget, és fekete öltönyt.


Jól éreztem magam a cuccban, csak sajnáltam, hogy nem vehetek fel fehér ruhát...de borzasztóan állt volna, és azért ennyi önkritikám még van:) most legalább szívesen nézem vissza a képeket, és nem szörnyülködöm annyira, mintha úgy néztem volna ki mint egy fehér hordó....

2014. júl. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Mivel az abroncs nekem épp a kényes részeket takarta volna el, biztos találtam volna előnyös fazont, de hát nem is kerestem... halogattam, mint valami kellemetlen dolgot, akkor mit erőltessem?

Nekem időm sem lett volna lefogyni, ha egyszer 3 hónapja sem vagyunk jegyben, kerek egy hónap múlva házasodunk. :D Mondjuk nem is akartam volna direktbe ezért lefogyni, azt az egészségemért kell.

2014. júl. 14. 01:14
 3/51 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem jó, bár ha telt vagy, a szoknya jobb.


Én telt vagyok, és szoknyában járok, mert az pont takarja a has/fenék/csípő/comb részeket. Ha gatyában járnék, rám tapadna, és látszana minden hibám.


Pl.


[link]


VS


[link]

2014. júl. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
84%
ahj nemár csajok. egy jól megválasztott ruha csodákra képes. én hosszú ujjút választottam ami írtó szexi volt és imádtam. és vannak helyek ahol 1 hét alatt elkészítik neked ha nem kell bevenni. szerintem egy ilyen napot nem kéne elnaggyázni vagy félvárról venni. végülis tetszeni akarsz a párodnak, nem? az esküvődre is úgy mennél mint egy értekezletre? rgy különleges nap különlegességet érdemel, de csak szerintem...
2014. júl. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
64%

Én azért ragaszkodnék a fehérhez.

Esetleg egy kis krémszín.

Amúgy a szalonokban lehet alkudni, ráadásul segítenek a formádra megfelelő ruhát kiválasztani.

Nekem a nap nap előtt két héttel ruhát kellett valtanom, mivel terhes voltam és az első ruha apocak miatt hülyén nézett ki. Mintha a mellém alól indult volna az abroncs. Tulajdonképpen olyan voltam mint egy naagy fehér harang.

Rájöttem hogy semmivel sem másabb menyasszonyi ruhát keresni, mint bármi más alkalmit.

Elmondod az eladónak hogy mit szeretnél, segít, és mindjárt nem 20 ruhát kell felpróbálni, hanem mondjuk hármat.

2014. júl. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
61%
Ha valaki a kérdésre válaszol, azt miért kell lepontozni? Ennyire unatkoznak itt egyesek?
2014. júl. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
67%

Tökéletes. Nem attól lesz az esküvő "nagy nap", hogy fehér csodában van a menyasszony! Az a fontos, hogy egy pár lesztek!

Ha nem vagytok gazdagok, akkor felesleges pénzkiadás lenne egy olyan ruha, amit többé nem veszel fel.

2014. júl. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
65%
Kedves Kérdező! Ez legalább a harmadik kérdésed a témában. Kérlek szándd már rá magad a választásra, a próbákra, ne csak a kifogásokat keresd!!! Minden jót neked!
2014. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj, hogy jó eséllyel később bánni fogod, amiért lusta voltál ruhát keresni. Most képzeld el, hogy a leendő kislányod megkérdezi, hogy miért nem volt rendes ruhád és elkezded ecsetelni, hogy azért, mert nagy volt a farod. Most, ha ő dundi lesz felnőtt korára, akkor könnyen lehet, hogy úgy fog hozzáállni, hogy nem érdemli meg a szép ruhát, meg különben is, anya is nadrágban ment férjhez, jó ez így. Menj el egy szalonba, biztos lesz rád egy szép ruha még most is, egy hónappal előtte. A kölcsönzés meg nem egy ökör ára.
2014. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
61%

én ezt egyszerűen nem értem meg. Ha csak egy sima ünnepségre megyek, akkor is időben kiválasztom a ruhát, szánok energiát a keresésre.

A kérdezőt valahogy úgy tudom elképzelni, hogy ül a fotelben a 'jajjnemármégmindignincsruhám' fejjel, és akkor őt most sajnáljuk. Hát én nem tudom.

Én egyszerűen nem tudom felfogni, hogy egy nő hogy lehet ennyire "lesz-rom" a kinézetét illetve. És akkor azt még nem is említettem, hogy a saját esküvőjén. Ez a habos tortán a cseresznye.


Amíg itt feltetted az X-edik kérdést, addig pont lett volna időd elmenni egy kicse-szett szalonba. És nem kell a habos-babos csoda, sőt, tudod mit? szalon se, de valami kis akarás, az kéne. Szerintem a vendégeid már jobban képben vannak, mint te.

2014. júl. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!