Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltál már olyan esküvőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan esküvőn, hogy a mennyasszonynak volt már gyereke? Milyen ruhája volt a menyasszonynak?

Figyelt kérdés
26éves vagyok most és kisbabát várunk.Esküvőt csak nyáron szeretnénk ha megszületik a babank.De fogalmam sincs hogy illő e menyasszonyi ruhát felvenni?Amúgy kis esküvő,max.30emberke
2014. jan. 19. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyiknek csak polgári volt és nem volt menyasszony ruhája a másiknak meg krém színű volt.

Szerinted minden fehér ruhába házasodó szűz? Olyan veszel fel amilyent akarsz.

2014. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már olyanon is, ahol habos-babos királylány ruhát viselt az ara, hosszú fátylat vitte a gyereke.

Volt, ahol csak kiskosztüm.

Te esküvőd, Te döntésed.

Fehér esküvői ruha a szüzességet szimbolizálja.

Szerinted hányan mehetnének abban, ha mindenki betartaná?

Na, ugye...Viselj olyat, ha azt szeretnél.

2014. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltam, én voltam a menyasszony :D Vanília színű ruhám volt, de ha jól állt volna a fehér és lett volna olyan ami tetszik akkor olyan lett volna. Ne vedd el magadtól a fehér ruha lehetőségét, jó esetben csak egyszer lesz ilyen alkalom. Aki meg ezért megszólít, hát nem is tudom... álszent, az a minimum ami eszembe jut.
2014. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Olyat vegyel fel amit szeretnel! En biztos olyan ruhat vennek fel ami ki is emeli a hasam! Gyonyoruek (szamomra) a varandos kismamak!
2014. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk a habos babos fátylas ruhát én is nevetségesnek találnám már.

Első voltam.

2014. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem sok esküvőn voltam életemben, de az első pont ilyen:

Édesanyám fehér ruhában házasodott apukámmal, úgy hogy a hasában jól láthatóan és nem takargatva már én is ott voltam. Hetedik hónapban járt.

2014. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

4-es: Csak akkor lesz esküvő, miután megszületett a pici!

Nem várandósan megy férjhez :)

2014. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyanon, hogy a mennyasszony habos nagy ruhában volt, a "gyerek" meg 18 volt. Szóval ahogy akarod :)
2014. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Senkinek semmi köze hozzá, nincs olyan, hogy illő vagy nem illő. Úgy csináljátok, ahogy nektek jó.
2014. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

#4 vagyok...

7 igazad van! Felre olvastam!

Akkor anyakent mondom, hogy nem lesz nagy buli a lagzija sajnos, mert 3 orankent etethet, hiaba van nyito tanc a baba ha sirni kezd akkor sirni kezd...

En igy nem csinalnek eskuvot... Inkabb elore hoznam vagy csusztatnam 1 evet!

De sok boldogsagot elore is a kerdezonek es jo babazast!

2014. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!