Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltál már olyan esküvőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan esküvőn, hogy a mennyasszonynak volt már gyereke? Milyen ruhája volt a menyasszonynak?

Figyelt kérdés
26éves vagyok most és kisbabát várunk.Esküvőt csak nyáron szeretnénk ha megszületik a babank.De fogalmam sincs hogy illő e menyasszonyi ruhát felvenni?Amúgy kis esküvő,max.30emberke
2014. jan. 19. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azt veszel fel, ami jól esik.
2014. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Voltam ilyenen, az egyiken kékben volt a menyasszony, a másikon fehér ruha fekete díszítéssel. De szerintem se érdekeljen, ha fehéret akarsz legyen fehér, bár kis esküvőre én ruhából is valami szolidabbat választanék.
2014. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Voltam én is ilyen esküvőn, a menyasszonynak rendes fehér menyasszonyi ruhája volt (gyönyörű), a kislánya meg fél éves volt. Fotózkodtak is vele:)
2014. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan, mint másoknak...

Az illetőnek 2 gyereke volt, ahol jártam..

De eddig csak olyanoknál nem volt ugyanolyan, akiknek többedik házasságuk volt, és az már későb (4 felett történt)

Ma már nincs jelentősége a fehér ruhának.. De igazáből fehér ruha is csak Viktória királynőtől ered, tehá annyira nem is régi..

2014. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Voltam, és még több ilyet láttam ismerőseim között facebookon. Ahová én is meg voltam hívva, ott fehér alapon mintás kosztümben volt a menyasszony (mondjuk ő korábban már elvált egyszer). Ismerősök többsége viszont anyaként is fehérben, habos-babosban ment férjhez. Sőt, az egyik nőnek már két iskolás lánya volt, ők majdnem ugyanolyan ruhát viseltek, mint az anyjuk, csak piciben.
2014. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
A fehér ruha egyszerűen divat. Eredetileg se a szüzességet szimbolizálta, ezt csak később költötték hozzá. Szóval ha emiatt aggódsz, nyugodtan vegyél fel ilyet.
2014. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen esküvőn voltam, ott a menyasszonyon egy nem túl hercegnős aranyfényű bézs ruha volt, nagyon csinos volt. Szerintem ilyen esetben is teljesen korrekt a menyasszonyi ruha, csak ne legyen hófehér. Az ilyen esetben elég fura lenne (sőt egyes körökben ciki is). De helyette lehet fehér mixelve más színekkel vagy más alapszínű (pl. pasztell, ha a világos ruha neked az igazán menyasszonyi).
2014. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!