Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonynak nadrágkosztüm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonynak nadrágkosztüm?

Figyelt kérdés

A menyasszonyi ruháról letettem, lusta voltam elmenni próbálni, meg sajnáltam is rá a pénzt. De most már igen sürget az idő, és kéne valami, amit magamra kaphatok a nagy napon.

A vőlegény ruhája már megvan: fekete öltöny, fehér ing, ezüst csíkos nyakkendő. Arra gondoltam, nekem fekete nadrág kéne, hozzá valami ezüstös-szürkés-fehéres blúzféle, hogy színben passzoljunk.

Testes vagyok, de inkább fenékben, combban jobban, a hasam arányaiban nem vészes, és valami derékban szűkítettebb fazon lenne előnyös.


2014. júl. 14. 00:56
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
64%
holdviolának igaza van! Én elsüllyednék szégyenemben, ha a pasim csinosabb lenne mint én :D
2014. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem vegyél fel egy nylon alapú fekete nacit, hozzá egy ezüstös blúzt, a férjed pedig fekete nylon öltönyt és ezüstszálas nyakkendőt (brrrr), legyen ezürt színű csokrod, érezzétek jól magatokat, s mivel ez az egész témakör se téged, sem a vőlegényedet nem érdekli, ne pocsékold az idődet azzal, hogy ezzel kapcsolatos kérdéseket teszel fel a gyakin, hiszen az itt válaszolók 99%-a nem így öltözne fel az esküvője napján (ezt te is tudod, írtad).

Nah. Megoldva.

2014. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
18%

"Jó lenne a nadrágkosztüm, (bár én még soha nem láttam ilyen esküvőt és jó eséllyel elég igénytelennek tartanám a menyasszonyt"


Ezzel a beszólással csak saját magadat minősítetted, hogy mennyire felszínes, sekélyes vagy.


Nem is értem miért erőltetik pl a szoknyát, főleg telt embernek....


Én is az vagyok, és ocsmányul néztem volna ki szoknyában.


Egy egyszerű kosztüm is teljesen jó esküvőre. Szard le hogy akik nagyrészt itt vannak, nincs esküvő szaloncukor ruha nélkül.. Akik ilyenek, remélem azért nem a ruha miatt házasodtatok, hanem kicsit a férjeteket is szeretitek...


Nagyon szánalmas ez az "igénytelennek nevezés" csak azért mert a kérdező nem azzal van elfoglalva és nem élvez el attól, hogy jaj ilyen olyan csini ruci legyen rajta...hanem csak egy egyszerűbb...


Ha rosszul választasz ruhát, el fogod cseszni az egészet....telt embereknek egyáltalán nem való sem a szoknya, sem a világos szín.

2014. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
81%

utolsó megmondta a tutit, ha telt vagy, csak fekete nadrágba járhatsz, mert nem való sem a világos szín, sem a szoknya! Bravó!



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


tehát ők csúnyábbak, rosszabbul öltözöttek, mint ők:


[link]

[link]

[link]


ahha, értjük. Csak nem hisszük el. Bocs.

2014. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

Ez a kérdésem nem arról szólt, hogy a menyasszonyi ruha hiánya miatt ki akar leugatni. Korábbi kérdésemnél belefért a válaszba, üsse kő. Itt az elképzelésemnek megfelelő ruhaötleteket vártam, amit nem kaptam meg. Csak undorító szöveget, egy halom külsőleg talán igényes, de belül szörnyen ocsmány lelkű nőtől!

Igen, párom ilyen igénytelen, lusta, selejt nőnek szeret! :) Összenőtt szemöldökű, igen! Persze, sőt fürdeni is csak havonta szoktam! Mert ugye kétféle nő van: aki a fülcimpáját is festi, olyan igényes, a másik meg büdös, szakadt és undorító. :) Gratulálok, felszínes ostoba nőszemélyek! És részvétem a párjaitoknak!

2014. júl. 15. 18:19
 36/51 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem kérdező. Szánalmasak és csak magukat minősítik.
2014. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
90%
most nem azért, de feljebb linkeltem be 3-4 ruhát, ami megfelelő az alkatodhoz...
2014. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, pontosan milyen alkat vagy, de hátha találsz ezek között megfelelőt, amit azonnal meg is rendelhetsz:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tényleg előnyösebb egy telt nőnek bármiféle szoknya, mint a nadrág (tudom, én is az vagyok).


Akár egy fehér gézszoknya egy szép csipkés felsővel is csodás lehet, csak pár sima boltba kéne bemenned.

2014. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

En siman el tundrk neked kepzelni egy olyan ruhat, ami felül szükebb, csipötöl meg bövül. Ez pont azt hangsulyozna ami elönyös, es takarna el ami kevesbe az. Hogy lehet köver a vadlid??En meg senkivel nem talalkoztam, akiknek a köver lett volna. Az nem baj ha nagy, en sovany vagyok megis jo nagy vadljaim vannak, szerintem meg pont ettöl allnak jol a szük szoknyak , caprinadragok, stb.

A nadragkosztüm nekem sajnos nem tetszik, es szerintem föleg a nagyon vekony lanyoknak all csak jol.

Szinre en pl. valami feherre hajazot valasztanek, mondjuk egy ezüst csokorral, vagy kitüzövel.

Ha nem a stilusod, nem kell tortanak öltözni, de en azert egy picit kicsipnem magam. ;)

Keresek kepeket is, hatha jobban demonstralja mire gondolok.

2014. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok: pl. ilyesmire gondoltam

[link]

Azt a baj, hogy egyszer valakin lattan egy annyira szuper ruhat (egy mollett tanarnömön, aki annyira csinos volt benne!) es elöttem van a kep, de most juszt se talalok olyat.

De ha beirod a googlebe, hogy plus size coctail dress annyi jo ruhat kidob.

2014. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!