Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonynak nadrágkosztüm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonynak nadrágkosztüm?

Figyelt kérdés

A menyasszonyi ruháról letettem, lusta voltam elmenni próbálni, meg sajnáltam is rá a pénzt. De most már igen sürget az idő, és kéne valami, amit magamra kaphatok a nagy napon.

A vőlegény ruhája már megvan: fekete öltöny, fehér ing, ezüst csíkos nyakkendő. Arra gondoltam, nekem fekete nadrág kéne, hozzá valami ezüstös-szürkés-fehéres blúzféle, hogy színben passzoljunk.

Testes vagyok, de inkább fenékben, combban jobban, a hasam arányaiban nem vészes, és valami derékban szűkítettebb fazon lenne előnyös.


2014. júl. 14. 00:56
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Nem tudom kérdező, konkrétan milyen alkatod van.. de én pl olyan, hogy összeérnek a combjaim, és képtelen vagyok szoknyát hordani, tiszta sebesek lettek a combjaim a szalagavató alatt is anno...:( pedig még biciklis nadrágot is vettem a ruha alá... és úgy is.


Ha neked is ilyen gondod van, nem ajánlom a szoknyát, akárhogy is erőszakoskodnak itt egyesek...

2014. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
@41 Barátod a hintőpor. Nekem mindig is összeértek a combjaim, nem azért, mert kövér vagyok, hanem azért, mert tájfutó. Ennek okán jóval vastagabb a combom, S 2 számmal nagyobb nadrágot kell vennem annál, ami jó derékban. Persze van néhány átalakított nadrágom, de főként szoknyát hordok - 40 fokban is. Jó minőségű hintőpor, és még akkor se halsz meg, ha nejlonharisnyát is kell venned egy alkalom miatt.
2014. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Ő, az egy gondolatjel akart lenni, nem pedig -40 fok. :D
2014. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

ó hidd el, anno próbáltam. Hintőporoztam is, volt biciklis nadrág ruha alá, mégis tiszta seb lettem... szóval én esküvőre már nem vállaltam be. Meg hülyén is néztem volna ki. Azért annyi önkritikám még van, hogy nem veszek fel világos ruhát:)


De kinek mi...


Az pl elég undorító hozzászólás volt, hogy aki nadrágkosztümöt venne az igénytelen menyasszony... egy vendégnek semmi köze a pár ruhájához. Örüljön hogy meg lett hívva és ingyen tömheti a pofáját...


Ezt annak címzem aki írta.

2014. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Hát, akkor komoly plusz lehet rajtad, mert az egyik barátnőm 168 cm és 95 kiló, még sincs semmi baja úgy, hogy hintőporozza. Neki azért jobban összeér, mint nekem, bár az enyém se piskóta. Esetleg még a síkosító kenőcsöt érdemes kipróbálni, de nem a víz alapút, mert az gyorsan megszárad. Viccesnek tűnhet, de működik, a sportolók is használják.
2014. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

A szoknyák azért nem állnak jól, mert irtó vastag a vádlim. Én nem az a fajta tipikus telt nő vagyok, aki hasban erős, de jóformán bármilyen szoknyát felvehet, mert pipaszár lábai vannak (alma alkat, asszem), de legalábbis a felsőtestéhez képest egészen vékonyak.

Én olyan alkat vagyok, akinek mell alatt derék viszonylag karcsúbb, mellem D-s, tehát az olyan felsők jól rám általában, amik szűkítettek derékban, viszont nem túl rövidek, mert a fenekem már kiugrik, azt jobb, ha takarja félig a felső, ha hétköznapi ruhákról beszélek. A vádlim olyan vaskos, mint azoké a nőké, akik már igen erősen elhízottak. Alapból apámtól örökölten vastag, szerintem 50 kg-san is olyan lenne, mint egy 90 kg-s nőé. Ezért nekem semmi olyan ruha nem állna jól, ahol a vádlim látszódna, hiába állnak jól az átlagosan telt alkatú nőkön az ilyen térdig érő egyébként szép ruhák, amiket linkeltetek. Egyértelmű, hogy nekik jobb, mint egy kosztüm, aláírom.


Egyébként, hogy közöljem, a kosztümtől elment a kedvem egy életre a sok sértés után. Bár magam sem voltam oda az ötletért, mert tudom, hogy abban is csak elcseszett vagyok. Végül mégis elmentem abba a kis családias menyasszonyi ruhakölcsönzőbe, ahova két hete indulok, rögtön találtam nekem valót, épp amilyet kb. elképzeltem jobb pillanataimban, ráadásul olyan áron, amit elfogadhatónak ítéltem (bár addigra már megtetszett annyira, hogy valszeg nem érdekelt volna az ár, úgyis tudtam, ebben a szalonban max. 70-ig vannak ruhák), így letettem rá a foglalót.

2014. júl. 17. 21:15
 47/51 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy találtál ruhát. A nadrágkosztüm sajnos tényleg nem a mi számunkra van kitalálva. A hosszú szoknya pedig éppen előnyös a vádlik miatt.


Ha gondolod, mutass képet

2014. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, végre!:)
2014. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy!!!

Nagyon gratulálok!

Mutass majd képet!

2014. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Klassz, örülök, hogy lett olyan ruhád, ami tetszik, ráadásul menyasszonyi. Hidd el, nem fogod megbánni.
2014. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!