Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő helyett együttélési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő helyett együttélési ünnepség?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Szerintem az esküvő intézménye valahogy nem működik, viszont lehetne helyettesíteni. Arra gondoltam, hogy egy együttélési ünnepséggel áthidaló megoldás lehetne. A lényege, hogy ugyanúgy fel lehetne öltözni fehér ruha - öltöny, lehetnek ebéd-vacsora családi körben otthon - étteremben, lehetne együttélési-gyűrűt felhúzni, vagyis megünnepelni a kapcsolat kezdetét. Viszont nem lenne jogi rész, nem írnánk alá semmi. Talán ettől nem lenne sokaknak annyira terhes maga az hogy házasságban él. De mégis az ünnep megmaradna, az a része ami kellemes, emlékezetes. Ha viszont mégis tönkre menne a kapcsolat akkor nem kéne bíróság elé állni.

2012. ápr. 30. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg ez egy marhasag.
2012. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
84%
A cigányoknál láttam már ilyet, amikor fiatal volt a menyasszony.
2012. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
95%

nem attól "terhes" a házasság, h a felek "aláírnak valamit". hanem a hétköznapi gondoktól, az együttélés nehézségeitől, az újabb és újabb problémáktól és attól h a házastársak időközben változnak, "új emberré" válhatnak. az együttélési ünnepség semmiben sem segít a fentieket elkerülni


ha hülyeségnek tartod a házasságot vajon az ideálodban miért jelenik meg az összes ehhez (és semmi máshoz) kapcsolódó formalitás (fehér ruha, gyűrű, titeket ünneplő rokonok és barátok, evés-ivás, stb)?

2012. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
93%
én nem tudom. bennem nincs para a házassággal kapcsolatban.
2012. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
90%

Ez hatalmas nagy baromság.

A cicoma kell, de felelősséget (jogilag) már nem vállalnál?

2012. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 A kérdező kommentje:
Sokan csak együtt élnek és nem kötnek házasságot.
2012. ápr. 30. 21:44
 7/98 A kérdező kommentje:
Szeretném ha oda írnátok hogy nő vagy férfi adta a választ.
2012. ápr. 30. 21:45
 8/98 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is baromság.

Mi bajod a rendes esküvővel?

24/N

2012. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
83%

Nők és férfiak egyaránt hülyeségnek tartják a kérdésben megfogalmazott ötletet.


üdvözlettel: 23/L és 25/F

2012. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
75%
Azt csinálsz, amit akarsz. Megteremthetitek a saját ünnepeiteket.
2012. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!