Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Átlagban meddig tart a ballagá...

Átlagban meddig tart a ballagás utáni "ünneplés"?

Figyelt kérdés
Rokonom ballag, hivatalos vagyok hozzájuk a ballagásra és utána egy ebédre, de utána még elég sok dolgom lenne. Körülbelül meddig tarthat így az egész? Tapasztalat?

2012. ápr. 24. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Tulajdon képen maga a ballagási ceremónia kb 1-1,5 óra utána ebéd ami kb 40 perc majd egy 20 perc beszélgetésig még illik ott lenni aztán lehet menni a dolgodra ha úgy gondolod.
2012. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TomMunk válasza:
Figyelj, ha meghívtak, akkor legyél ott mindenképp a ballagáson. Valami kis ajándékot legalább vigyél! Akár egy plüss, vagy valami is elég. Ha van időd, akkor az ebédet is illik megvárni, de ha nagyon nincsen, akkor kérj elnézést, mondd el, hogy mi van, és tuti megértik. Nekem is most lesz a ballagásom. A keresztapámat mindenképpen vártam volna, de lehet, hogy Svájc-ban lesz akkor, mert tetovál. Megmondták, megértettem, majd bepótoljuk. Egyszóval: Nem baj ha elmész, csak indokold, vagy legalább szólj!
2012. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!