Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Beteges ha még nem jegyzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ha még nem jegyzett el a párom, de gyűjtöm a pénzem esküvőre?

Figyelt kérdés

Sőt, már azelőtt elkezdtem, hogy megismertem volna.

Már 8000 eurom van félre téve és ha úgy számolom, hogy 1-2 év amíg megkér, akkor elég összejön egy álomesküvő + álomúthoz. Meg ő is belead, ez alap, mert mindent közösen állunk.

Szerintetek beteges, vagy okosan teszem, mert drágák manapság az esküvők? Azt tudja a párom, hogy gyűjtök, de azt nem, hogy konkrétan mire.

(Megbeszéltük már, mindkettőnknek esküvő és család szerepel a távoli tervei között, csak még nem szerepel napirenden, mert 10 hónapja ismerjük egymást)

24/N


2022. máj. 28. 10:59
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az tényleg latszik,hogy fiatal vagy es naiv. Amikor 26 eves voltam es diak meloztam 19-20 eves lanyokkal engem ilyen vénasszonynak kezeltek es mondtak nekik ennyi idősen mar 2 diploma lesz,ferj es baba is. Mosolyogtam magamnan,hogy ja 18-19 evesen bennem is mindennap ez volt,hogy oh majd 24-5 evesen hazasodok,gyerek,karrier. Aztan majd arcon csap a valóság mindenkit,hogy a 4.-5. igazi is egy taplo,megcsal,aggresszor,hogy az egyetemet nem is olyan konnyu elvegezni munka mellett,hogy diploma utan se 400-500 ezeres a netto,hogy felreraksz amennyit csak tudsz,de meg úgyis 30-40ev kell hogy legyen sajat lakasod,hogy a gyerekvallalas nem ilyen egyszeru ám,hogy jaj nekem 30alatt lesz es kesz. Kell hozza egy stabil ferfi aki megbizhato,szamithatsz ra,aki csaladcentrikus,az o jövedelme mentalitása is egyezik a tieddel azaz alkalams felnevelni egy gyereket,te feldolgoztad a gyerekkori traumaid ,serlemeid ,a paroddal kivívtatok egymás tiszteletet,megtanultatok egyutt mukodni stb stb ,ezer tenyezo van meg ami miatt egyáltalán ne vedd keszpenznek,hogy 30 alatt eskuvo es baba.

Persze lehet almodozni es tenyleg van olyan akinek kb csak ez szamit es csak azert is addig megy amig az eletcelja eskuvo,baba telejsul.. tudom ,hogy van olyan akinek azaz eletcel annak lehet osszejon,de nem ilyannak tunsz akinek csak ez lenne a fontos.

2022. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
97%

"Mondjuk általában olyanok mondják azt, hogy nem érdekli őket az esküvő és a babázás, akiknek nem jött össze egy normális párkapcsolat."


Kikéred magadnak, hogy ítélkeznek rólad meg "hozzáköltenek" a kérdésedhez, aztán leírsz egy ilyet. :D A származásodat meg elég gáz letagadni. ;)

2022. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

42-es, elég gáz az, hogy olyat romázol, akinek köze sincs hozzá.

Bocsáss meg, ha cigó lennék, már 1-2 gyerekkel illene lennem 23 évesen. 🤣

Igen, ítélkeztem, azok után, hogy ti is megtettétek. Szörnyen gyerekes vagy! Még egy kérdést sem tudsz értelmezni.


Kedves 41, tudom miről beszélsz. Én is lediplomáztam, majd nem kaptam vele olyan munkát, mint amire számítottam, így kijöttem külföldre, itt ismertem meg a páromat is. Szerintem, ahhoz képest, hogy 23 éves lettem idén, elég sokat megéltem. Én is a 2. “Igazinál” tartok, mert az előző kapcsolatomban csúnyán félreismertem a páromat, de az ember egyszerűen érzi ha olyanra akad, akivel el tudná képzelni az életét. Én együtt élek a párommal és tényleg nagyon hasonló hozzám. Van, akinek 40 évesen sikerül a családalapítás, de nem nézem le őket. Ugyanakkor, igenis létezik, hogy valaki ezt 30 előtt össze tudja hozni, mert úgy alakult az élete.

Az egy bizonyított tény, hogy 20-30 között lenne jó szülni, de ugyanakkor nem kényszer. Én a saját elképzeléseimet írtam le. Ti pedig csináljátok másképp. Amiatt, hogy valószínűnek látom a céljaim megvalósulását, nem kell hülyére venni, okoskodó kislánynak tartani. Épp elég önálló és önellátó vagyok ahhoz, hogy eldöntsem hogyan akarom élni az életemet.

Nyugodtan írhatjátok, hogy beteges a pénzgyűjtésem. Azt elfogadom. Egyéni vélemény. Néha én is annak tartom. Ezért indult a kérdésem.

Életvezetési tanácsokat, meg lelombozó, gúnyos hozzászólásokat nem kértem. Aki nem tud értelmezni, az maradjon csöndben.


Élni és élni hagyni. Pont.

2022. máj. 30. 17:04
 44/46 A kérdező kommentje:

41! Még azt hozzátenném, hogy valóban nem a baba és a házasság az életcélom, ugyanakkor nagyon vágyok rá. Vannak más céljaim is az életben.


Illetve, hogy idézzelek, ez sem mindig ilyen bonyolult:


“ . Kell hozza egy stabil ferfi aki megbizhato,szamithatsz ra,aki csaladcentrikus,az o jövedelme mentalitása is egyezik a tieddel azaz alkalams felnevelni egy gyereket,te feldolgoztad a gyerekkori traumaid ,serlemeid ,a paroddal kivívtatok egymás tiszteletet,megtanultatok egyutt mukodni stb stb ,ezer tenyezo van meg ami miatt egyáltalán ne vedd keszpenznek,hogy 30 alatt eskuvo es baba.”


Ismerek olyat, aki összejött egy nála 10 évvel idősebb pasival, behelyezte a popókáját a kész házba, végzettsége egyenlő a nullával, szült 2 gyereket és most otthon van.

Természetesen az általad vázolt sztori jobban hangzik, de ha hamarabb sikerül ráakadni az igazira, a gyerekvállalásra is hamarabb sort lehet keríteni. 2-3 év, főleg ha együtt él egy pár és minden klappol, elég ahhoz, hogy kiismerjék egymást.

Az exemmel akkor kezdődtek a problémák, amikor összeköltöztünk. Az szerintem egy fontos vízválasztó.

A párommal fél éve együtt élünk, júliusban leszünk egy éve kapcsolatban és eddig minden flottul halad. Egyforma összegeket keresünk, hasonló céljaink vannak és még “veszekedni” is csak apró dolgokon szoktunk.

Persze, nem garancia, hogy elvesz, nem is mondtam. Én csak nagy reményeket fűzök hozzá, mert sosem voltam még ennyire egy hullámhosszon senkivel.

2022. máj. 30. 17:13
 45/46 anonim ***** válasza:
87%
De ha ennyire önellátó és független vagy, valamint tudod mit akarsz, mi a francért tetted fel ezt a kérdést?
2022. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi pénz egy esküvőre. Még 3 millió is nevetséges.
2022. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!