Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, ti írtatok könyvet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti írtatok könyvet, jegyzeteket, listát az esküvőtökről még pl tizenévesen?

Figyelt kérdés
Tudjàtok, rengeteg filmben van, hogy egy làny 16 éves kora óta tervezi az esküvőjét, csícsàs könyvet készít tele képekkel. És mikor megkérik a kezét, elöhuzza ezt a könyvet. Ti csinàltatok ilyet vagy hasonlót?
2015. júl. 3. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, de engem most, 21 évesen se érdekel az esküvő. felesleges pénzkidobásnak tartom, szóval nem fogom annyira törni magam, hogy legyen.
2015. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Sosem akartam férjhez menni. 29 évesen megváltozott a véleményem, és volt egy szolid 10 fős esküvőnk, meghitt volt és csodaszép :)
2015. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
OMG, nem. :DDDDD
2015. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem, dehogy, eszembe se jutott

egyáltalán nem foglalkoztatott a dolog (még most se)

a filmekben az ilyen lányoknak a férjhez menés az életcél, ezért tervezgetik és játszák el

2015. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ennyire elvetemült nem voltam soha, hogy jegyzeteljem, meg rá akarjam erőltetni a páromra. De ötleteim voltak, és mivel most már eléggé közeleg az esküvő (kezem már meg van kérve, hamarosan kitűzzük az időpontot), egyre többet gondolkozom rajta, de pár éve már folyamatosan agyalok... persze nem monomániásan.


Egyébként útközben rohadt sokat változott a véleményem, és most sztem hánynék attól, amit 16 évesen kigondoltam :D.

2015. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Mindig is felesleges pénzkidobásnak tartottam
2015. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jézusom...nem...
2015. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem,távol áll tőlem az ilyesmi.:D
2015. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. :D Eleve változik a divat. Egyszer gyerekkén leesett az állam egy fehér estélyit látva egy kirakatban és elképzeltem, hogy a nagy abroncsos helyett nekem biztosan olyan lesz, de mire felnőttem, már divat lett és kevésbé volt extravagáns. Ilyet felesleges előre megtervezni.
2015. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, de fejben megvolt a 120 fős lista, hogy kiket hívok meg (természetesen a pénzről vajmi kevés fogalmam volt akkor még). Akkoriban számomra a sütemények jelentették az esküvő legfontosabb részét, na arról is megvolt a részletes listám, hogy mik legyenek. (sajnos egyik sem lett végül)
2015. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!