Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Beteges ha még nem jegyzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ha még nem jegyzett el a párom, de gyűjtöm a pénzem esküvőre?

Figyelt kérdés

Sőt, már azelőtt elkezdtem, hogy megismertem volna.

Már 8000 eurom van félre téve és ha úgy számolom, hogy 1-2 év amíg megkér, akkor elég összejön egy álomesküvő + álomúthoz. Meg ő is belead, ez alap, mert mindent közösen állunk.

Szerintetek beteges, vagy okosan teszem, mert drágák manapság az esküvők? Azt tudja a párom, hogy gyűjtök, de azt nem, hogy konkrétan mire.

(Megbeszéltük már, mindkettőnknek esküvő és család szerepel a távoli tervei között, csak még nem szerepel napirenden, mert 10 hónapja ismerjük egymást)

24/N


2022. máj. 28. 10:59
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Látom itt egyesek nagyon besavanyodottak :)

A házasságok mindig válással végződnek, sosem lehet jó vége. Gyakoris mentalitás.

Mindent értsetek szó szerint. 🤫😂


Mindegy, én tudom, hogy kit és miért szeretek. :)

2022. máj. 28. 23:59
 32/46 A kérdező kommentje:
28, miért, lagzi után kötelező lenne azonnal teherbe esni és lakást vásárolni? Az meg sem eshet, hogy valakit elvesznek, utána még gyűjtögetnek 2-3 évig, aztán jön a többi?
2022. máj. 29. 00:00
 33/46 anonim ***** válasza:
91%
Mindent lehet, kérdező, csak a logikát nem értem. Többmilliós esküvő kell, de nincs hol lakni. El kell bulizni azt a sok milliót, aztán majd gyűjteni saját ingatlanra. Így is lehet, persze, csak szerintem ostobaság. De ha nektek így jó... mondjuk nem csodálom, hogy ezeket a a saját pasidnak sem merted elmondani. Te is érzed, hogy kicsit álomvilágban élsz?
2022. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
91%

Attól, hogy valaki elmondja a véleményét rólad (amit te kértél, hoppá), és az a vélemény nem egyezik azzal, amit hallani/olvasni szerettél volna, az már egyből "besavanyodott" szerinted.

Fogadd meg a saját - némi helyesírási hibával megírt - tanácsodat: "Azért, mert máshogy látjuk a világot, nincs jogod ítélkezni a felettem."

2022. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
85%
#32 Nem álomvilágban él, hanem nyilván olyan kultúrális közegből származik, ahol egy nő csak akkor tud felmutatni valamit, ha minél előbb elveszik meg teherbe ejtik. Ezért akar fényes esküvőt még akkor is ha csóró, mert így szokás náluk. Lakást meg majd ad az állam, biztos megvan a CSOK meg a babaváró szlovén megfelelője.
2022. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
83%

32 es lagzi utan mindenki visszakoltozik anyuhoz? Te is a ferjed is? Vagy alberlet? Esetleg valamelyikotok szuleihez becuccoltok???


Hat en elobb vennek lakast mint lagzit. Leven igy ismered meg a hu he nagy szerelmet ha par evet egyutt laksz vele.

2022. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Nem anyunál lakunk, hanem lakást bérlünk. Nem vagyunk romák. Látom, nem értitek a kérdés lényegét. Helyesírási hibákat pedig nem szoktam véteni. :)
2022. máj. 29. 21:04
 38/46 A kérdező kommentje:

A kérdésem egyébként sem arról szól, hogy minél hamarabb férjhez akarok menni. Ezt már ti költöttétek hozzá.

A kérdésemben annyi szerepel, hogy gyűjtök az esküvőre (ha eljön az ideje...nem írtam, hogy mos azonnal házasodni szeretnék.)

A 30 előtti szülésről pedig megkérdezhetnétek egy hozzáértő szakembert. Pl egy nőgyógyászt. Ő is egyetértene a véleményemmel, miszerint jobb a húszas éveinkben gyermeket szülni.


30 éves koromig rengeteg időm van. Ezzel a kérdéssel nem azt mondtam, hogy azonnal szülni akarok. Addig simán lehet saját házunk.

Mondjuk általában olyanok mondják azt, hogy nem érdekli őket az esküvő és a babázás, akiknek nem jött össze egy normális párkapcsolat.


Tessék belekötni az esetleges, gyors gépelés által vétett vesszőhibáimba, vagy a nagybetűk hiányába, esetleg a szósorrendbe.

Köszöntem a figyelmet. :)

2022. máj. 29. 21:13
 39/46 anonim ***** válasza:
77%

A jó párkapcsolatnak nem a házasság és nem a gyerek az ismérve. A jó párkapcsolat pont az, amelyik tud működni papír, milliós lagzi vagy gyerek nélkül is.

Továbbá fontos összetevője az őszinteség. Pl. hogy meg tudod beszélni a partnereddel, hogy mire gyűjtesz, mi a szíved vágya stb.


A helyedben óvatosabban dobálóznék ilyenekkel, hogy csak azokat nem érdekli a házasság, meg a gyerek, akiknek nem jött össze egy normális párkapcsolat, 24 évesen 10 hónapos(!) lol kapcsolattal a pasiddal, akinek a háta mögött gyűjtöd a pénzt a lagzira.

2022. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

,,Mondjuk általában olyanok mondják azt, hogy nem érdekli őket az esküvő és a babázás, akiknek nem jött össze egy normális párkapcsolat."


Ne haragudj, de ezen hangosan felnevettem. Ebből is csak az látszik, hogy fiatal, naív vagy , nem túl sok élettapasztalattal...Pár év és ezen a kijelentéseden te is jót fogsz nevetni és fogod majd a fejed, hogyan gondolhattál régen ekkora hülyeségeket..:D

2022. máj. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!