Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Beteges ha még nem jegyzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ha még nem jegyzett el a párom, de gyűjtöm a pénzem esküvőre?

Figyelt kérdés

Sőt, már azelőtt elkezdtem, hogy megismertem volna.

Már 8000 eurom van félre téve és ha úgy számolom, hogy 1-2 év amíg megkér, akkor elég összejön egy álomesküvő + álomúthoz. Meg ő is belead, ez alap, mert mindent közösen állunk.

Szerintetek beteges, vagy okosan teszem, mert drágák manapság az esküvők? Azt tudja a párom, hogy gyűjtök, de azt nem, hogy konkrétan mire.

(Megbeszéltük már, mindkettőnknek esküvő és család szerepel a távoli tervei között, csak még nem szerepel napirenden, mert 10 hónapja ismerjük egymást)

24/N


2022. máj. 28. 10:59
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem igen, de kinek mi. Mit számít mit gondolunk? Ha ez a vágyad, ez a vágyad.
2022. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteges, hanem előrelátó. Az a része picit furi, hogy ekkora összeget gyűjtöttél már. Utazásra rendben (az új élményeket ad és kellemes is), de egy lagzi nem ér annyit, hogy ennyit elszórj rá.


Melyik országban élsz? Az Eurós számításod alapján, nem Magyarországon.

2022. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó döntés, hogy a párodnak nem mondtad el, hogy erre gyűjtesz, mert valószínűleg nagyon beparázna. De ha neked ilyen fontos az esküvő, akkor maga a rákészülésed nem gáz.
2022. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem meg ne mondd, különben első reakciója az lesz, hogy fejvesztve menekül:D Csak vicceltem, ne vedd komolyan. De arra számíts, hogy érdekes egy beszélgetés lesz, ha így te leszel az a fél, aki több pénzt ad bele az esküvőbe... Persze, gyakran van már olyan is, hogy a nő szülei állják az esküvőt, de nem tudom, nekem az önérzetem biztos bántaná.
2022. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Szlovéniában élek.

Hát, ismerősök elmondása alapján Magyarországon 3-4 millió is lehet egy “igényesebb” esküvő, itt is 15 ezerrel kalkulálnak...

Igen, tudom, hogy ez sok pénz, de olcsóbban szinte nem lehet kihozni ha mindent megszervezel. Sajnos.

2022. máj. 28. 11:06
 6/46 A kérdező kommentje:
A párom is gyűjt, de ő se tudom mire XD igazából gyűjtünk, mert kitudja, mikor, mire kell, mikor jön nagyobb kiadás. Nyilván ha valami égetően fontos kéne, arra adnánk, de jelen helyzetben amíg lehet, nem nyúlunk a félretett pénzhez.
2022. máj. 28. 11:08
 7/46 anonim ***** válasza:
95%
Értem én, de mikor arra kerül a sor, ne az a heylzet legyen, hogy te már össze is gyűjtöttél mindent rá, de a jövendőbelid meg még töredékével sem rendelkezik.
2022. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 Noren1989 ***** válasza:
10%
Bàrmikor vehetsz majd belőle egy Gucci tàskàt 🤫😉
2022. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
71%
Gyűjts valami olyat, ami nem veszti el az értéke 10%-át évente.
2022. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Vegyek belőle aranyat?:D
2022. máj. 28. 11:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!