Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Beteges ha még nem jegyzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ha még nem jegyzett el a párom, de gyűjtöm a pénzem esküvőre?

Figyelt kérdés

Sőt, már azelőtt elkezdtem, hogy megismertem volna.

Már 8000 eurom van félre téve és ha úgy számolom, hogy 1-2 év amíg megkér, akkor elég összejön egy álomesküvő + álomúthoz. Meg ő is belead, ez alap, mert mindent közösen állunk.

Szerintetek beteges, vagy okosan teszem, mert drágák manapság az esküvők? Azt tudja a párom, hogy gyűjtök, de azt nem, hogy konkrétan mire.

(Megbeszéltük már, mindkettőnknek esküvő és család szerepel a távoli tervei között, csak még nem szerepel napirenden, mert 10 hónapja ismerjük egymást)

24/N


2022. máj. 28. 10:59
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
92%

5.


A pazarló, pucc esküvők kerülnek annyiba, bőven kihozható az 1 milla környékén. Maximum.


A környékbeli romák ugranak be erről, akik kotorékházakban élnek, hónap közepén sokszor éheznek is, de eltapsolnak 5-6 milliót is egy este alatt.

2022. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Mi nem élünk kotorékházban, nem is vagyunk romák, az meg egyéni preferencia, hogy kinek mi a pucc.

A puccot, giccset személy szerint utálom, de egy igényes, szépen feldiszített helyszín, ruhák, násznép élelmezése, dj, fotós, videós nem tudom hogyan jön ki 1 millióból. De ha meg tudnánk oldani majd amikor eljön az ideje, örülnék, hidd el.

2022. máj. 28. 11:42
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem beteges. En meg kb 2 evvel ezelott elkezdtem noveszteni a vall fole ero hajamat, hogy majd az eskuvomre kozel derekig ero legyen. Amikor elkezdtem noveszteni eppen nem volt parom, de mivel a hajam baromi lassan no es toredezesre hajlamos igy idoben neki kellett allni :D
2022. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Utolsó, én pont emiatt tettem le a “lob” fazonról és hagyom meg a lapockáig érő hajamat. Én egy esküvőmániás lány vagyok. 🙈 Ha egyszer elvesznek, utána levágatom. 😬
2022. máj. 28. 11:50
 15/46 anonim ***** válasza:
82%
Na, kezd a dolog betegessé válni.
2022. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel baj, fiatal lány vagy álmokkal :)

10 hónap után biztos nem mondanám el neki, az is lehet, hogy nem is maradtok együtt és más lesz a nagy Ő.

A lényeg, hogy ne ragaszkodj a sráchoz, ha azt látod, hogy nem ő az igazi. Több ismerősöm is úgy járt, hogy annyira ragaszkodtak az álmaikhoz (esküvő+baba), hogy végül olyannal kötötték össze az életüket, akiknél érezték, hogy valami nem az igazi, de görcsösen ragaszkodtak az esküvőhöz, babához és már féltek váltani. Természetesen az összes előbb vagy utóbb válással végződött. 3 ilyen esetet tudok ismerősi körből.

De az sohasem baj, hogy van egy nagyobb megtakarításod.

2022. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Nem ragaszkodnék senkihez, de érzem, hogy ő lehet az igazim.

1 éve szakítottam az előzővel, mert nem éreztem megfelelőnek, pedig már akkoris vágytam a házasságra, babára.

2022. máj. 28. 12:43
 18/46 anonim ***** válasza:
99%

Nem tudok okosat mondani, csak ámulok, mennyire különbözőek vagyunk. 30 éves nő vagyok és szabályosan rosszul vagyok a drága esküvőktől, meg nem értem ezt az egész esküvőt és babát akarok lázat. Nem ítélem el, félre ne érts, csak megmosolyogtat.

Az mindenképp jó, hogy van félretett pénzed, az kicsit vicces, hogy 10 hónapja vagytok együtt és te már az esküvőt tervezed. Van ilyen ismerősöm egyébként, aki szerintem nem is a pasijába szerelmes, hanem a képbe, hogy valaki végre elveszi feleségül és szülhet. Kicsit ez az érzés fogott el veled kapcsolatban is.

2022. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Én meg azt képzelem el nehezzen, hogy valaki ne vágyjon egy saját családra (babára), meg arra, hogy szorosabb kötelék legyen közte és a párja között.

Igen, tudom, ez “csak egy papír”, de mégis komolyan vesz az a férfi aki megkér, összeköti velem az életét. És jobb kimondani azt, hogy férjem, mint barátom.

Én magamat ismerve, kétségbe lennék esve, ha 30 éves koromra nem lenne gyerekem. Nem azért, mert ösztönlény vagyok, meg nincs más célom az életben(tudom, sokan betámadnának ezzel), hanem mert szeretnék felnevelni, szeretgetni valakit, aki az én vérem. Megadni neki mindent (ezért is csak egyet akarok), megtanítani a jó dolgokra. És azért nem akarok ezzel 30-40 éves koromig várni (az más helyzet ha nincsen olyan kapcsolata az embernek), mert szeretném látni felnőni, azt, ahogyan családot alapít, ismerni az unokáimat. Én családcentrikus vagyok, szerintem ezzel sincs semmi baj.

Ez sem bántás, csak én meg így látom a dolgokat.


Amúgy nem, nem az esküvőbe vagyok szerelmes, mert már összeköthettem volna mással is az életemet, de inkább dobbantottam.

2022. máj. 28. 12:58
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
10 hónap után korai, ez tény. De az sosem baj, hogy gyűjtesz, meg félre teszel, jól jöhet még.
2022. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!